Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowników 3 subaraczków parkujących dzisiaj pomiędzy 8:00 a 10:30 w podziemnych kazamatach pod EuroPlex-em :

1. Srebrzystego Forestera któren to był zaparkował "zderzak w zderzak" za mną w ciasnej dziupli n apoziomie -3 - świnka na lusterku była :) (zostawiłem wizytówkę z pozdrowieniami)

2. Białego forestera z blachami KR XXXX na poziomie -2

3. Klasycznego niebieskiego STi - "blob" , na poziomie -1, biała świnka na lusterku.

 

Fajnie tak - tyle tego "towaru" na jednym parkingu :)

Pozdrówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa: Pozdrowienia dla kierownika białego Lanosa STI, który wczoraj w korku na Al. Solidarności przed Pl. Bankowym wpuścił mnie porozumiewawczo.

 

GM, wpisz chociaż nazwę swojego auta, bo nie wiadomo kogo wypatrywać na ulicach... :roll: :wink:

 

-- 25 kwi 2012, o 14:31 --

 

Pozdrowienia dla niebieskiego hawka STI WW, zaparkowanego dzisiaj na Żurawiej około 14.30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajcev, czy Ty masz Suzuki Swifta z prosiakiem na lusterku...??

czerwony? z nowszych ale nie najnowszych?

 

Czerwony na krakowskich blachach... :P Co to, przeprowadziłaś się...?? :twisted:

 

zajcev, czy Ty masz Suzuki Swifta z prosiakiem na lusterku...??

czerwony?

czarny? :)

 

Akuratnie czarny z czerwonymi (chyba) lusterkami :P i prosiaki miał duże :wink: Twój...??

 

Aha, czerwonego takiego też widuję :P Wszystko na północy Krakowa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akuratnie czarny z czerwonymi (chyba) lusterkami :P i prosiaki miał duże :wink: Twój...??

Aha, czerwonego takiego też widuję :P Wszystko na północy Krakowa :mrgreen:

Czarny z czerwonymi lusterkami i świnią to jest C1 lub jakiś klon (Aygo/Pug107) i stoi często przy Focha (w okolicy Pergaminu) :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony na krakowskich blachach... Co to, przeprowadziłaś się...??
a nieeee myślałam że mój ojciec zapuścił się do krakowa,bo czasem w tamtym kierunku jezdzi, zastanowiłam się tylko "dlaczemu" wziął moje auto.

No chyba, że je sprzedał, to wtedy musze się upomnieć o kasę :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla blagdogwwl! Machane / odmachane (z Żonowozu)

 

Odpozdrawiam serdecznie :))) I przeproś Żonkę, że nie patrzyłem kto stoi przy kasie bo dostawę przyjmowałem i byłem trochę zakręcony i później ją zobaczyłem jak wsiadała do swojej Cytrynki i ujrzałem Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam:

:arrow: Kierowniczkę zielono-srebrnego forka II świnia na lusterku, z którą jechałem od mosty Gdańskiego do ul.Bartyckiej ok 7:50

:arrow: Kierownika czarnego legasa III świni brak, który jechał za mną ul.Koszykową ok 9:30

:arrow: Kierownika czarnego forka II który krążył wokół teatru-wielkiego w poszukiwaniu miejsca ok 10:15

:arrow: Czarnego forka n/a II przed którym stoję na początku ul.Wierzbowej od strony senatorskiej

:arrow: Czarnego forka III który stoi na przeciw wejścia do KIG :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Przemek_Docent spotkanego dzisiaj na Stegnach :) mam nadzieję że miałeś siłę dojechać do pracy :wink:

jeszcze raz dzięki za paczuszkę i do zobaczenia jutro :mrgreen:

 

ps. przy okazji pozdrowienia dla obmachanego kierownika oświnionego niebieskiego forka widzianego we wtorek po 8 rano na Dolince Służewieckiej. hmmm anakinsky :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...