Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pozdrawiam kierownika niebieskiego bug'a na czarnych felgach który stoi codziennie na Białostockiej przy wileniaku w wawie :)

 

Odpozdrawiam 8)

 

Pozdro dla Ciebie designer :D I jak hula bryka???

No resztę, która była z nami też pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika nieoświnionej białej imprezy WI na Waryńskiego, któren to skręcał potem w Trasę Ł. Do pierwszych świateł nie dałem szansy, a potem mi się nie załączyło turbo i mnie wyprzedził. Bo rowerem jechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa:

Około godziny 14.30-15 niebieski Hawk na złotych,z świnkami na lusterkach i łapkami "Siemankami" pod lusterkami kierowca w czerwonym polo chyba :wink: .

Stał na światłach Długa/Miodowa a ja przechodziłem przez to właśnie przejście z dziewczyną na spacer,pomachałem odruchowo .....i odmachanie dostałem :mrgreen:

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z wczoraj to pozdrawiam niebieskiego Hawka STI na Koszykowej, który załapał chyba, że jak mu macam to jestem z forum :mrgreen:

Oraz dla Bloba STI na boałych felgach i też na blaszkach WWL tylko model My05 ulica... Fotkę wrzucę ;)

Dla zielonego Forka jak odprowadzałem Młodych do sali Weselnej na... Zapomniałem, ale było fajnie ;):twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdr dla Grzecha i Docenta na dzisiejszym mini-wesołym-spocie :)))

 

 

spot był bardzo fajny 8) lekko spóźniony dojechałem do pracy ale co tam :mrgreen:

 

ps. Piotrek białe felgi wyglądaja rewelacyjnie!! ale teraz całego forka trzeba umyc by się ładnie prezentował 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl, a to nie Ty parkowales wczoraj pod Mirowska ok 12? piekny sti blue mica niebieski chlapacz, glosny, na WWL z pasazerka... przejezdzalem powoli granatowa fiesta i podziwialem ;-) ladne autko! :D:mrgreen:

 

Tak to ja byłem :) Trzeba było zatrąbić i podjechać zagadać, że z forum jesteś to byśmy pogawędzili troszkę 8)

Naprawdę głośny??? :roll: Mi jakoś tak za...cicho :twisted: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piciu nie jechałeś ok 9 rana ul. Okulickiego / Piaseczno w stronę Magdalenki... ?

 

Rano nie, no co ty... wyspać się trzeba było :)

Ale od 16 się kręciłem po okolicy...

teraz tak wyglądam http://goo.gl/4EuS6

 

fajnie wygląda, ale tamten był na złotej feli...

 

Wieczorne pozdrowienia po 20 :P dokładnie nie pamiętam... :mrgreen:

 

Jakaś impreza jadąca Julianowska głośny wydech i blow-off

 

Potem właściciel bwm kombi nowe chyba 3 lub 5 z ramkami Subaru Łomianki, który przyjechał do bankomatu PKO BP przy Shellu w Piasecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...