Jump to content

Marcin Domanski

Użytkownik
 • Content Count

  212
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Marcin Domanski last won the day on March 2 2012

Marcin Domanski had the most liked content!

Community Reputation

12 Dobry

About Marcin Domanski

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Wiązów
 • Auto
  STI type RA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy ktoś może pomóc? Te ruskie strony nie działają. JF1GC8KD3WG028971
 2. Mam turboworks na dolocie, będzie z 5 lat. Nic się nie dzieje. PrzemoST pozakładaj zaciski do przewodów przed okręceniem przewodów i płyn nie zejdzie. https://allegro.pl/listing?string=zaciski do przewodów&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-wp-aut-1-3-0329
 3. Ja co prawda przed zakupem jechałem z wrocławia do MTS, ale gdyby coś nie wyszło w tym czy innym aso... zapytaj w jetronik.pl. Biorą za diagnostykę przed zakupową 250pln.
 4. Faktycznie ja bym uważał. Kilka lat temu kupiłem DP turboworks. Wtedy chyba tylko to było dostępne. Po trzeciej wydmuchanej uszczelce zainteresowałem się i okazało się, że flansza dp nie pasowała do kolektora wydechowego.Musiałem szlifować, aby uzyskać ten sam kąt przylegania. Tak samo było z sylikonem do turbo turboworks. Bardzo ciężko było go zamontować do auta. Mimo wszystko po "dostosowaniu" obydwie służą już 5 lat... Żeby nie być stronniczym z oryginałami też trzeba uważać. Po zakupie dedykowanego układu wydechowego H&S [poza DP ;)] okazało się też, że trzeba doł
 5. Ze dwa lata wysyłałem przez sendit.pl. Teraz wysyłam przez https://www.epaka.pl bo jest taniej. W sendit.pl jest taki plus, że nie musisz się rejestrować, bo login i hasło działa z allegro.
 6. Podobno " W stacji demontażu [pojazdów w Warszawie, na Strażackiej, też mają takiego."
 7. Może ktoś z okolicy coś potrzebuje. Svx na cześci.
 8. Widuję go często. Ciągle w ruchu, to dobrze o nim świadczy
 9. Nie jestem przekonany jednak. Po konfiskacie zawsze na legalu mnie puszczali do domu i kazali na dodatkowe badanie jechać. Nie będę się spierał, bo pewien nie jestem. Może to po prostu dobra wola była.
 10. Mateusz z tego co pamiętam, to jest papier z zakazem jazdy, ale można się warunkowo poruszać przez 7 dni. Nie jestem jednak pewien, bo nie pamiętam.
 11. Tutaj trafiłeś w sedno. raz jak podważyłem decyzję o zabraniu dowodu na podstawie przypuszczenia to zaczął mi żarówki podświetlenia rejestracji sprawdzać. Odpuściłem i odżałowałem 2 dychy na dodatkowe badanie.
 12. Pewnie tak, ale policjanci nie są głupi. Nie zdradzają Ci swoich intencji dopóki nie podasz prawo jazdy i dowodu. Nie każda kontrola kończy się zabranym dowodem. Niby rutynowa kontrola z niespodzianką
 13. Nie sprawdze ci wymiarów. Ja mam u siebie wklad linki z poloneza. Profil linki idealnie pasuje.Pancerz mam subaru, ktory przedluzylem o jakies 5 cm. Pancerz mozna bez problemow przedluzyc ponieważ jest dzielony. Jeżeli bedziesz dorabial to wez długość ze starego pancerza. Sugeruję zrobić lub dopasować trochę dłuższą linkę niż oryginalna. U mnie oryginalna często się wypinala.
 14. Ravo ma racje. Mi dowod zabierali juz trzy razy. U mnie po zamontowanej wkladce mam chyba 120 db. Przywyklem do tego. Na taki przeglad po konfiskacie dowodu zakladam zwykly tlumik. Bawimy sie tak juz kilka lat:)
×
×
 • Create New...