Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla kierownika niebieskiego buga wanny na bora komorowskiego ze swinia ktoremu machnelam z czarnego zła.
Yyyy... Po 17:20? Nie widziałem :-( Chyba, że jako pasażerka? Jeśli tak, to coś kojarzę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam zwrotnie tTROZ-a i wszystkie piękne Forestery z okolic Nowego i Starego Miasta w Warszawie .

Serdecznie pozdrawiam wszystkich mrugających, błyskających, machających, uśmiechniętych Subarofilów.

A co tam, pozdrawiam też tych, którzy nie reagują na pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnej imprezy na niebieskim felunku i z niebieskim świniakiem na klapie. Bulgotał po 15 przez ryżową. Widziałem ta impreze na forum tylko nie pamiętam czyja to

 

 

Odpozdrawiam serdecznie, choć szczerze przyznam, że Cie nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam zwrotnie tTROZ-a i wszystkie piękne Forestery z okolic Nowego i Starego Miasta w Warszawie .

Serdecznie pozdrawiam wszystkich mrugających, błyskających, machających, uśmiechniętych Subarofilów.

A co tam, pozdrawiam też tych, którzy nie reagują na pozdrowienia.

 

Twój jest ten srebrny obok którego wczoraj zaparkowałem :?: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnej imprezy na niebieskim felunku i z niebieskim świniakiem na klapie. Bulgotał po 15 przez ryżową. Widziałem ta impreze na forum tylko nie pamiętam czyja to :P

To Kali, pozdrowionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnej imprezy na niebieskim felunku i z niebieskim świniakiem na klapie. Bulgotał po 15 przez ryżową. Widziałem ta impreze na forum tylko nie pamiętam czyja to

 

 

Odpozdrawiam serdecznie, choć szczerze przyznam, że Cie nie widziałem.

 

Pierwsze primo: Byłem Tojką

Drugie primo: Parkowałem za przystankiem koło zakładu szklarskiego.

Primo ultimo: Najpierw usłyszałem a potem dopiero zobaczyłem ;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi rajdowej imprezy spotkanej w okolicach Gdowa, również pozdrowienia dla załogi srebrnej imprezy, która towarzyszyła rajdówce - obie miały świniaki.

Pozdrowienia dla kierowcy żółtego Renault Megane Coupe ze świnią na lusterku? Też spotkany gdzieś na trasie między Limanową a Gdowem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika niebieskiego buga wanny na bora komorowskiego ze swinia ktoremu machnelam z czarnego zła.
Yyyy... Po 17:20? Nie widziałem :-( Chyba, że jako pasażerka? Jeśli tak, to coś kojarzę :-)

 

yessssss w ostatniej chwili unioslam wzrok,i zdazylam machnac :D

 

Zapomnialam jeszcze o kierowniczce niebieskiej wanny na niewarszawskich blachach(chyba) wczoraj pod TESCO ns Gocławiu kolo 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLA WSZYSTKICH z wczorajszego zlotu w Legnicy :!: :!:

Moja wanna stała koło srebrnej wanny GT,przed czarnym Lanosem STi ,a za żółto-karbonowym Bugiem STi :P :mrgreen

 

Z naszego parkingu pamietam jeszcze czarno -bordową wanne GC,i czarnego lanosa w sedanie WRX.

Na terenie zlotu to już masa GieTków ,i czarny Bug wrx z naleśnikiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogiego pozdrawiam, Wampir stał dzisiaj po południu na Sarmackiej tuż obok sklepu Sieje :)

 

To musiał być jakiś brat bliźniak. Mój stał cały czas na Ptasiej. 8)

 

to znaczy, że są 2 Wampiry :?: :shock:

 

Czerwone felgi są na zimę. :P

zaraz znajde i wkleje foto to bedziecie mieli podstawe do sledztwa :mrgreen:

scaled.php?server=205&filename=img00345201205102036.jpg&res=landing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Subaraka kręcącego się dzisiaj przed 11 w okolicach skrzyżowania Smocza/ Anielewicza, który tak fajnie burczał aż mnie obudził :mrgreen:

 

Wybacz :oops: To ja byłem bo musiałem podskoczyć na Uczelnie :wink: Odpozdrawiamy :) Mam nadzieję, że później śniłes o Subaru :roll:

Oraz pozdrowienia dla:

- bujaka.... jest super bardzo dziękuje za pomoc :*

- Kalie- i jego ego oraz super laski z którą był :twisted: Chyba cieszyłem się tak samo jak Ty jak zobaczyłem, że lei ktoś znajomy :D

- dla Szakala mojej kochanki, którego nie widziałem tyle czasu!

No koniec podniecania się trzeba zbierać się do roboty :|

Pozdrawiam tych co będą na Cargo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z piątku z godziny około 17:00 - 17:20 dla kierownika/kierowniczki niebieskiej Imprezy... (tylko tyle widziałem) jadącej mostem Świętokrzyskim w stronę Centrum. Bardziej ją słyszałem niż widziałem a dlaczego to wyjaśnia filmik poniżej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLA WSZYSTKICH z wczorajszego zlotu w Legnicy :!: :!:

Moja wanna stała koło srebrnej wanny GT,przed czarnym Lanosem STi ,a za żółto-karbonowym Bugiem STi :P :mrgreen

 

Z naszego parkingu pamietam jeszcze czarno -bordową wanne GC,i czarnego lanosa w sedanie WRX.

Na terenie zlotu to już masa GieTków ,i czarny Bug wrx z naleśnikiem :wink:

 

hemi112 odpozdrawiamy :mrgreen:,kilka razy odwiedzaliśmy parking z nadzieją ze się spotkamy. Pozdrowionka dla artgumy z TypeRa i gratki za wygrane w ćwiartce :!: :mrgreen:

Imprezka bardzo fajnie zorganizowana.

 

2a4b17b3a248b090med.jpg

 

cd59bac7d0f92137med.jpg

 

829408932b7d4230med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z mojego niebieskiego Forka XT Kolegę w czarnym Hawku STI z turkusowymi felgami & świnią za sympatyczną przejażdżkę 50km/h ul. Puławską, która to atreria pomimo tej dopuszczalnej w mieście prędkości jakoś tak się wyraźnie skróciła na odcinku Odyńca - Domaniewska... :P

 

Z postów wyżej wnoszę, że to chyba KALI (?). Autko zacnie się rozpędza, ale hamowanie to miazga! :) Seria Brembo czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kenross, fajny filmik z Subaru w roli głównej :-)

Pozdrówki dla nieobecnego Kierownictwa STI blue mica new age (chyba blob), zaparkowanego dziś po południu pod pizzerią Włoska robota, na Okęciu, na ul. Na skraju. To ja zaparkowałem za STI kombiakiem WRX :-)

Także dla błękitnej Imprezy WRX kombi na Dolince wczesnym popołudniem i Imprezy blue mica na Okęciu przy 17 stycznia/Lotników około 18:00 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...