Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy można będzie przejechać przy pomocy viaAuto wtedy to bramki też nie będą bardzo denerwująca szczególnie jak się jeździ codziennie?

 

będzie można:

 

http://www.viatoll.pl/pl/pojazdy-lekkie/aktualnosci

 

 

Podobno jeszcze burmistrz Grodziska walczy o jakieś upusty dla mieszkańców gminy dojeżdżających do pracy do Wawy, ale to mnie tak bardzo nie interesuje, bo ja w przeciwnym kierunku jeżdżę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam widzianych w poniedziałek pomiędzy 16.30 a, 19.00 na trasie Warszawa-Kraków :

1. Kilka Imprez, wszystkie blue, w tym jeden kombi :wink:

2. Stalowego Forka, oświnionego, mijanego w Michowie :wink:

 

Ja niestety jechałem nierozpoznawalnym Trafikiem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam widzianych w poniedziałek pomiędzy 16.30 a, 19.00 na trasie Warszawa-Kraków :

1. Kilka Imprez, wszystkie blue, w tym jeden kombi :wink:

2. Stalowego Forka, oświnionego, mijanego w Michowie :wink:

 

Ja niestety jechałem nierozpoznawalnym Trafikiem :oops:

 

Tzn dzisiaj? ;p To ja z imprezy blue pozdrawiam z tej samej trasy KRK=>WAW z wczoraj 17.30 - 20.30 uprzejmego pana w czarnej skodzie TK.., z którym się razem trochę potoczyliśmy. # swiń napotkanych = 0 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam hemi112 i igi spotkanych w Szklarskiej.

 

Kilka ujęć z wędki wyszło dobrze :D

Przydałaby się jednak sztywniejsza końcówka, materiał do przemyślenia przed następną wyprawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STI z niebieskimi chlapaczami zaparkowanego wczoraj ok. 14 w Promenadzie 8)

szubaru nadal masz boczne oklejenie? bo prawie jak Twoje ;-)

 

Jeśli na poziomie czerwonym, to pewnie mój cukiereczek :D

 

Odpozdrawiam :!:

 

Pozdrowienia także dla arosiak i jego żółtka, z którym to się mijaliśmy raz w jedną raz w drugą :D w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pozdrawiam Bloba STI z rozowa wsciekla swinia. Suba stala w Płocku przy orlen arenie "

 

Ja tez pozdrawiam. Przy namiocie stala przy parkurze z opon co w nie walily driftujace niektore bryki.

Jeden zdriftowal betonowe barierki.

Pozatym bylo za nudno - zadnych dachowań ani bezposrednich spotow maska w maske.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla :mrgreen:

 

- niedziela cargo, czarna turbo wanna maćka po raz kolejny widziana i po raz kolejny nie zdązyłem wybiec pod maske, ja akurat wjechałem a Ty już wyjezdzałeś :wink:

- niedziela cargo, turbo dziad srebrny bądz biały, świnie były, oraz nie polakierowana szpachla :P

 

dziś :

 

- wydaje mi sie że Hogi, czarny sti/wrx czerwona felga, ok. 13 - 13:15, stałeś na światłach w strone Wilanowa na al.Wilanowskiej i chyba gadałeś z kierownikiem z dostawczaka, jechałem naprzeciwko, mrygałem machałem i nic :mrgreen:

- Puławska ok 18, na wyskości Renault w strone WWa, blue mica STI świnie były, jechałem w strone Piaseczna.

 

Pozdrówki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla :mrgreen:

 

- niedziela cargo, czarna turbo wanna maćka po raz kolejny widziana i po raz kolejny nie zdązyłem wybiec pod maske, ja akurat wjechałem a Ty już wyjezdzałeś :wink:

- niedziela cargo, turbo dziad srebrny bądz biały, świnie były, oraz nie polakierowana szpachla :P

 

Odpozdrawiam :) Nie widziałem Cię :(

Turbodziada również pozdrawiam, stałem obok, a jak pomachałem kierownikowi turbodziada to się krzywo na mnie spojrzał :roll:

Pozdrowienia dla białej turbowanny również widzianej na cargo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to widziałeś :

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

haha tak, wczoraj w internecie znalazł to kolega i mi podesłał. Co za gość :?

Uwielbiam takich mistrzów kierownicy, lekko popadało i można było się spodziewać, że ktoś wywinie coś takiego :roll:

 

uciekałeś już przez głowny plac, ja dopiero dopchałem się sie do drift wieś placu :mrgreen:

 

Uciekałem tamtędy kilka razy :D a to na stację, a to do KFC, a to miejsca szukałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnej Imprezy któren to jechał był z Piaseczna w kierunku Warszawy ok. 16:00. Spotkanie przelotne na skrzyżowaniu z Geodetów , przy salonie Toyoty. Pomachane i odmachane - w obie strony :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi OBK którzy się minimalnie spóźnili do "Popularnej" na globusowej.

 

-- Pn cze 04, 2012 9:56 pm --

 

Warszawa:

Pozdrawiam kierowce powożącego czarnego forka SG przed liftem,który to forek jest taksówką :shock: :D

Czemu nigdy nie mogę trafić na taką taryfę jak zamawiam :roll:

 

Widywałem już imprezy na taryfie, w Wawie i Radomiu, ale forka to bym się nie spodziewał 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnej Imprezy któren to jechał był z Piaseczna w kierunku Warszawy ok. 16:00. Spotkanie przelotne na skrzyżowaniu z Geodetów , przy salonie Toyoty. Pomachane i odmachane - w obie strony :lol:

Pozdrawiam rowniez :-) Normalnie bym skrecal do Jozefoslawia, bo chwilowo (??) tam akurat mieszkam, ale akurat wczoraj trzeba bylo pogonic dalej w kierunku Wawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej Toyoty auris ze świnką z tyłu spotkanej na rondzie na wale miedzeszyńskim dziś rano, machałem z chodnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wydaje mi sie że Hogi, czarny sti/wrx czerwona felga, ok. 13 - 13:15, stałeś na światłach w strone Wilanowa na al.Wilanowskiej i chyba gadałeś z kierownikiem z dostawczaka, jechałem naprzeciwko, mrygałem machałem i nic :mrgreen:

 

 

To jakaś nieodmachująca podróbka mnie, ja teraz chwilowo śmigam na czarnych felgach. :wink:

 

I odmachuję! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wydaje mi sie że Hogi, czarny sti/wrx czerwona felga, ok. 13 - 13:15, stałeś na światłach w strone Wilanowa na al.Wilanowskiej i chyba gadałeś z kierownikiem z dostawczaka, jechałem naprzeciwko, mrygałem machałem i nic :mrgreen:

 

 

To jakaś nieodmachująca podróbka mnie, ja teraz chwilowo śmigam na czarnych felgach. :wink:

 

I odmachuję! :mrgreen:

Czyli że to może Hogi-ego widziałem wczoraj jadącego KEN-em w kierunku Centrum ok. 14:00 - czarna impreza, czerwone świnki, czerwony duży napis na przedniej szybie (taki pas przeciwsłoneczny tuż pod linią dachu) ?

Kierownik gadał przez komórkę i nie reagował na machanie z przeciwnego pasa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...