Jump to content

Marcin Domanski

Użytkownik
 • Posts

  212
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Marcin Domanski last won the day on March 2 2012

Marcin Domanski had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Wiązów
 • Auto
  STI type RA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Marcin Domanski's Achievements

..:: Bywalec :..

..:: Bywalec :.. (3/13)

12

Reputation

 1. Czy ktoś może pomóc? Te ruskie strony nie działają. JF1GC8KD3WG028971
 2. Mam turboworks na dolocie, będzie z 5 lat. Nic się nie dzieje. PrzemoST pozakładaj zaciski do przewodów przed okręceniem przewodów i płyn nie zejdzie. https://allegro.pl/listing?string=zaciski do przewodów&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-wp-aut-1-3-0329
 3. Ja co prawda przed zakupem jechałem z wrocławia do MTS, ale gdyby coś nie wyszło w tym czy innym aso... zapytaj w jetronik.pl. Biorą za diagnostykę przed zakupową 250pln.
 4. Faktycznie ja bym uważał. Kilka lat temu kupiłem DP turboworks. Wtedy chyba tylko to było dostępne. Po trzeciej wydmuchanej uszczelce zainteresowałem się i okazało się, że flansza dp nie pasowała do kolektora wydechowego.Musiałem szlifować, aby uzyskać ten sam kąt przylegania. Tak samo było z sylikonem do turbo turboworks. Bardzo ciężko było go zamontować do auta. Mimo wszystko po "dostosowaniu" obydwie służą już 5 lat... Żeby nie być stronniczym z oryginałami też trzeba uważać. Po zakupie dedykowanego układu wydechowego H&S [poza DP ;)] okazało się też, że trzeba dołożyć swoje 3 grosze aby to dobrze zmontować.
 5. Ze dwa lata wysyłałem przez sendit.pl. Teraz wysyłam przez https://www.epaka.pl bo jest taniej. W sendit.pl jest taki plus, że nie musisz się rejestrować, bo login i hasło działa z allegro.
 6. Podobno " W stacji demontażu [pojazdów w Warszawie, na Strażackiej, też mają takiego."
 7. Może ktoś z okolicy coś potrzebuje. Svx na cześci.
 8. Widuję go często. Ciągle w ruchu, to dobrze o nim świadczy
 9. Nie jestem przekonany jednak. Po konfiskacie zawsze na legalu mnie puszczali do domu i kazali na dodatkowe badanie jechać. Nie będę się spierał, bo pewien nie jestem. Może to po prostu dobra wola była.
 10. Mateusz z tego co pamiętam, to jest papier z zakazem jazdy, ale można się warunkowo poruszać przez 7 dni. Nie jestem jednak pewien, bo nie pamiętam.
 11. Tutaj trafiłeś w sedno. raz jak podważyłem decyzję o zabraniu dowodu na podstawie przypuszczenia to zaczął mi żarówki podświetlenia rejestracji sprawdzać. Odpuściłem i odżałowałem 2 dychy na dodatkowe badanie.
 12. Pewnie tak, ale policjanci nie są głupi. Nie zdradzają Ci swoich intencji dopóki nie podasz prawo jazdy i dowodu. Nie każda kontrola kończy się zabranym dowodem. Niby rutynowa kontrola z niespodzianką
 13. Nie sprawdze ci wymiarów. Ja mam u siebie wklad linki z poloneza. Profil linki idealnie pasuje.Pancerz mam subaru, ktory przedluzylem o jakies 5 cm. Pancerz mozna bez problemow przedluzyc ponieważ jest dzielony. Jeżeli bedziesz dorabial to wez długość ze starego pancerza. Sugeruję zrobić lub dopasować trochę dłuższą linkę niż oryginalna. U mnie oryginalna często się wypinala.
 14. Ravo ma racje. Mi dowod zabierali juz trzy razy. U mnie po zamontowanej wkladce mam chyba 120 db. Przywyklem do tego. Na taki przeglad po konfiskacie dowodu zakladam zwykly tlumik. Bawimy sie tak juz kilka lat:)
×
×
 • Create New...