Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla właściciela seata Ibiza chyba cupra biała z czarnym, swiniak różowy na prawym lusterku, samochód stał zaparkowany na rynku za Myslenicami, miejscowości dokładnie nie pamietam. Fajna ta Ibiza, tak mi się wydaje ale chyba kiedyś była do sprzedania na forum, czy się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa:

Pozdrawiam rewelacyjnie wyglądającego białego Forka SG na czarnym felunku,z białą świnka na lusterku i rej:ES**** zaparkowany na ul.Szwoleżerów nieopodal Łazienek Królewskich.

 

Pozdrawiam także granatowego Legacy z trzodą na lusterku któremu machałem z roweru w okolicach ul.Gwiaździstej i kępy potockiej.Kierowca był mnie chyba zauważył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze Pozdrowienia dla:

-Niebieskiego Hawka z naleśnikiem (chyba WRX), widziany w Szczyrku przy pizzerii około 14:30.

-Czerwonego GTeka, 95 albo 96r, widziany i pozdrawiany w Ustroniu około 15:30.

-Srebrnego Bloba kombi w Wiśle.

-Granatowego GC8 w Ochabach około 19:00, chyba AdoRx

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla DericB z którym jechałem z Warszawy do Piaseczna :)

Fajowy Twój Forek :mrgreen:, nawet mojej dziewczynie wpadł w oko :evil:

 

miganie i machanie było grane :wink:

 

pozdrawiam również lkurach'a spotkanego z lepszą połówka na C, 3 mam kciuki za szybką realizacje planów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pozdrawiam również lkurach'a spotkanego z lepszą połówka na C, 3 mam kciuki za szybką realizacje planów :mrgreen:

 

 

Dzięki dzięki Karol, bardzo miło było spotkać się i po ględzić na ,,imprezowe,, tematy :D Chciałem z Tobą wrócić z C ale znajomi jeszcze potrzymali więc może następnym razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje koledze Torro, że w sobote tydź temu pomimo, że jechał w inną strone swym pięknym hawkiem STi zawrócił i zawiózł mnie do miasta pod same drzwi mojej szkoły :D I to w jakim stylu :idea: Jeszcze nigdy tak szybko i z radością nie jechałem na uczelnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...