Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie poznają że "turbodziad" to Subaru :-)

 

 

a to nie Ciebie dziś rano mijałem na naszej, nowej, pięknej autostradzie A2 :?: 8) Ty w kierunku Wawy, ja na Grodzisk :idea:

W każdym razie pozdrawiam 8)

 

Jazda z Warszawy do Grodziska to w tej chwili bajka. Gorzej, że budują na tym odcinku bramki :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika srebrnego WRXa bez tablicy rej. z przodu, z dużą lotką spotkanego w Łodzi, wczoraj (31.05), gdzieś pewnie około 9-10 :)

 

 

Odpozdrawiam. Tablica spadła i wozi się w środku chwilowo :wink: Ale z tyłu jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zielonego wolnossącego Forczestera II gen. na WE..... ( chyba ) i srebrnego legacy kombi, chyba blachy WX....... widziane dzisiaj kole południa w Kozienicach. Trzody na autach nie dostrzegłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj około 12-tej dla czarnej wanny GT odmachanej na stacji BP przed Radością. Mój wzrok poszedł za dźwiękiem... :wink:

 

No i mimo, iż kierownik czarnej STI hawk najpierw wisiał mi na zderzaku dzisiaj około 11.30 na Al. Niepodległości, a potem, choć spojrzał, nie odmachał - pozdrawiam... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdr dla hawka STI blue mica WF....... z którym lecieliśmy łazienkowską do toruńskiej w sobotę o poranku, ja leciałem 924 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda z Warszawy do Grodziska to w tej chwili bajka. Gorzej, że budują na tym odcinku bramki :?

 

Jeszcze kilka miesięcy upłynie zanim je wybudują, na razie trzeba korzystać z wolności. A że A2 cały czas rośnie wiec szansa na spotkania klubowiczów też :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka miesięcy upłynie zanim je wybudują, na razie trzeba korzystać z wolności. A że A2 cały czas rośnie wiec szansa na spotkania klubowiczów też

 

 

Korzystam codziennie :idea:

I nawet jak te bramki wybudują to, jeśli rzeczywiście stawka będzie ok. 10gr za km to jeszcze nie będzie tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka miesięcy upłynie zanim je wybudują, na razie trzeba korzystać z wolności. A że A2 cały czas rośnie wiec szansa na spotkania klubowiczów też

 

 

Korzystam codziennie :idea:

I nawet jak te bramki wybudują to, jeśli rzeczywiście stawka będzie ok. 10gr za km to jeszcze nie będzie tragedii.

 

Ciekawe czy można będzie przejechać przy pomocy viaAuto wtedy to bramki też nie będą bardzo denerwująca szczególnie jak się jeździ codziennie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...