Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla forumowicza który pojawił się swym blue micowym sprzętem na parkingu WAT-u. Nie będę opisywał auta typu złote felgi z paradą spec 2, pomarańczowy(?) prosiak, tablice WO itd bo to pierwsze forumowe auto które tam do tej pory widziałem

 

To byłem ja. Dawno mnie na WAT-cie nie było :P

 

Odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa:

Okolice ul.Ciasna / Nowiniarska i później jazda "wspólna" przez spory kawałek.

Pozdrawiam Srebrnego poliftowego Forka II z świniakiem na klapie rej.WE.

Musze przyznać,że kilka razy już go widziałem zaparkowanego i naprawdę fajna sztuka,zawsze czysta :wink:

Lotka na klapie robi robotę muszę taką zamontować u siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam PIĘKNĄ białą, w nowej budzie, Imprezę STI w sedanie na blachach WI........., która około 14.30 ślicznie przebulgotałaq koło mojej pracy w Kozienicach + niebieską imprezkę na złotym felunki i pozostałe Subaraki, które przepięknie burczą w moim mieście ( związane z OS'em rajdu na moich włościach ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Kierownika białej Imprezy GT ze skrzydłem z nalepką FürTurbo, z którym wymieniliśmy uprzejmości dziś przed 9:00 rano w korku na Sobieskiego przed Dolną :-)

Świnek nie zarejestrowałem.

 

Trochę późno... ale "lepiej późno niż wcale". Więc dziękuje i odpozdrawiam serdecznie :) Świnka jest jedna na lewym lusterku. Dlatego jej nie widziałeś bo jechałeś za mną a potem obok :) Mam jeszcze jedną może ja nakleje na klapie z tyłu żeby i z tyłu był świniacz.

 

I jeszcze też zaległe pozdrowienia z 8 maja z ulicy Ekologicznej w Warszawie dla Granatowego GTeka stojącego pod bankiem Pekao S.A. Blachy WPR (Poniżej fotka) oświniaczony na obu lusterkach :)

 

post-10174-135184469075_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrownia, dla pięknego blue mica STI zaparkowanego na "nowym parkingu" na Marszałkowskiej, na lotce nalepu Nurburingu :mrgreen:

oraz pozdrownie na niebieskiego GT również na Marszałkowskiej róg Wspólna obklejonego 555 i lota Prodrive, dziś okolice 20 może ciut po :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika Subaru Vivio, za którym jechałam w korku na Okularowej około 8.30 (piątek).

Nie wiedziałam, że jest takie maleństwo Subaru :D

O! Koleżanka z okolic Marysina? :-) Straszne korki ostatnio na Okularowej przez przebudowę węzła Marsa/Żołnierska...

Jakiś czas temu widziałem to Vivio na Siekierkach... Fajny klocek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...