Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam niebieskiego Forka Igen na złotych felach w okolicach Postępu W-wa przed 18 -przyciągasz uwagę 8)

Pozdrowienia z Kielc, dziś na ul.Piesza/Pieszej srebrnego GL ze średnim spojlerem i małą wgniotą na LP błotniku.

I liściki za wycieraczkami zostawiasz

Właśnie kilka tygodni temu zostawiłem karteczkę za wycieraczką STi ze świniami na zadzie i lustrach, w parkingu podziemnym adgar plaza i nic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tynek, ja jak zobaczyłem, że mam kartkę za wycieraczką to myślałem, że to mandat. Więc może spłoszyłeś kierownika :P Poza tym zauważyłem, że po Wawie kręci się kilka oświnionych Imprez, które nie reagują na pozdrowienia :roll: Koniec świata. FTZ :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam rowniez Gendzia widzianeo okolo godziny 13 jak skrecal w Jagielonska. 8)

 

A bylo bylo, na wymiane przegubu do ojczulka podazalem, pozdro pozdro 8)

 

Czwartkowa kiwka z kierownikiem srebrnego NiuEjdża, na blachach LU, Promenada ok 18:30

Potem wieczorem jak na spota jechalem, kiwka z kierownikiem granatowego Buga przy Woronicza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy srebrnego classica WH... stojacego dzis na ul. Stanislawa Augusta (W-wa). Swinka na klapie

Pozdrawiam Cię, nie dostrzegłem legasia -uśpiona czujność bo tu niema okazji do pozdrowień, poprawię się :)

 

*edit

stojącego :) Dzięki za pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anakinsky, to Twój Forek stoi teraz przed Batikiem przy Wąwozowej?

 

Zapomniałem już jaka to piękna beSTIa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr wszystkie subarki mijane w piątek na trasie Bielsko- Sucha- Maków- Zakopane :!: W samym Zakopanym koło 15-tej mijałem niebieskiego GT-ka z rej KTT - bardzo głośnego, czarnego Buga WRX stojącego niedaleko Krupówek i w Białym Dunajcu niebieskiego New-age z rej KTT. Również pzdr wszystkich mijanych dzisiaj na Zakopiance :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnej imprezy new-age kombi, spotkanej i otrąbionej dzisiaj około 17:00 w Mogielnicy. Małego świniaka na klapie wypatrzyłem, ale kierownik otwierający sobie bramę wyglądał na zdziwionego trąbieniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr wszystkie subarki mijane w piątek na trasie Bielsko- Sucha- Maków- Zakopane :!: W samym Zakopanym koło 15-tej mijałem niebieskiego GT-ka z rej KTT - bardzo głośnego, czarnego Buga WRX stojącego niedaleko Krupówek i w Białym Dunajcu niebieskiego New-age z rej KTT. Również pzdr wszystkich mijanych dzisiaj na Zakopiance :!:

 

Co prawda nie znalazłem się w gronie pozdrawianych, ale kojarzę pozdrawianych :wink: i również odpozdrawiam z grona zakopiańskich subaryn :mrgreen:

 

Pewnie jakiś urlopik, więc życzę owocnego wypoczynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...