Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla oświniaczonego OBK, z którym sobie pomrugaliśmy i pomachaliśmy na Sobieskiego około 16tej. Coraz więcej nie-imprez ze świniakami.... :wink:

 

...ego;

...że taki srebrny OBK?

Na wszelki wyp - odpzdr! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika czarnego WRX w najsłuszniejszej budzie z czerwoną świnką na lusterku i czerwonymi felgami 8)

 

 

To chyba ja. Gdzie mnie widziałeś? Odpozdrawiam. 8) :mrgreen:

Sobieskiego w stronę Wilanowa, ja skręciłem w prawo w Śródziemnomorską a Ty pojechałeś prosto.

jechałem moim damskim srebrnym clio.. ale też na czerwonej feldze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie znalazłem się w gronie pozdrawianych, ale kojarzę pozdrawianych i również odpozdrawiam z grona zakopiańskich subaryn

Przypomniałem sobie że widzałem bordowago dziada w sedanie z babuciem na klapie w centrum Zakopca w piątek jak czekałem przed windą z wózkiem żeby się dostać na Gubałówkę- może to ty :wink: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla oświniaczonego OBK, z którym sobie pomrugaliśmy i pomachaliśmy na Sobieskiego około 16tej. Coraz więcej nie-imprez ze świniakami.... :wink:

 

...ego;

...że taki srebrny OBK?

Na wszelki wyp - odpzdr! :D

 

Wraia! W końcu na siebie trafiliśmy. Następnym razem koniecznie jakieś mały grecki spot na poboczu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę czarnego Forka z żółtymi świnkami ok 16.45 w Krakowie, coś tam machnąłem ale Twoją wyciągniętą rękę widziałem w lusterku ;)

 

Aaaaaa widzisz, to Ty byłeś :mrgreen: zastanawiałem się, kto też jeździ wanną GT, której nigdy wcześniej w KRK nie widziałem ;) Często tamtą drogą wracam z pracy :wink: Oczywiście ODPOZDRAWIAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy srebrnego classica WH... stojacego dzis na ul. Stanislawa Augusta (W-wa). Swinka na klapie

Pozdrawiam Cię, nie dostrzegłem legasia -uśpiona czujność bo tu niema okazji do pozdrowień, poprawię się :)

 

*edit

stojącego :) Dzięki za pozdrowienia

 

nie bylo Cie w aucie :) Pozdr i do zobaczenia nastepnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam bordowego Legacy/Outback z świnką któremu machaliśmy dzisiaj wieczorem w okolicy Zamku Królewskiego w Warszawie :D

 

Pozdrawiam ,pozdrawiam.

Dopiero po chwili dotarło do mnie że te błyskania światłami to z jedynej słusznej marki i w moim kierunku ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla oświniaczonego OBK, z którym sobie pomrugaliśmy i pomachaliśmy na Sobieskiego około 16tej. Coraz więcej nie-imprez ze świniakami.... :wink:

 

...ego;

...że taki srebrny OBK?

Na wszelki wyp - odpzdr! :D

 

Wraia! W końcu na siebie trafiliśmy. Następnym razem koniecznie jakieś mały grecki spot na poboczu... :wink:

 

Wawa se 2 mines, tora Kpiti ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pozdrawiam wszystkie ukraińskie Subaraki i Miśki napotkane podczas 2-tygodniowego, 4000 km tripu do tego jakże niesamowitego kraju jakim jest Ukraina :)

 

a wiec z imienia:

- milion forków (Forek to 3. najpopularniejsze tam auto zaraz po Ladzie i Lanosie)

- milion Lancerow (4. najpopularniejsze tam auto zaraz za Forkiem)

- dokładnie jedno STI (plejadowy ryczacy hawk w Iwano-Frankowsku) i 3 Imprezy (klasyk GT'ek w Kołomyji, niebieski lanos we Lwowie i czerwony lanos w Łucku)

- dokładnie jedno czarne Evo (9) w Białogradzie nad Dniestrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dzisiaj z Łodzi dla:

- kierownika beżowej Meganki Kombi ze świaniaczem na lusterku i klapie, która jechała za mną od autostrady do Dołów koło godz. 10 (jechałem nową białą Fiestą) :wink:

- oraz noboco ze Rzgowskiej koło 11 koło BP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często tamtą drogą wracam z pracy :wink: Oczywiście ODPOZDRAWIAM!!

 

ooo chyba 1 odpisane pozdrowienia 8) Dzisiaj na 7 ktoś mi chyba machał ze złotego Outbacka :) Przestałem machać nie oświniaczonym a tu nie oświniaczony mi machnął :D I za Bemowem w stronę Łomianek wyprzedził mnie niebieski GT sedan ale nie reagował na awaryjne itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie znalazłem się w gronie pozdrawianych, ale kojarzę pozdrawianych i również odpozdrawiam z grona zakopiańskich subaryn

Przypomniałem sobie że widzałem bordowago dziada w sedanie z babuciem na klapie w centrum Zakopca w piątek jak czekałem przed windą z wózkiem żeby się dostać na Gubałówkę- może to ty :wink: :?:

 

Trafiony! TAK to mój dziadunio 8)

 

Więc już teraz oficjalne pozdrowionko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...