Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika srebrnej imprezy, rej. LU_coś_tam, widzianej przy wyjeździe z CH Reduta na Al. Jerozolimskie wczoraj koło 20:30, od kierownika czerwonego forka.

Zauważyłem świniaka na lusterku, ale że skręcałem, nie zdążyłem zatrąbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Później gadałem z bratem (entuzjastą zła.... :roll: ) i mówił tymi słowami: "Właśnie dlatego nie kupie Subaru, niby forum, a się nawet nie pozdrawiacie..." (...)
Tiaaaa...

NIe wiem, do czego brat porównuje...

Paroma markami już w życiu jeździłem i żadna nie pozdrawiała się tak często :-) Nawet Alfy, chociaż te też dość często się pozdrawiały :-)

Za to goście w Golfach, Octaviach etc. na pewno machają do siebie codziennie ;-) Nie mieliby wtedy czasu na trzymanie kiery ;-) :-)

Zło (jesli to to samo, co Ciemna Strona) też mnie czasem pozdrawia - już przestałem się dziwić - odmachuję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek/docent, wiesz, to była cyniczna ironia z jego strony. Ja się oczywiście zgadzam z Tobą, Subaru ma magię i bezsprzecznie często otrzymuję pozdrowienia, np od kierowniczki (przemiłej, prześlicznej.... szkoda, że starszej ;)... Ale mnie to w sumie nie przeszkadza :mrgreen: ) ze srebrnej Imprezy WRX blob w okolicach M1 w KRK (POZDRAWIAM!!). Tyle, że tak jak dzisiaj nie zauważyłem PJAYowej "machanki", tak zapewne inni też tego nie zauważają... Mam tego pecha (lub szczęście??), że samochód mam szary i praktycznie nie wyróżnia się z tłumu (nie ma to jak blue mica.. ale spoko, pracuję nad tym :twisted: ).

 

A brat jak to brat... Ma 20 lat, nasłuchał się, jak to Subaru jest awaryjne (szczególnie biorąc pod uwagę moje 100 000 km bezawaryjnej jazdy Subaru Foresterem :mrgreen:) i wogóle, że wydmuchuje uszczelki i obraca panewki, o problemach z silnikiem diesla... stąd zamiłowanie do Ciemnej Strony Mocy = Zła. Ale wybaczam mu, w jego wieku też wolałem Evy, teraz marzy mi się tylko STi... :twisted:

 

PS: Przy okazji pozdrawiam Waszkownikowe EVO X, które widziałem ok 2 tyg temu na Alejach... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Alfy, chociaż te też dość często się pozdrawiały :-)

 

Ponoć właśnie się nie pozdrawiają na ulicy. :twisted:

 

A gdzie, w Serwisie....? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) 700km za mną traska Bc-Katowice Pyrzowice (niech to szlag,wujek google narysował fajna traskę 303km ,której nie zapamietałem,posiłkowałem sie kolegami na CB i wysłali mnie na trasę około 350km)

 

Po drodze dość dużo Subru,te na fotkach się może rozpoznają,ale było też troszke po drodze np.dwa Forki III ,na czele biały a za nim ciemny,lecące w okolicach Opola ok.14-15:00.

A co do FOTEK to:

* w ulewie na Sosnowcu ok.11 Legaś

* tuż koło Pyrzowic pod wiatą Forek "turban"

Powrót z lotniska i wpad na rozprostowanie kości na Bielany wrocławskie,na dzień dobry ładny Legaś II (ale od frontu pokrzywdzony)

Pojeździłem po parkingu i zaparkowałem koło Forka,po powrocie do auta,podeszła do Forka właścicielka-ja ja wypytałem o związki z Subru,czy ogarnia świnie i w ogóle (zaskoczona :shock: ),troszke omówiłem forum i same świńsko-siemankowe emblematy,pani poszła odwieźć wózek i zauważyła bluzę rat.med na półce i...okazało się że ta pani jest żoną pewnego Pana ,którego MUSI znać każdy związany z ratownictwem medycznym i w ogóle medycyna ratunkową :!: :!: Wręcz guru ratownictw medycznego :!:

A sama właścicielka potwierdziła ,że Forek jest bardzo bezpiecznym,fajnym autem :)

 

na koniec legaś outback otrąbiony na autostradce,ale pan był,zajety komórka przy uchu więc chyba nawet nie zauważył że jakis plejad na niego trąbi :mrgreen:

 

Poza tym pozdro dla wszystkich których mijałem i machałem przez barierki na trasie Krzywa-katowice-Krzywa

 

-- Pt paź 07, 2011 7:40 pm --

 

 

 

-- Pt paź 07, 2011 7:41 pm --

 

 

 

-- Pt paź 07, 2011 7:41 pm --

 

 

 

-- Pt paź 07, 2011 7:43 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika new age WRX w charakterystycznym kolorze granatowym (może śliwkowym) z rejestracjami WPN coś tam, którego widziałem w tym tygodniu 2 razy rano na łączniku Ursynów-Powsin. Świnka na lusterku jest :wink: ale kierownik nie reaguje na machanie :roll: , może za bardzo wkurzony korkiem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Przemek/Docent i zaparkowanego na Przejazd bloba kombi blue mica :) Znów weekendowo? :)
Odpozdrawiam! Ano :-) Jak zwykle porzuciłem Imprezę wczoraj przed imprezą i dziś, ale później, bo jeszcze nie prowadzę ;-) , po nią pojadę :-)

Widziałeś może to piękne dwudrzwiowe klasyczne STI blue mica na złotych, 100 m dalej za moim kombi?!?!?!

Poszedłem wczoraj wieczorem do spożywczaka na rogu Przejazdu, w głębi osiedla, zatrzymałem się i prawie padłem na kolana :-) Boszszsz... Piękne! Podobno jeździ nim płeć piękna. Także pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowników forków S-turbo zaparkowanych przy Ikei w Jankach około godz 16.

Pierwszy srebrny MY 2006 blachy WDxxx

Drugi MY00 z pięknie gadającym wydechem, najpierw go usłyszałem potem zobaczyłem :mrgreen:

W obu przypadkach świniaki na lusterkach.

Pzdr 338LM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...