Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z wczoraj:

 

niebieski WRX/STi na WU xxxxx

i

zielony GTek na WE xxxxx, oba widziane około 17tej Dolinka Służewiecka w strone Mokotowa.

 

Troche później niebieska turbo wanna widziana w okolicach Debe Wielkie w strone Wawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ładny ten nowy sedan .

 

Nie wiem, czy to akurat to białe STI ale jeździ po Wawie takie jedno z taką jedną, przesmaczną, ciemnowłosą kierowniczką... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi napisał(a):

Robiłem plecy u Juniora i musiałem wziąć znieczulenie.

 

 

Pochwal się efektami :mrgreen:

 

 

Robiłem (5 razy), co nie oznacza zrobiłem... ;-)

 

-- 23 maja 2012, o 17:18 --

 

Przemeq, maila Ci skrobnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STI na złotych felach, obserwowanego dzisiaj ok 20 w trakcie slalomu po trzech pasach Dolinki Służewieckiej, potem skręt w Wilanowską z pasa do jazdy na wprost, pałowanie na Wilanowskiej, skręt w Przyczółkową i dalsze pałowanie w stronę Konstancina, a za Tobą kolega w ładnie chodzącym białym Legacu w klasycznej budzie, z ramkami na rejestrację z Czterech Dmuchawek ... totalny brak wyobraźni i "super" wizytówka dla reszty subarowej ferajny :oops: Ludzie się w głowę pukali patrząc na Twoje popisy :shock:

Zrób sobie kolego licencję i pokazuj swój "kunszt" na torze wyścigowym albo w RSMP. Tam może będziemy Ci kibicować, za to co robiłeś dzisiaj na ulicy i to w dosyć dużym ruchu poklasku na tym forum raczej nie znajdziesz :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STI na złotych felach, obserwowanego dzisiaj ok 20 w trakcie slalomu po trzech pasach Dolinki Służewieckiej, potem skręt w Wilanowską z pasa do jazdy na wprost, pałowanie na Wilanowskiej, skręt w Przyczółkową i dalsze pałowanie w stronę Konstancina, a za Tobą kolega w ładnie chodzącym białym Legacu w klasycznej budzie, z ramkami na rejestrację z Czterech Dmuchawek ... totalny brak wyobraźni i "super" wizytówka dla reszty subarowej ferajny :oops: Ludzie się w głowę pukali patrząc na Twoje popisy :shock:

Zrób sobie kolego licencję i pokazuj swój "kunszt" na torze wyścigowym albo w RSMP. Tam może będziemy Ci kibicować, za to co robiłeś dzisiaj na ulicy i to w dosyć dużym ruchu poklasku na tym forum raczej nie znajdziesz :x

 

Jak widać nic mu taka jazda nie dała skoro mogłeś go obserwować przez te parę ulic ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnej imprezy na czerwonej feldze ok 13.20 przy SGGW oraz czarnego forka na Siekierkach ok 20.50 :mrgreen:

 

Czarny forek odpozdrawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla żeńskiej załogi (tak mi się przynajmniej wydawało 8) ) z niebieskiego Legasia WZ.... , oświniaczonego na żółto na lusterkach. Wczoraj wieczorem jechaliśmy razem mostem Grota, a potem długi kawałek Modlińską.

 

Parę minut później przy Selgrosie na bocznej dróżce przy Modlińskiej spotkałem białą wannę ze świnką na klapie, ale pozdrowić nie było jak, więc pozdrawiam tutaj 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...