Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia sprzed wczoraj dla niebieskiego WRX-a widzianego na parkingu w centrum Ełku późnym popołudniem. Migałem, machałem, ale panowie w środku zapatrzyli się na moją imprezę i w końcu nie odpowiedzieli... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dopiero później - w lusterku, jak zatrąbiłeś (chyba) a ja uciekłem, bo myślałem, że mnie obtrąbiają za wstrzymywanie ruchu. Ale to chyba dlatego, że Forek tak bardzo przykuł moją uwagę, ładnie się prezentuje w tym kolorze.

Zatrąbiłem żeby niewiastę na ziemię sprowadzić , żeby się ogarnęła i zauważyła że stoisz obok :-) Ciągle marudzi że jej nikt nie pozdrawia ani nie odpowiada na jej pozdrowienia. Teraz już wiem dlaczego :-)

A co do koloru - rzeczywiście ładnie wygląda. Początkowo kiedy kobieta wymyśliła "biały i żaden inny" byłem sceptycznie nastawiony, ale zmieniłem optykę kiedy go z salonu odbieraliśmy.

Początkowo "trzoda" na nim była czarna, więc czasem go przegoniłem po okolicy, ale odkąd jest różowa (na wyraźne życzenie kierowniczki tego obiektu) i to jeszcze z kokardeczkami, to biorę go tylko kiedy już nie mam żadnej innej alternatywy i wiem że nikt mnie nie zobaczy :-)

Pozdrowienia od nas obojga :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Surya, czy to do Ciebie się dziś rano przed rondem (za zresztą też) na Korkowej uśmiechałem z roweru?

Świnkę miałem na niebieskim kasku i białej ramie :-)

Srebrny Lanos N/A ze świnką na pu... na tylnej klapie :-)

Na pewno do mnie, jeśli to było koło 8.30 :) Obiecuję poprawę i będę przyglądać się rowerom też :lol:

 

I pozdrawiam kierowcę/kierowniczkę smarta ze świnką, którego Młody przyuważył w Dolince Służewieckiej, koło 8 dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam sasiada z Kabat, z parkingu na -1 (KEN), gdzie zobaczylem oswiniaczony skuter przy szewrolecie :) Pisze dosc enigmatycznie, ale mam nadzieje ze przeyczytasz te pozdrowienia

 

Mam nadzieje ze sie nie gniewasz ze od razu nie zauwazylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa torunska ok 14.00 niebieski sti probowalem machać ale z prawego pasa slabo widoczny bylem a Panstwo w korku prsto i zaraz potem w lustreku zobaczylem srebrny gt chyba wrx machalem ale pewnie mnie nie widziano potem juz pojechalem w strone mokotowa na dol

pozdrawiam zatem serdecznie

oba oklejone

 

a tribecki chyba nie odmachuja et all........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego bloba WRX, z którym minęliśmy się po 14-tej w Białymstoku przy stacji Shell koło węzła obwodnicy miasta z trasą na Augustów. Kierownik spojrzał w moją stronę, ale nie odmachał... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapiesz już mam nadzieję

wszystko jasne - pozdro :D

 

---

 

- piątek po 8.00 droga na Poznań gdzieś przed Błoniem czarny nowy Outback ze świnią od strony Poznania jechał i skręcał w lewo.. ja z naprzeciwka kiwka bez odzewu.

 

- sobota przed 13.00 legacy srebrne kombi ze świnią na złożonym lustrze zaparkowane przy Gwiaździstej

 

pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kolegę z piękną koleżanką lansujących się czarną imprezka sti (blachy chyba WW.. xxx) dziś ok 18.20 na parkingu pod auchan w piasecznie:D oczywiście na lewym lusterku (pomarańczowa ) świnka :D

 

Miło że zostałem zauważony i pozdrowiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kolegę z piękną koleżanką lansujących się czarną imprezka sti (blachy chyba WW.. xxx) dziś ok 18.20 na parkingu pod auchan w piasecznie:D oczywiście na lewym lusterku (pomarańczowa ) świnka :D

 

Miło że zostałem zauważony i pozdrowiony :)

 

Nawiązując do twojej stopki – Evo IV – jak to zobaczyłem to upewniłem się jak dobrze, że nie kupiłem kiedyś tam jakiegoś angola lub japońca do przekładki.

Słusznie mnie ostrzegano :!:

Jak ktoś ma jeszcze takie wątpliwości co do takich operacji niech zobaczy ten link

Ja no to patrzeć nie potrafię. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Panią kierującą Scoobiego z naleśnikiem bez kurnika na blachach SK91**U, którą często spotykam w Katowicach na ulicy Dobrego Urobku lub Brygadzistów między dwoma przejazdami kolejowymi :-)

 

Pięknie się Twoja zawsze czysta blue mica na białej feldze prezentuje :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dziś, z Jagielskiej dla załogi Forka I. Nie trąbiłem, awaryjnych też nie włączyłem, tylko machałem, bo rowerem mkłem z objazdu.

Heheh tak myślałem że tu znajdę odpowiedź na poranną kiwkę :D odpozdrawiam serdecznie :!: a tak swoją drogą w niedzielę o 7:30 rano na rowerze...szacun :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa torunska ok 14.00 niebieski sti probowalem machać ale z prawego pasa slabo widoczny bylem a Panstwo w korku prsto i zaraz potem w lustreku zobaczylem srebrny gt chyba wrx machalem ale pewnie mnie nie widziano potem juz pojechalem w strone mokotowa na dol

pozdrawiam zatem serdecznie

oba oklejone

 

a tribecki chyba nie odmachuja et all........

 

Zdaje się że to my w niebieskim sti więc odpozdrawiam serdecznie :) Ale faktycznie Ciebie nie dojrzałem za to ze srebrnym pieknym "Huskym" gt o którym piszesz kiwka była i kierownika tegoż przy okazji też pozdrawiam :) Nie ma to jak atrakcje w korku na toruńskiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...