Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Simona, zaraz potem MForbi i kogoś w Forku z oddali, z estakady nad Puławską przy Wyścigach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne STI 06-07 na niesamowitych niebieskich felgach i z takimi też świniaczami - koło 17 na Pl. Zbawiciela. Yo!

Mikad forum nie czytasz :P To Kali był :mrgreen:

 

a ja pozdrowie srebrne Sti za którym jechałem Górczewska-Towarową do Kolejowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Simona, zaraz potem MForbi i kogoś w Forku z oddali, z estakady nad Puławską przy Wyścigach

A dziękuję i odpozdrawiam :)

Jakoś "umkłeś" mojej uwadze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Offtza, Leniwiec, pegas, to wpadajcie dziś do Galerii Mokotów top floor parking'u o 19:30 jest spot warszawski

 

Dziś nie dało rady czasowo, ale na jakiś kolejny z pewnością zawitamy :mrgreen:

 

pegas, widziałem Twojego WRX'a na parkingu, ładna sztuka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Simona, zaraz potem MForbi i kogoś w Forku z oddali, z estakady nad Puławską przy Wyścigach

 

Jeżeli srebrny Forek to ja :wink:

 

Wychodzi na to, że tak :) Ja wtedy Tdziadem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam dwóch forumowiczów którzy startowali tak jak ja dziś na bemowie, oraz jedną srebną imprezę ze świniakiem na klapie która stała na parkingu dla zawodników ale nie miała numeru startowego...

Oraz forumowiczów który podobno mieli oglądać :P tylko żadnego nie widziałem... :roll:

 

Oraz dla Kameleon'a który do mnie zadzwonił :mrgreen:

 

Startowałem i udało się nawet pojechać 9,6s (nie subarakiem oczywiście), ale niestety nie widziałem nigdzie forka z numerem startowym :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla oświniaczonego srebrnego TurboForka dziś po południu w Rucianem pod marketem/pizzerią :-)

Miły akcent dnia :-)

Pozdrawiamy również :)

Ps.Niedźwiedzi róg to jedno z naszych ulubionych miejsc :D

Pozdrowienia dla załogi srebrnego Forka, który kilkanaście minut temu przejeżdżał przez Niedźwiedzi Róg :-) Widziałem z okna wynajmowanego domku...

To Wy? :-)

Yyy... Zdaje się, że moja wesoła ekipa zepsuła Wam sesję foto na pomoście... Sorki...

 

-- 5 maja 2012, o 15:50 --

 

PS gdzie ten niedźwiedzi róg
Południowy brzeg Śniardw. Fajna dziura, wokół lasy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla oświniaczonego srebrnego TurboForka dziś po południu w Rucianem pod marketem/pizzerią :-)

Miły akcent dnia :-)

Pozdrawiamy również :)

Ps.Niedźwiedzi róg to jedno z naszych ulubionych miejsc :D

Pozdrowienia dla załogi srebrnego Forka, który kilkanaście minut temu przejeżdżał przez Niedźwiedzi Róg :-) Widziałem z okna wynajmowanego domku...

To Wy? :-)

Yyy... Zdaje się, że moja wesoła ekipa zepsuła Wam sesję foto na pomoście... Sorki...

 

-- 5 maja 2012, o 15:50 --

 

PS gdzie ten niedźwiedzi róg
Południowy brzeg Śniardw. Fajna dziura, wokół lasy :-)

 

 

To my :D

 

Mogli się ujawnić,że są subarowi to by się też na sesje załapali,a tak w myślach dostali ochrzan :mrgreen:

Ale nie dziwie im się,że wybrali takie miejsce na posiedzenie bo jest rewelacyjne,dwa lata temu był jeszcze obok taki spory szeroki pływający pomost(http://onephoto.net/index.php?id=589680#589680)

 

Pozdrawiamy również oczywiście :wink:

 

Pozdrawiamy również rodzinę przemierzającą bezdroża w okolicy jeziora Śniardwy i Tuchlin ,granatowym boxerdiesel Outbackiem,bardzo miło porozmawialiśmy na mostku o Subaru baja(poprzednie autko rozmówców) i o obecnych naszych autkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla goory'ego którego najpierw widziałem stojącego na poboczu na wisłostradzie (wys. Zoliborza) a później dogonił mnie na Czerniakowskiej.

Obmrugany i pozdrowiony :)

Chciałem za tobą pojechać dalej do swojej wioski przez Wilanów, ale w pewnym momencie chyba zapiąłeś "dwójkę" i STi poszło jak wściekłe ...

A mój klekot został daaaaaleko w tyle ..

Wtedy moja żona stwierdziła - no to nie mamy już po co jechać przez Wilanów, skręcaj w Dolinkę i wracamy Puławską ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...