Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STI na złotych felach

 

a czy oprócz tego, że skręcił z pasa na wprost to jeszcze coś przeskrobał poważnego? czasem masz ochotę jechać wolno jak Bozia przykazała a czasem pociśniesz - byle rozsądnie i nie szkodząc nikomu. nie popadajmy w paranoję.

 

-- Cz maja 24, 2012 2:02 pm --

 

a żeby nie było OT to pozdro dla wszystkich widzianych przez ostatni tydzień nieoświnionych Subaraków z nieodmachującymi kierowcami :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STI na złotych felach

 

a czy oprócz tego, że skręcił z pasa na wprost to jeszcze coś przeskrobał poważnego? czasem masz ochotę jechać wolno jak Bozia przykazała a czasem pociśniesz - byle rozsądnie i nie szkodząc nikomu. nie popadajmy w paranoję.

 

-- Cz maja 24, 2012 2:02 pm --

 

a żeby nie było OT to pozdro dla wszystkich widzianych przez ostatni tydzień nieoświnionych Subaraków z nieodmachującymi kierowcami :twisted:

 

"nie popadajmy w paranoję" - jeśli ludzie pukali się w czoło widząc jazdę tego kolesia to chyba nie dlatego, że ich komary gryzły :?: nie było cię tam a ja byłem i widziałem akcje tego magika na dystansie paru kilometrów. Ta jazda była niebezpieczna dla wszystkich, którzy akurat byli na drodze. Sam jeżdżę po mieście szybko a momentami nawet za szybko ale takich jaj (w dodatku przy dużym natężeniu ruchu) nikt przy zdrowych zmysłach nie urządza :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Primar'a spotkanego przed chwilą na Basztowej :D

So What - odpozdrawiam. :D Byłem pod wrażeniem - bardzo bojowo wyglądałeś na jednośladowym stalowym rumaku ;)

 

Chwilę wcześniej na zakorkowanej Basztowej pomachaliśmy sobie z matt-em. Miło było spotkać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej imprezy pomykającej trasą 81 - tzw Wiślanaka w stronę Katowic - dziś (czwartek) o godz. 16,45 na skrzyżowaniu w Drogomyślu.

:lol: światła długie były, kiwka odwzajemniona też, ... zapomniałem zatrąbić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STI na złotych felach

 

a czy oprócz tego, że skręcił z pasa na wprost to jeszcze coś przeskrobał poważnego? czasem masz ochotę jechać wolno jak Bozia przykazała a czasem pociśniesz - byle rozsądnie i nie szkodząc nikomu. nie popadajmy w paranoję.

 

-- Cz maja 24, 2012 2:02 pm --

 

a żeby nie było OT to pozdro dla wszystkich widzianych przez ostatni tydzień nieoświnionych Subaraków z nieodmachującymi kierowcami :twisted:

 

"nie popadajmy w paranoję" - jeśli ludzie pukali się w czoło widząc jazdę tego kolesia to chyba nie dlatego, że ich komary gryzły :?: nie było cię tam a ja byłem i widziałem akcje tego magika na dystansie paru kilometrów. Ta jazda była niebezpieczna dla wszystkich, którzy akurat byli na drodze. Sam jeżdżę po mieście szybko a momentami nawet za szybko ale takich jaj (w dodatku przy dużym natężeniu ruchu) nikt przy zdrowych zmysłach nie urządza :evil:

 

Lynx, luuuzik.

 

nie było mnie tam <----- dlatego pytam. jeżeli twierdzisz, że była to super niebezpieczna jazda to nagana się należy.

 

nie mogę się jednak zgodzić z jednym. pukanie się w czoło innych kierowców nie jest akurat wyznacznikiem. nie pamiętam, w którym wątku, ktoś ostatnio pisał, że jakiś dziadek miał malucha całe życie i wszystkich co jeździli więcej niż 50 uważał za idiotów. znam też wielu ludzi, którzy nie potrafią się przełamać, żeby jechać prawym pasem - "bo środkowym jest bezpieczniej i wygodniej". znam też takich co chcą świateł zamiast rond. chodzi mi o to, że Ci co się pukali mogli reprezentować różny "poziom ogarnięcia" nazwijmy to :mrgreen:

 

-- Cz maja 24, 2012 10:07 pm --

 

znowu OT :roll: dobra to pozdro dla nieoznakowanych Miśków z Przyczółkowej 8) pchelek, jakie auto bo często tamtędy latam? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego widzianego dziś o 13:35 na Chałubińskiego jak przelatywał w kierunku Centralnego :) ja akurat stałem przy parkometrze by uniknąć żółtych ozdób na kołach :P:mrgreen:

 

 

Odpozdrawiam, pędziłem do roboty :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego widzianego dziś o 13:35 na Chałubińskiego jak przelatywał w kierunku Centralnego :) ja akurat stałem przy parkometrze by uniknąć żółtych ozdób na kołach :P:mrgreen:

 

 

Odpozdrawiam, pędziłem do roboty :-)

 

Dodaj że z rozpiętym rozporkiem :mrgreen:

 

Zeby nie było off topu ... Pozdrawiam wszystkich zespotowanych Dużo subarynek było :o ... jedna się nawet zsiusiała :| pewnie to to że za blisko alf zaparkowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STI na złotych felach

 

a czy oprócz tego, że skręcił z pasa na wprost to jeszcze coś przeskrobał poważnego? czasem masz ochotę jechać wolno jak Bozia przykazała a czasem pociśniesz - byle rozsądnie i nie szkodząc nikomu. nie popadajmy w paranoję.

 

-- Cz maja 24, 2012 2:02 pm --

 

a żeby nie było OT to pozdro dla wszystkich widzianych przez ostatni tydzień nieoświnionych Subaraków z nieodmachującymi kierowcami :twisted:

 

"nie popadajmy w paranoję" - jeśli ludzie pukali się w czoło widząc jazdę tego kolesia to chyba nie dlatego, że ich komary gryzły :?: nie było cię tam a ja byłem i widziałem akcje tego magika na dystansie paru kilometrów. Ta jazda była niebezpieczna dla wszystkich, którzy akurat byli na drodze. Sam jeżdżę po mieście szybko a momentami nawet za szybko ale takich jaj (w dodatku przy dużym natężeniu ruchu) nikt przy zdrowych zmysłach nie urządza :evil:

 

Lynx, luuuzik.

 

nie było mnie tam <----- dlatego pytam. jeżeli twierdzisz, że była to super niebezpieczna jazda to nagana się należy.

 

nie mogę się jednak zgodzić z jednym. pukanie się w czoło innych kierowców nie jest akurat wyznacznikiem. nie pamiętam, w którym wątku, ktoś ostatnio pisał, że jakiś dziadek miał malucha całe życie i wszystkich co jeździli więcej niż 50 uważał za idiotów. znam też wielu ludzi, którzy nie potrafią się przełamać, żeby jechać prawym pasem - "bo środkowym jest bezpieczniej i wygodniej". znam też takich co chcą świateł zamiast rond. chodzi mi o to, że Ci co się pukali mogli reprezentować różny "poziom ogarnięcia" nazwijmy to :mrgreen:

 

-- Cz maja 24, 2012 10:07 pm --

 

znowu OT :roll: dobra to pozdro dla nieoznakowanych Miśków z Przyczółkowej 8) pchelek, jakie auto bo często tamtędy latam? :twisted:

 

Action - jestem na pełnym luziku, wspomaganym dobrym szampanem :D

przeczytaj jeszcze raz co napisałem i jako osoba inteligenta zrozumiesz ... ta jazda nie była niebezpieczna dla kalafiora, który nigdy nie przekroczył 50 km/h :!: :!: :!:

to było niebezpieczne dla każdego, kto był na drodze, w tym dla mnie, a ja parę razy 50 na godzinę już przekroczyłem ... łapiesz już mam nadzieję :?:

Pozdrawiam i EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Surya, czy to do Ciebie się dziś rano przed rondem (za zresztą też) na Korkowej uśmiechałem z roweru?

Świnkę miałem na niebieskim kasku i białej ramie :-)

Srebrny Lanos N/A ze świnką na pu... na tylnej klapie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z mojego niebieskiego Forka XT Kolegę w czarnym Hawku STI z turkusowymi felgami & świnią za sympatyczną przejażdżkę 50km/h ul. Puławską, która to atreria pomimo tej dopuszczalnej w mieście prędkości jakoś tak się wyraźnie skróciła na odcinku Odyńca - Domaniewska...

 

Z postów wyżej wnoszę, że to chyba KALI (?). Autko zacnie się rozpędza, ale hamowanie to miazga! Seria Brembo czy coś innego?

 

Pozdrawiam różnież. Hamulce to seria po za tarczami - Brembo Oro. Dają rade, aczkolwiek muszę wyłączyć abs, bo przy ostrych hamowaniach przeszkadza. :mrgreen:

 

 

oraz dwa piękne estijaje również widziane na Cargo, zaprakowane obok siebie - czarny i niebieski - świnie na lusterkach

 

Odpozdrawiam. To byłem ja i JuniorX. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Subaraków stojących wczoraj wieczorem na parkingu pod Sadyba Best Mall (m.in OBK Fali)

 

Odpozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam "za wczoraj" - kierownika czarnego Forestera z numerami NSZ XXXX widzianego na Puławskiej w kierunku Warszawy , w godzinach wieczornych - ok. 18:30.

Jechaliśmy obydwoje - ja grafitowym OBK-iem, moja ślubna przede mną białym Forkiem z różowymi świnkami.

Kierownik owego czarnego zatrzymał się na światłach na wysokości "białasa" z wyraźnym zamiarem pozdrowienia mojej połowicy (łapka już była charakterystycznie w górze). Niestety niegramotność sytuacyjna mojej żony wzięła górę i nawet nie zauważyła że ktoś obok niej stanął :) Rozgląda się toto wszędzie tylko nie tam gdzie powinno :) Upomniana za nietakt :) Obiecała poprawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam "za wczoraj" - kierownika czarnego Forestera z numerami NSZ XXXX widzianego na Puławskiej w kierunku Warszawy , w godzinach wieczornych - ok. 18:30.

Też pozdrawiam, Małżonkę i Ciebie oczywiście :)

Rozgląda się toto wszędzie tylko nie tam gdzie powinno

Właściwie to patrzyła mocno przed siebie, pewnie chciała dobrze wystartować spod świateł ;) Ja za to nie zauważyłem świnek na Twoim OBK :oops: , dopiero później - w lusterku, jak zatrąbiłeś (chyba) a ja uciekłem, bo myślałem, że mnie obtrąbiają za wstrzymywanie ruchu. Ale to chyba dlatego, że Forek tak bardzo przykuł moją uwagę, ładnie się prezentuje w tym kolorze.

 

I jeszcze, przy okazji, pozdrowienia dla Kierownika niebieskiego Lanosa WI.... za którym jechałem chwilę wcześniej w Piasecznie (Sienkiewicza -> Wojska Polskiego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...