Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z Wału Miedzeszyńskiego dla srebrnej imprezy bez turbo (hawk) ze świnkami, Grafitowego legacy kombi ze świnką na błotniku i dla srebrnego oświniaczonego legacy kombi (starszy model) wszystkie spotkane dziś o poranku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl, nic się nie stało, chociaż wstałem o ludzkiej porze :mrgreen: . Fajnie toto burczy :D

P.S Nie byłeś w piątek na Wilczej, bo przechodziłem obok zielonej Primery :D

W piątek?? Taaak byłem :)) Jeśli stała pod pylonem to tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnej Imprezy (jak dobrze pamiętam KSU?) spotkanej ok 19? na zakopiance, eh ładnie się "odpychała" :)

 

Dokładnie czarne STI na KSU, a Ty jechałeś GTkiem zielonym tak?Dziękuję i odpozdrawiam :D zresztą omrugaliśmy się dokładnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia dla czarnej imprezy na czerwonych łapach w poprzedni weekend w miasteczku wilanów :!: Hogi to Twój, bo taki jak w stopce?

To setup zimowy, ja śmigam na czarnych teraz. To był ktoś inny.

 

-- 21 maja 2012, o 09:55 --

 

Hogiego pozdrawiam, Wampir stał dzisiaj po południu na Sarmackiej tuż obok sklepu Sieje :)

 

To musiał być jakiś brat bliźniak. Mój stał cały czas na Ptasiej. 8)

 

to znaczy, że są 2 Wampiry :?: :shock:

 

Czerwone felgi są na zimę. :P

zaraz znajde i wkleje foto to bedziecie mieli podstawe do sledztwa :mrgreen:

scaled.php?server=205&filename=img00345201205102036.jpg&res=landing

 

 

To nie ja. Mam inne felgi, nie mam przyciemnianych szyb z tyłu. Poza tym, teraz mam czarne... Muszę zmienić podpis ;-)

 

-- 21 maja 2012, o 09:58 --

 

To jestem ja:

11sh.jpg

 

-- 21 maja 2012, o 10:01 --

 

A teraz jeżdżę na takich:

20120418017.jpg

 

:wink: :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLA WSZYSTKICH z wczorajszego zlotu w Legnicy :!: :!:

Moja wanna stała koło srebrnej wanny GT,przed czarnym Lanosem STi ,a za żółto-karbonowym Bugiem STi :P :mrgreen

 

Z naszego parkingu pamietam jeszcze czarno -bordową wanne GC,i czarnego lanosa w sedanie WRX.

Na terenie zlotu to już masa GieTków ,i czarny Bug wrx z naleśnikiem :wink:

 

hemi112 odpozdrawiamy :mrgreen:,kilka razy odwiedzaliśmy parking z nadzieją ze się spotkamy. Pozdrowionka dla artgumy z TypeRa i gratki za wygrane w ćwiartce :!: :mrgreen:

Imprezka bardzo fajnie zorganizowana.

 

2a4b17b3a248b090med.jpg

 

cd59bac7d0f92137med.jpg

 

829408932b7d4230med.jpg

 

 

tez bylismy parę razy przy świni ,po małym oklejeniu auta przeparkowałem ją tak,aby stały równo obok siebie lustro w lustro:mrgreen:

Adamss na Ride & roll sie wybierasz? Info masz w dziale spotkań,temat załozyłem :wink:

 

-- Pn maja 21, 2012 2:20 pm --

 

my tam na bank jedziemy na @ dni,czyli w bagazniku habanina,grill itp beer,jakbyście byli to zapraszamy na integracje;)

Na Ride & Roll byłem 6 razy (na 7 edycji) i powiem Ci ,że auta łeb urywają,nie trzeba byc pasjonatem amerykańców aby wielko pojemne V8 pod maska Camaro czy innego Chargera urwało ci łeb z wrażenia :mrgreen:

 

-- Pn maja 21, 2012 2:23 pm --

 

HOGI fajne nakładki na koła-żółte pasuje do czarnego i bordowego :P ale musi sie ciężko jeździć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnej Imprezy (jak dobrze pamiętam KSU?) spotkanej ok 19? na zakopiance, eh ładnie się "odpychała" :)

 

Dokładnie czarne STI na KSU, a Ty jechałeś GTkiem zielonym tak?Dziękuję i odpozdrawiam :D zresztą omrugaliśmy się dokładnie :mrgreen:

 

 

Oj do GT to troszke brakuje, NA, ale kolor sie zgadza:) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej ją słyszałem niż widziałem a dlaczego to wyjaśnia filmik poniżej

Skąd to nagrywane? W sensie miejsca :)

Nagrywane z balonu którym można do 27 maja przelecieć się za darmo jeżeli ma się coś w Orange. Niestety leci tylko w górę i dół, ale widoki panoramy Warszawy fajne... Ogólnie balon stoi przy moście Świętokrzyskim po stronie Pragi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLA WSZYSTKICH z wczorajszego zlotu w Legnicy :!: :!:

Moja wanna stała koło srebrnej wanny GT,przed czarnym Lanosem STi ,a za żółto-karbonowym Bugiem STi :P :mrgreen

 

Z naszego parkingu pamietam jeszcze czarno -bordową wanne GC,i czarnego lanosa w sedanie WRX.

Na terenie zlotu to już masa GieTków ,i czarny Bug wrx z naleśnikiem :wink:

 

hemi112 odpozdrawiamy :mrgreen:,kilka razy odwiedzaliśmy parking z nadzieją ze się spotkamy. Pozdrowionka dla artgumy z TypeRa i gratki za wygrane w ćwiartce :!: :mrgreen:

Imprezka bardzo fajnie zorganizowana.

 

2a4b17b3a248b090med.jpg

 

cd59bac7d0f92137med.jpg

 

829408932b7d4230med.jpg

 

 

tez bylismy parę razy przy świni ,po małym oklejeniu auta przeparkowałem ją tak,aby stały równo obok siebie lustro w lustro:mrgreen:

Adamss na Ride & roll sie wybierasz? Info masz w dziale spotkań,temat załozyłem :wink:

 

-- Pn maja 21, 2012 2:20 pm --

 

my tam na bank jedziemy na @ dni,czyli w bagazniku habanina,grill itp beer,jakbyście byli to zapraszamy na integracje;)

Na Ride & Roll byłem 6 razy (na 7 edycji) i powiem Ci ,że auta łeb urywają,nie trzeba byc pasjonatem amerykańców aby wielko pojemne V8 pod maska Camaro czy innego Chargera urwało ci łeb z wrażenia :mrgreen:

 

-- Pn maja 21, 2012 2:23 pm --

 

HOGI fajne nakładki na koła-żółte pasuje do czarnego i bordowego :P ale musi sie ciężko jeździć :P

 

 

 

hemi112 foty super.

 

Na Ride & roll nie będziemy bo w tym czasie bierzemy pierwszy raz udział w PLEJADACH :mrgreen:

 

Jak będą jakieś zloty blisko Legnicy lub okolicach to chętnie się ustawimy.

 

Pozdrowionka z OKL :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla jedynej subarowej cytryny by Loeb spotkanej wczoraj ok 20:00 na al. niepodległości :)

 

yagoolar, wydaje mi się że żona prowadziła :mrgreen:

To mogła być Żona. Cytryna bez świni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...