Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z wczoraj dla Kolegi z bloba blue STI ze skrzydłem z którym jechałem od Chorzowa do Katowic po 22 - pozdrawiam z srebrnego Buga z Ciasteczkowym Potworem na klapie i bez lewego chlapacza bo mnie urwali jakie złodzieje na parkingu wczoraj.

Ależ mi się ten blob podobał ehh ale jeszcze chwilka i kupuje takiego samego.

Antoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiony! TAK to mój dziadunio

Zwróciłem na niego swój zwrok bo fajnie bylgotał :wink:

no to pozdrowienia bo to moje okolice

W niedzielę byłem w Suchej na obiedzie - ale z ciekawych bryk widziałem tylko żółte EVO 8 -ciebie niestety nie !!! myślę że kiedyś sie spotkamy na spocie :!: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Grizusa, który pięknie katapultowal sie spod świateł na Sikorskiego na wysokości Warnenskiej swoim białym Type R'em, a także dla kierownika Legasia kombi diesel, spotkanego na Czerniakowskiej koło 23:30. Ładnie wszedles w Sikorskiego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wtorku chyba dla Hogi'ego... W każdym razie taka sama imprezka stała dziś koło godziny 12:30 na Sarmackiej. Pozdrawiam również niebieskiego chyba hawka którego nie zauważyłem a było machane w moim kierunku. Starałem się nadrobić machając przez okno ale nie wiem czy kierownik to zauważył. Mijaliśmy się na ulicy Sobieskiego Koło godziny 12 z groszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla wlascicieli Imprezy newage oraz Legacy spotkanych dzis rano na Bajecznej 22 :)

 

Pozdrawiam rowniez dwa Forki i Legaca stojace codziennie (obok siebie) na podjezdzie przy ul. Krasickiego (niedaleko Woronicza). Codziennie je mijam jadac do pracy. Nieoswiniaczone, ale zaryzykuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi'ego... W każdym razie taka sama imprezka stała dziś koło godziny 12:30 na Sarmackiej

Na Sarmackiej przebywa naśladowca wampira -mało forumowy.

 

Pozdrawiam Was.

 

 

Dokładnie, to "podróbka" ;-)

 

No dobra to może dzisiaj na skrzyżowaniu Ciszewskiego z KEN koło godziny 20 widziałem oryginał ??? Czy to też podróba z Sarmackiej :P W każdym razie pozdrawiam kierownika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika z niebieskiego STI skręcającego za mną z Przyczółkowej w Vogla, trzody nie zauważyłem. Na moją kiwkę przy skręcie w Ruczaj brak reakcji :(

Dzisiaj przed 21 na podziemnym parkingu Sadyby :

- niebieskie STI, którego kierownik lubi spadochrony i wozi z tyłu 2 foteliki na przychówek

- ładny niebieski GT'ek stojący na tymże parkingu podziemnym na wprost wejścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to może dzisiaj na skrzyżowaniu Ciszewskiego z KEN koło godziny 20 widziałem oryginał ??? Czy to też podróba z Sarmackiej :P W każdym razie pozdrawiam kierownika :)

 

 

Pozdrawiam, to ja. Widziałem Cię. 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Bębna od mojej Żony z oświniaczonej czerwonej C4 wczoraj na Puławskiej

Właśnie zapomniałem napisać, troszkę sie zdziwiłem jak zobaczyłem podwójnie oświniaczoną C4, a ponieważ bez okularów jestem ślepy jak kret to niestety nie byłem w stanie rozszyfrować nicków.

 

Oczywiście odpozdrawiam :!: , zdrowo pomyka ta twoja małżonka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam BartZ i Primiego, a właściwie imprezkę jeszcze oklejoną naklejkami z nickami, którą widziałam w Kocarze :-)

 

Bardzo ładnie wyglądało na podnośniku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam cart-a, który mijał mnie przy wykopach na Paderewskiego ok 17.30:) dreptałem pomiędzy pachołkami jak co dzień...

PS. niezła ściema, kierowcy nawet nie widać:)

 

Odpozdrawiam :mrgreen:

 

Widać widać kierowcę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...