Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli że to może Hogi-ego widziałem wczoraj jadącego KEN-em w kierunku Centrum ok. 14:00 - czarna impreza, czerwone świnki, czerwony duży napis na przedniej szybie (taki pas przeciwsłoneczny tuż pod linią dachu) ?

Kierownik gadał przez komórkę i nie reagował na machanie z przeciwnego pasa :roll:

 

To ja. Na szybie mam MOVE OVER :arrow: :wink:

 

Zestaw słuchawkowy mi się rozładował.

 

Odpozdrawiam. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika granatowej turbowanny, która to dziś po ósmej parę minut leciała Pileckiego w stronę Puławskiej :)

 

Pozdrawiam również, czym jechałeś bo nie widziałem żadnego Subaru po drodze?

 

To moja codzienna droga do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika granatowej turbowanny, która to dziś po ósmej parę minut leciała Pileckiego w stronę Puławskiej :)

 

Pozdrawiam również, czym jechałeś bo nie widziałem żadnego Subaru po drodze?

 

To moja codzienna droga do pracy :)

 

hehe a wcześniej codziennie do pracy ta wanna jeździła od Puławskiej w Pileckiego :arrow: kierunku cargo :) czyli okolice i drogę zna - może sama jeździć :mrgreen:

 

ps. noi oczywiście pozdrowienia dla piciu wraz z Panią Piciową :) następnym razem mam nadzieję że spotkamy się na dłużej np. u nas na nowym mieszkanku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa:

Pozdrawiam kierowce powożącego czarnego forka SG przed liftem,który to forek jest taksówką :shock: :D

 

 

Pamiętasz może jaka to korporacja ?

 

Pozdr

 

 

ELE taxi :wink:

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego Forestera z korporacji Ele-Taxi widzianego dzisiaj ok.12.30 na Sobieskiego przy Dolnej. Swinek niestety nie dostrzegłem ale jest to pierwsze taxi Subaru jakie widziałem :shock:

 

To znaczy,że są dwa takie taksóweczki w Warszawie :wink:

Taksówka do zadań specjalnych,jedyna której nie straszne zamiecie i zawieje.Która dowiezie Cię na każde zapomniane zapupie.Chyba,że akurat wywali jej UPG :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika granatowej turbowanny, która to dziś po ósmej parę minut leciała Pileckiego w stronę Puławskiej :)

 

Pozdrawiam również, czym jechałeś bo nie widziałem żadnego Subaru po drodze?

 

To moja codzienna droga do pracy :)

 

Pozdrowienia dla n3wbi3 , co mnie budzi w drodze do pracy chwilę po ósmej swoim nowym bolidem.

Jeden z lepszych budzików (audio) ;)

 

-- 5 cze 2012, o 22:10 --

 

ps. noi oczywiście pozdrowienia dla piciu wraz z Panią Piciową :) następnym razem mam nadzieję że spotkamy się na dłużej np. u nas na nowym mieszkanku 8)

 

Pozdrawiamy serdelecznie i dzięki za dobrą rundkę na torze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tego srebrnego forka taxi i też byłem zaskoczony.

 

Pozdrowienia z poniedziałkowego korka w Łomiankach dla kierowcy oświnionego forka i kierowczyni czarnego swifta, też oświnionego, który jechał za forkiem. Jechałem klekotem, ale oświnionym i świnia powinna była być widoczna.

 

I takie niewiemczydokońcapozdrowienia dla załogi GT spotkanego we wtorek około 20:00 na Mickiewcza / pl.Wilsona / Słowackiego. Znów - jechałem klekotem (i to jako pasażer :) ), ale kierowca GT nie mógł nie zauważyć świni, a okazji miał naprawdę sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...