Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla HOGIego? spotkanego dziś na KENie około 18.00

 

Ale tylko na odcinku Imielin -Stokłosy.

 

Odpozdrawiam.

 

Z synem grzałem do lekarza, 39 stopni złapał. :-(

 

 

Zdrowia w takim razie. Zawsze jak dzieciaki są chore jest marnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOODSTOCKOWE sobotnie (04.08.12)pozdrowienia dla

* kawowego Outbacka SBE **** spotkanego niedaleko krosna odrzańskiego

* srebrny Blob STI wyposazony w kilka anten ( :!: :shock: ),gdzieś w okolicy Słubic

* Kostrzyn w korku srebrny legacy II

I dodatkowo to z fotek,czyli oświniaczona Impreza,poobklejane Libero i zaczepiona parka w Legacy :wink:

 

-- Wt sie 07, 2012 12:30 pm --

 

 

 

-- Wt sie 07, 2012 12:30 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla pięknego!!! STI (Bug? Blob? Nie widziałem przodu z chodnika) oklejonego klasycznie rajdowo w barwy SWRT, na blachach chyba NO, widzianego wczoraj w Rucianem. Bosssssski! :-)

Co prawda tu nie o mnie chodzi ale mijaliśmy się chyba w niedziele popołudniu w Rucianem. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam nową, ciemną tribecę (jeśli dobrze rozpoznałem, forek to raczej nie był) mrugającą awaryjnymi ze świateł na toruńskiej we wrocku w okolicy 16tej.

jechałem od strony boya żeleńskiego, kiwka była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika Forka blue mica z trzodą na klapie, widzianego dzisiaj ok 17.45 na Rodowicza Anody

o ile się nie mylę to jeździły po W-wie 2 takie sztuki (mstar i anakinsky) :?:

na moją kiwkę dostałem zdziwione spojrzenie i wyraz twarzy typu WTF :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lynx, to akurat bylem ja, chyba az takiego wyrazu twarzy nie mialem, ale nieczesto widzi sie gosci w audi pozdrawiajacych subaru :wink:

Odpozdrawiam!

 

I zalegle pozdro dla Forumowicza od Forka newport blue pearl zaparkowanego dzis po poludniu pod Leclercem na Ursynowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla vergette parkującej STIaja na ul. Bagatela.

Ładnie to tak parkować w bramie? :twisted:

 

Tak się składa, że to Jej brama :-)

 

Poniekąd tak :wink: jestem u siebie :)

 

 

Dołączam się do pozdrowień :-) Przejeżdżałem tam ok. 17:30 i również widziałem.

Pięęękny jest z tymi rurkami. Wypaliły się już? Gada jak trzeba? :twisted:

 

 

Odpozdrawiam serdecznie, rurki się wypaliły, brzmi bardzo pięknie, parska blowoffem, dzięki temu łaskawszym okiem patrzę na tego napompowanego brzydala :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lynx, to akurat bylem ja, chyba az takiego wyrazu twarzy nie mialem, ale nieczesto widzi sie gosci w audi pozdrawiajacych subaru :wink:

Odpozdrawiam!

 

luz :mrgreen: z tym wyrazem twarzy to żart, większość forumowej braci tak reaguje jak ich pozdrawiam z Panzerwagena (mimo, że przepisowo oświniaczony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek_Docent napisał(a):

Pozdrówki dla pięknego!!! STI (Bug? Blob? Nie widziałem przodu z chodnika) oklejonego klasycznie rajdowo w barwy SWRT, na blachach chyba NO, widzianego wczoraj w Rucianem. Bosssssski! :-)

Co prawda tu nie o mnie chodzi ale mijaliśmy się chyba w niedziele popołudniu w Rucianem. Pozdrawiam ;)

Jeśli sobie machaliśmy, to pamiętam :-)

Odpozdrawiam z kombiaczka buga WRX :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz :mrgreen: z tym wyrazem twarzy to żart, większość forumowej braci tak reaguje jak ich pozdrawiam z Panzerwagena (mimo, że przepisowo oświniaczony)

 

 

Szczególnie gdy wsiadasz na tyłek biednym WRXom i ich podpuszczasz... ;-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam niebieskiego hawka sti na ZS i koncowka R z ktorym lecialem po 10 w strone wałcza a rozstalismy sie w mirosławcu, jechalem szarym foresterem mojego ojca ;)

Koval ponoć ostro foresterem dawales:) kierownika owego estiaja znam i przekazałem pozdrowienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz :mrgreen: z tym wyrazem twarzy to żart, większość forumowej braci tak reaguje jak ich pozdrawiam z Panzerwagena (mimo, że przepisowo oświniaczony)

 

 

Szczególnie gdy wsiadasz na tyłek biednym WRXom i ich podpuszczasz... ;-) :-)

 

oj tam oj tam, podpuszczone WRXy zazwyczaj nieźle sobie radzą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Knurka poznanego w EFP dzis rano 8)
Odpozdrawiam :lol: To spotkanie to był początek bardzo subarowego dnia. Z powrotem do EFP wiózł mnie taksówkarz-fanatyk subaru (ponarzekaliśmy sobie na eko-populistów). Mniej więcej w tym samym czasie, do domu przyjechała dostawa kawy z pewnego sklepu internetowego. Gość widząc świnię na samochodzie żony wypytał o wszystko i przyznał się, że ma taką samą z tych samych powodów :wink: - też pozdrawiam krypto (na razie) -forumowicza.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla kierowcy grafitowego cichociemnego turbodziadka, z którym pogoniliśmy od Pl. Bankowego w stronę Pl. Wilsona i dalej na Żoliborz wczoraj około 21:30. Turbodziadek to standardowa wiktorowa robota, a więc coś bardzo żwawego 8-) - był o tyle fajniejszy od mojego ex-turbodziadka, że mój białas był bardzo ostentacyjny w swoim wyglądzie, ten natomiast był cichociemny.

 

Przepraszam, że nie pogadałem dłużej, ale goniłem z lotniska po upojnym dniu spotkań w stolicy kraju kapitalistycznego (który to kraj ma być może nawet tam i swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to, żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów!) i chciałem być jak najszybciej w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...