Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam lekko zdezorientowanego kierownika granatowego buga , ktory został obmachany z zielongo Range Rovera, gdzieś w okolicy Galerii Mokotów. Musze oswinic brytola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice 13.05.

Pozdrowienia dla Mimisa w czarnym OBK. Wypatrzyłem cię z daleka jak skręcałeś z Jankego w kier. szpitala więc gnałem za tobą i dognałem. Fajnie było tak jechać razem z mruganiem i machaniem. :D

 

-- Śr maja 30, 2012 11:58 pm --

 

Może nie poznają że "turbodziad" to Subaru :-)

 

 

a to nie Ciebie dziś rano mijałem na naszej, nowej, pięknej autostradzie A2 :?: 8) Ty w kierunku Wawy, ja na Grodzisk :idea:

W każdym razie pozdrawiam 8)

O qurtche :shock: ,czyżby pierwsze pozdrowienia z A2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie poznają że "turbodziad" to Subaru :-)

 

 

a to nie Ciebie dziś rano mijałem na naszej, nowej, pięknej autostradzie A2 :?: 8) Ty w kierunku Wawy, ja na Grodzisk :idea:

W każdym razie pozdrawiam 8)

 

Możliwe że Ja, jeśli to było wczesnym porankiem 6:00-6:30. Ostatnio przeniosłem swoją trasę do fabryki na A2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam Igiego i jego tatę-głównego serwisanta subru w okolicach,tj.Sławka,ja tam grzebałem pod maską,wpadł Igi,za chwile wpadł Sławek i...ech taki widok pod domem,kazdy subarowicz chciałby miec taki widok pod domem :mrgreen:

 

-- Cz maja 31, 2012 8:28 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla IRAZU, z którym zamieniliśmy parę zdań przez CB wczoraj w Jankach.

 

A co ty robiłeś wczoraj w Jankach :?:

I tylko mi nie mów, że załatwiałeś jakieś sprawy służbowe :twisted:

 

Czasami trzeba trochę popracować - tak dla odmiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgapilem sie wczoraj z jedną kiwką więc nadrabiam: pozdrowienia z wczoraj z Kabat KEN godz 14 dla kierownika cudownego bialego GTka. Ja w niebieskim hawku, tak smignąłeś, ze no .... nie zdazylem :P

 

A to mogłem być ja :) Powyższy opis pasuje :) Jak już cię minąłem to mrygnąłem awaryjnymi ??? Bo ogólnie tego dnia na KENie dwie niebieskie mijałem :) I odpozdrawiam i dzięki za "cudownego bialego GTka" :D tylko trochę ją rudy gryzie na nadkolach :(

 

I pozdrowienia z dzisiaj dla srebrnej imprezy bug kombi, blachy WPI xxxx, świniak na klapie, stojącego na parkingu przy wola parku koło godziny 20:20.

Stałem Białą imprezą GT po skosie za tobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

- bordowego legacy kąbi z wielka świnia na klapie z którym sunęliśmy w korku przy Blue City dziś ok 9.15. Obmruganie poszło w obie strony.

- ciemno-zielonego forka 2.0X ze srebrnymi zderzakami i świniami który stał na parkingu Arkadii dziś rano przy wejściu do Bierhalle/Enel-Med.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice 13.05.

Pozdrowienia dla Mimisa w czarnym OBK. Wypatrzyłem cię z daleka jak skręcałeś z Jankego w kier. szpitala więc gnałem za tobą i dognałem. Fajnie było tak jechać razem z mruganiem i machaniem. :D

 

 

 

Odpozdrawiam ^^ tak 2 subaryny przez las ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...