Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla ciemno-zielonego klasycznego Turbodziadka (chyba?) na złotym felunku obmachanego dzisiaj przed 9 rano na styku Grzybowskiej i Królewskiej. Kiwka była. Swoją drogą to chyba jakiś czas temu się widzieliśmy w okolicach Puławska/Olszewska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla ciemnego Legacy Outback blachy PL widziany wczoraj ok 10 za Lesznem Wlkp oraz ciemnego Forka,blachy PL też wczoraj ok.10:30 koło ronda w Stęszewie.

 

Był też srebrny blob STi na terenie toru poznań-też pozdrawiam :D

 

-- Pn paź 03, 2011 2:53 pm --

 

a i lecąc w kierunku lotniska Ławica (Poznań) wczoraj przed 11 widziałem Tribecę,tez pozdrooofki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego wrx-a na SK widzianego wczoraj po 17 przy izbie celnej w katowicach ^^ prosie na lusterku było ale kierownik mocno na drodze skoncentrowany i nie widział migania ani machania ^^

 

Hejka! widziałem, ale za późno. Rzaaadko kiedy macha ktoś z OBK-a ;-). Świniacza za późno zauważyłem. Podobna sytuacja miała miejsce dzisiaj kiedy mijałem srebrnego Forka- też na Koszutce (Mamusia?? :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego wrx-a na SK widzianego wczoraj po 17 przy izbie celnej w katowicach ^^ prosie na lusterku było ale kierownik mocno na drodze skoncentrowany i nie widział migania ani machania ^^

 

Hejka! widziałem, ale za późno. Rzaaadko kiedy macha ktoś z OBK-a ;-). Świniacza za późno zauważyłem. Podobna sytuacja miała miejsce dzisiaj kiedy mijałem srebrnego Forka- też na Koszutce (Mamusia?? :P).

Hehehe.... Właśnie zasiadałem do pisania pozdrowień a tu temat już żyje. :D

No to pozdrawiam. :)

Widziałem ,że zauważyłeś machanko.

Parkowałeś pół godziny później na Korfantego?

Dlaczego Mamusia??? Ja się nie poczuwam :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego wrx-a na SK widzianego wczoraj po 17 przy izbie celnej w katowicach ^^ prosie na lusterku było ale kierownik mocno na drodze skoncentrowany i nie widział migania ani machania ^^

 

Hejka! widziałem, ale za późno. Rzaaadko kiedy macha ktoś z OBK-a ;-). Świniacza za późno zauważyłem. Podobna sytuacja miała miejsce dzisiaj kiedy mijałem srebrnego Forka- też na Koszutce (Mamusia?? :P).

 

Heh rodziny niestety do Subaru jeszcze nie przekonałem ale się staram ^^ No tak OBK z prosięciem w Kato z tego co zauważyłem to tylko ja mam :( Jeszcze raz pozdrowienia ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro ze służbowego focusa :x dla czarnego wrxa (nel) z którego to właścicielem zamieniliśmy ilka zdań na światłach przy al. lotników :D

Ps. powodzenia przy szukaniu mieszkania

 

Pozdro kolego :). Mieszkanie chyba znalazłem, o ile właściciel pozytywnie rozpatrzy przez noc moją propozycję cenową :).

 

Wpadnij na piwo póki jeszcze jesteśmy sąsiadami

 

-- 4 paź 2011, o 01:54 --

 

Pozdro dla czarnego prodrajvovego buga STI, sledzony byl od Jeffs'a na Zwirki az do Lindleya ;)

odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowników:

- złotego OBK w poprzedniej budzie co lata często ok 17:30-18:30 po Włodarzewskiej. Czarne świnie są.

- Toyoty ze świnią i naklejką KTM na klapie bagażnika co gadał przez komórkę wjeżdżając na osiedle przy Drawskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...