Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STI z niebieskimi chlapaczami zaparkowanego wczoraj ok. 14 w Promenadzie 8)

szubaru nadal masz boczne oklejenie? bo prawie jak Twoje ;-)

 

Jeśli na poziomie czerwonym, to pewnie mój cukiereczek :D

 

Odpozdrawiam :!:

 

Pozdrowienia także dla arosiak i jego żółtka, z którym to się mijaliśmy raz w jedną raz w drugą :D w sobotę.

 

odpozdrawiam :-)

 

-- 15 cze 2012, o 22:49 --

 

Hogi zaległe pozdro z nad liwca :-) , co prawda nie byłem subaru ale też oświniaczony ...Trampek

ale zmokliśmy w drodze powrotnej... wycieczka niezapomniana

Ciebie to nawet na trasie przełajowej z mińska nad bug można znaleźć :-)

 

dopiero teraz jestem na forum i sie mi nagle przypomniało, jak to zwykle przy łyszce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Anakinskyego, z którym pomachaliśmy sobie z rana łapkami na KENie. Jechaemł do Ciebie ;-)

Pobiegać w Kabatach. :-)

nie mogles zadzwonic :?: :roll: :D

 

I zalegle pozdro z dzis dla Forumowicza ze srebrnego Legasia, ktory parkowal przy Krolowej Marysienki

 

Przemek, biegasz?

 

Ja zacząłem miesiąc temu.

 

 

 

 

Hogi to Ty byłeś dzisiaj na Dereniowej? Jeśli tak to pozdrawiam :D Paradowałem Ci z Żoną i wózkiem pod maską

Odpozdrawiam, to ja. 8) Odbieraliśmy pizzę a mecz już się zaczął, ale zauważyłem, że się przyglądacie. :mrgreen:

 

 

Hogi zaległe pozdro z nad liwca :-) , co prawda nie byłem subaru ale też oświniaczony ...Trampek

ale zmokliśmy w drodze powrotnej... wycieczka niezapomniana

Ciebie to nawet na trasie przełajowej z mińska nad bug można znaleźć :-)

 

dopiero teraz jestem na forum i sie mi nagle przypomniało, jak to zwykle przy łyszce.

 

Pozdrawiam serdecznie. :mrgreen: Myślałem, że tu już nie zaglądasz. Niedługo będziesz sie bał lodówkę otworzyć. :P

 

Kto by pomyślał, że spotkam kogoś z forum nad Liwcem w Urlach? Ja w kąpielówkach a Ty na motorze z żoną. :wink:

Trochę się rozłożyłem wtedy, jednak woda jeszcze zimna. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Picia, którego widziałem podczas spaceru z dzieckiem, i pozdrawiam

Subaru Impreza WRX w kombi model Hawk, która stoi na Pileckiego :) może się właściciel tutaj znajdzie? zważywszy na świnie na

lusterkach

 

Odpozdrawiamy z dzialeczki.

Masz na mysli tego czarnego sti u nas (tylko nie wiem czy to hawk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto sie przyznaje do białego Forka na Olesnickich blachach.Widziany w poprzednia niedziele rano pod jakąś galerią we wrocku;)

 

-- N cze 17, 2012 6:53 pm --

 

i ktoś dzień wcześniej był na zlocie amerykańców ,ktos sie przyznaje :?: my tam stacjonowali 2 dni...cuuuda z hameryki dookoła;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pozdrawiam czarnego bloba kombi zaparkowanego w Warszawie na Mickiewicza pod neonem,

imprezę z naleśnikiem w jedynym słusznym kolorze nie wiem jaką bo widziałem tylko tył z jakiś 100 metrów, zaparkowaną na parkingu strzeżonym przy generała zajączka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie Harvester ...

Prawdopodobnie bym poznał, ale kierowca rzeczonego auta skręcił ze Słonecznej w jakąś małą uliczkę wśród domów, a ten jego skręt wypadł jakieś 200m ode mnie, więc dobrze nie widziałem. A że skupiony byłem na nasłuchu o korku w Magdalence to w ostatniej chwili auto dojrzałem.

Tak czy siak - pozdrowienia dla Harviego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Tynka, który mnie wczoraj obwarczał na KENie , gdy jechałem na rowerze.

Nie mogłem odmachać, bo wiozłem siatki z zakupami na kierownicy. :-)

Siatek nie widziałem ale fakt wyglądałeś jakbyś nie miał jak machać :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...