Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla niebieskiego buga WO, z róziową świnią, ktory to Bug spokojnie sunął Prymasa i Górczewska , ok 18.40.

Nawet mrygałem awariami.. .ale przecież jechałem brytolskim traktorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiałem pozdrawiam i będę. Szkoda jednak, że pozdrowienia z mojego old kapcia czasami odbierane są przez kierowników zacniejszych modeli środkowym palcem (raz nawet dwojga rąk). Troszkę nam gwiazdki powszednieją. Wstyd na podlasiu oj wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Załogi błękitnej turbowanny na złotych z dużą anteną CB na tylnej klapie i podkładką pod tablicę z "Fantazji", z którą to Turbowanną pojechaliśmy sobie dziś chyba przed 10:00 w przerywanym duecie od małych Siekierek

 

Czyżby moja była wanna ...

duża locha z kwasu i parktronic w kolorze nadwozia ? :) :)

 

 

o widzisz...nawet jeszcze jeździ :P :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Załogi błękitnej turbowanny na złotych z dużą anteną CB na tylnej klapie i podkładką pod tablicę z "Fantazji", z którą to Turbowanną pojechaliśmy sobie dziś chyba przed 10:00 w przerywanym duecie od małych Siekierek
Czyżby moja była wanna...

duża locha z kwasu i parktronic w kolorze nadwozia ? :) :)

No przecież! :-) Warrrrrczałeś "tom rurom" elegancko.

No i te niebieskie czujniki też zwróciły moją uwagę :-)

Chyba mnie zarejestrowałeś z tyłu na małych S? ;-) :-D Mrugnąłeś awaryjkami, jak podjechałem...

Ludziki się patrzyły z głównych Siekierek na parkę niebieskich kombiaków na złotych felgach :-)

No i fajnie było na Rakowieckiej :twisted: , szkoda, że ja tam zaraz skręcam w lewo :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla niebieskiego buga WO, z róziową świnią, ktory to Bug spokojnie sunął Prymasa i Górczewska , ok 18.40.

Nawet mrygałem awariami.. .ale przecież jechałem brytolskim traktorem

Nie zauważyłem, zagadałem się z żoną. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiałem pozdrawiam i będę. Szkoda jednak, że pozdrowienia z mojego old kapcia czasami odbierane są przez kierowników zacniejszych modeli środkowym palcem (raz nawet dwojga rąk). Troszkę nam gwiazdki powszednieją. Wstyd na podlasiu oj wstyd.

 

...też mnie to śmieszy-jadę OBKiem to jest odmach, jadę turbodziadem-olewka...

To samo jak podjeźdżam na parking przy budynku, w którym mam oddział banku. OBK-dzień dobry, bardzo proszę Ę i Ą i Ś i Ź... ;) Dziadkiem-olewka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...też mnie to śmieszy-jadę OBKiem to jest odmach, jadę turbodziadem-olewka...

To samo jak podjeźdżam na parking przy budynku, w którym mam oddział banku. OBK-dzień dobry, bardzo proszę Ę i Ą i Ś i Ź... ;) Dziadkiem-olewka...

 

Może nie poznają że "turbodziad" to Subaru :-). Co do zachowania w banku to norma - takie pozycjonowanie klienta (bankowcy tak mają) - niekiedy mogą się na tym przejechać to inna sprawa. W każdym razie staram się parkować z daleka od wejść do takich instytucji :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z oświniaczonego S Panzerwagen dla Pani z wyglądającego znajomo Forestera blue mica, widzianej dzisiaj lekko po 8 rano na Wiertniczej w kierunku Centrum

Czyżby Pani domu mstara ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla FALI który parkował turbo dziadkiem na podziemnym w Sadyba Best Mall wczoraj.

 

Dzisiaj około południa:

- dla kierownika blue mica hawka (?) parkującego przy plaży LaPlaya.

- po chwili widziałem białą turbo wannę zmagającą się z BMW E60 na Wybrzeżu Helskim (przy Zoo).

- widziałem też nowego OBK (szary chyba), który skręcał w kierunku Zoo.

 

(takie obserwacje z korka w stronę Stadionu, auta oświnaczone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla WRX hawka spotkanego w Gdyni kolor srebrny, mam nadzieje ze uszkodzenia zderzaka nie byly za duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...