Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam spotkanych w weekend:

 

zjawiskowego aventadora wczoraj na A2 :shock: trzody nie było :wink: ale kiwka i mruganie awaryjnymi tak :mrgreen: panowie bardzo weseli, dali się objechać by po paru sekundach uciąć dyskusję wyższości pomarańczowego nad niebieskim

 

[ http://s16.postimage.org/m5w1w4ng5/zdj_cie.jpg ]

 

Zdaje się że podróżowaliśmy A2 mniej więcej w tym samym czasie więc pozdrawiam :) Ja inkoguto w czarnym Volvo V50, którym łyknałem powyższe lambo jak pelikan - widać nie byłem wystarczająco godzien uwagi :P

 

A jeżeli to Twoj hawk z naklejką z tyłu "US parachutes ..." to gratuluję autka, fajna puszka z tyłu :)

 

Pozdrawiam też niebieskiego bloba na zielonej feldze wczoraj po 18 na Rosoła w kierunku Ursynowa, ja w niebieskim hawku, kiwka była ... chyba jesteśmy sąsiadami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla oświniaczonego forka widzianego dziś na ulicy mieszka I- go w Szczecinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam spotkanych w weekend:

 

zjawiskowego aventadora wczoraj na A2 :shock: trzody nie było :wink: ale kiwka i mruganie awaryjnymi tak :mrgreen: panowie bardzo weseli, dali się objechać by po paru sekundach uciąć dyskusję wyższości pomarańczowego nad niebieskim

 

[ http://s16.postimage.org/m5w1w4ng5/zdj_cie.jpg ]

 

Zdaje się że podróżowaliśmy A2 mniej więcej w tym samym czasie więc pozdrawiam :) Ja inkoguto w czarnym Volvo V50, którym łyknałem powyższe lambo jak pelikan - widać nie byłem wystarczająco godzien uwagi :P

 

A jeżeli to Twoj hawk z naklejką z tyłu "US parachutes ..." to gratuluję autka, fajna puszka z tyłu :)

 

Tak to ja :-) Dzieki i do ponownego zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który jest takim sportowcem ze srebrnego Forka S-Turbo na toruńskich blachach, że nie może zdzierżyć powoli ruszającego spod świateł dziadka w Sienie na tyle, że siada na ogonie kierowcy jadącemu za Sieną (czyli mnie. I widział, że to nie ja się wlokę) i jeszcze trąbi? Rzecz działa się w poniedziałek koło 22 przy wjeździe na Wisłostradę od Placu Wilsona, a ja do dzisiaj żałuję, że nie widziałem zaciętego wyrazu twarzy kierowcy Forka: dowartościowałbym się :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam GT'ka srebrnego ze świnią na klapie jadącego dzisiaj Łopuszańską

Pozdrawiam niebieskie warczące "coś" słońce mnie niestety oślepiło i tylko słyszałem auto, ulica Beli Bartoka USN.

 

Pozdrawiam Wanne N/A na Przy Agorze - z wczoraj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich subarakow widzianych w Bielsku Bialej na ulicy Kolistej.

- zielona turbowanna

- niebieski bug eye kombi z przyczepka

- czarny Outback

- czarny Forester

- bodajze niebieski hawk eye widziany dwukrotnie na Grandysa

Nie widzialem czy oswiniaczone bo z dachu na budowie ciezko dostrzec.

Przy budowie stoi srebrna Vectra ze swiniami na klapie i lusterku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamilP dzięki odpozdrawiam, faktycznie mogłem to być ja :D:D:D

 

a dziś pozdro dla Kameleona, którego spotkałem przy skrzyżowaniu Czerniakowska/Gagarina

 

-- Cz sie 02, 2012 12:17 am --

 

a i pozdro dla elmo wyhaczyliśmy twoją furę pod ING bankiem na Sadybie w niedzielę popołudniu.

 

-- Cz sie 02, 2012 12:44 am --

 

KamilP dzięki odpozdrawiam, faktycznie mogłem to być ja :D:D:D

 

a dziś pozdro dla Kameleona, którego spotkałem przy skrzyżowaniu Czerniakowska/Gagarina

 

-- Cz sie 02, 2012 12:17 am --

 

a i pozdro dla elmo wyhaczyliśmy z KALIm twoją furę pod ING bankiem na Sadybie w niedzielę popołudniu.

 

-- Cz sie 02, 2012 12:47 am --

 

Pozdrawiam niebieską imprezę kombi której kierowca obwarczał i pomachał mi w okolicy hotelu ibis .rej .WWL chyba :D

Pozdrawiam także kierownika niebieskiej imprezy na białych felgach z dużymi chlapaczami z białymi STI napisami i świnką z logiem(junioreX? :?: ) które minęło mnie przy zjeździe z pl.trzech krzyży na powiśle.

A dzięki dzięki dopiero wylookałem również pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla vergette parkującej STIaja na ul. Bagatela. (...)
Dołączam się do pozdrowień :-) Przejeżdżałem tam ok. 17:30 i również widziałem.

Pięęękny jest z tymi rurkami. Wypaliły się już? Gada jak trzeba? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...