Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

niebieski Gt'ek blachy EL... Jadący ul.Górczewską przy Tesco ok 11:05 :D

 

Ty tam ciagle w okolicy gorczewskiej dziwne ze sie nie spotkalismy chyba okleje skuter swiniami tyle ze nie wiem skad je wziac ????

pozdrawiam gtka wczoraj jechal w strone starego bemowa a ja w strone gory smieci tuz przed/za nowym rondem na kaliskiego machalismy albo mi sie wydawalo..... jak machalem ... :lol:

 

pozdrawiam również wszystkich ktorym machalem a ktorzy chyba nie bardzo wiedzieli o co mi chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dziś, z Jagielskiej dla załogi Forka I. Nie trąbiłem, awaryjnych też nie włączyłem, tylko machałem, bo rowerem mkłem z objazdu.

Heheh tak myślałem że tu znajdę odpowiedź na poranną kiwkę :D odpozdrawiam serdecznie :!: a tak swoją drogą w niedzielę o 7:30 rano na rowerze...szacun :)

Wstałem o 5:00, co było robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kolegę z piękną koleżanką lansujących się czarną imprezka sti (blachy chyba WW.. xxx) dziś ok 18.20 na parkingu pod auchan w piasecznie:D oczywiście na lewym lusterku (pomarańczowa ) świnka :D

 

Miło że zostałem zauważony i pozdrowiony :)

 

Nawiązując do twojej stopki – Evo IV – jak to zobaczyłem to upewniłem się jak dobrze, że nie kupiłem kiedyś tam jakiegoś angola lub japońca do przekładki.

Słusznie mnie ostrzegano :!:

Jak ktoś ma jeszcze takie wątpliwości co do takich operacji niech zobaczy ten link

Ja no to patrzeć nie potrafię. :cry:

 

ostrzegano Cie nie przede mną ale raczej przed kimś innym z góry Kalwarii bo jest ,,auto handel" który robi sobie żarty i sprzedaje ulepy.. napisz na co według Ciebie nie można patrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego forka I gen., który wjechał na parking pod moim blokiem kiedy wyjeżdżałem. Machanko było. Chętnie pogadałbym chwilkę, ale byłem akurat w trakcie rodzinnej imprezy i musiałem migiem wracać do restauracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kolegę z piękną koleżanką lansujących się czarną imprezka sti (blachy chyba WW.. xxx) dziś ok 18.20 na parkingu pod auchan w piasecznie:D oczywiście na lewym lusterku (pomarańczowa ) świnka :D

 

Miło że zostałem zauważony i pozdrowiony :)

 

Z żoną na szybkie zakupy wyskoczyłem. Dzięki, odpozdrawiam serdecznie. 8) :mrgreen:

 

Niestety to nadal WRX, a nie STI. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogiego pozdrawiam, wczoraj wieczorkiem z rodzinką na pokładzie skręcałeś z Przyczółkowej w stronę wilanowskiej plaży ... molestowałem Cię światłami a potem klaksonem, ale nie wiem czy widziałeś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Załogi błękitnej turbowanny na złotych z dużą anteną CB na tylnej klapie i podkładką pod tablicę z "Fantazji", z którą to Turbowanną pojechaliśmy sobie dziś chyba przed 10:00 w przerywanym duecie od małych Siekierek aż do Rakowieckiej. Na Rakowieckiej pewnie nastraszyliśmy kilka babć/gołębi/niemowląt :twisted: , kiedy wystartowaliśmy i polecieliśmy paręset metrów w formacji na dwóch pasach, na w pełni otwartych przepustnicach ;-)

Aż żal było hamować i zjeżdżać w Starościńską do roboty :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

- Sobota jakoś po południu (~15:00?) czarny bug na rondzie Al.Jerozolimskie/Śmigłowca skręcający do Reduty. Obtrąbiony i obmachany. :mrgreen:

- Chwilę później srebrny blob WRX na Hynka lecący do Żwirek.

- Dziś rano zielono-srebrny forek obmachany ze wzajemnością na Drawskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota jakoś po południu (~15:00?) czarny bug na rondzie Al.Jerozolimskie/Śmigłowca skręcający do Reduty. Obtrąbiony i obmachany.

 

 

Jeżeli to był nie bug, tylko blob z blondynką za kierownicą, to jest szansa, że to była moja lepsza połowa na zakupach 8)

Wróciła cała dumna, że ktoś ją pozdrawiał i kazała mi szczególnie pilnować tego wątku :twisted:

Oczywiście odpozdrawia serdecznie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogiego pozdrawiam, wczoraj wieczorkiem z rodzinką na pokładzie skręcałeś z Przyczółkowej w stronę wilanowskiej plaży ... molestowałem Cię światłami a potem klaksonem, ale nie wiem czy widziałeś ...

 

Zagapiłem się, ale odmachnąłem jak odjeżdżałeś. :-)

Odpozdrawiam serdecznie. 8)

 

-- 28 maja 2012, o 18:15 --

 

Pozdro dla tych co wczoraj byli na Cargo :)) Fajne zakończenie tygodnia :) Pozytywna energia emanuje :)

 

 

Pozdrawiam również wszystkich napotkanych znajomych, oraz wszystkich nieznajomych dresiarzy i nastoletnie blachary ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla tych co wczoraj byli na Cargo :)) Fajne zakończenie tygodnia :) Pozytywna energia emanuje :)

 

 

Pozdrawiam również wszystkim napotkanych znajomych, oraz wszystkich nieznajomych dresiarzy i nastoletnie blachary ;-)

odpozdrawiam w imieniu znajomych :twisted::mrgreen:

 

 

a pozdrawiam

-niebieskie sti new-age z "siemanko" na boku, jadące ul.Moliera ok 17:15

-niebieskie sti new-age z "czoper" na spoilerze ul.Górczewska w stronę centrum, przez skrzyżowanie z Ks.Janusza ok 17:45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj z Lidzbarka dla Wełniacza, z godziny 19:00 z okolic ulic... no tu jest problem... Austronautów/Warszawskiej/Polnej... Długo krążyłem po okolicy, żeby znaleźć 'swój' adres. :mrgreen:

 

ul. Astronomów :lol: Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam zwrotnie tTROZ-a i wszystkie piękne Forestery z okolic Nowego i Starego Miasta w Warszawie .

Serdecznie pozdrawiam wszystkich mrugających, błyskających, machających, uśmiechniętych Subarofilów.

A co tam, pozdrawiam też tych, którzy nie reagują na pozdrowienia.

 

Twój jest ten srebrny obok którego wczoraj zaparkowałem :?: :D

:D tak, ten zawsze (prawie) czysty ze spojlerkiem, ha stały sobie dwa forysie - czyściuuutkie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...