Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

PJAY, czyżbyś to mnie pozdrawiał...? :mrgreen: miejsce i opis się zgadza ;) czemu Cię nie widziałem??

 

może przez te betonowe bloki oddzielające pasy ruchu :wink: Serdeczności jeszcze raz 8)

Oczywiście, odpozdrawiam :D :D :D

 

Dobra, już wiem, przejaśniło mi się w głowie ;) startowałeś srebrnym Legacem z pod świateł koło MORD-u :D Nawet Cię widziałem, ale nie widziałem świniaka, więc nie machałem...

 

Dokładnie tak, a legaś jest oświniaczony z obu stron :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Oskara :) którego dzisiaj widziałem dwa razy. Około 12:00 z naddźwiękową prędkością :twisted: przeleciałeś obok Tesco na Kapelance. Nie wiem jak to się stało, że najpierw Cie zobaczyłem, a potem usłyszałem :P powinno być odwrotnie z racji mega głośnego wydechu :mrgreen: Później mignąłeś mi jeszcze na Kobierzyńskiej :wink:

 

Pozdrawiam również kierownika i pasażerkę oświniczonej czarnej imprezy new age na złotym felunku 8) okolice 17:00 w Łagiewnikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrnego Forestera widzianego już parę razy w Brodnicy i okolicach. Forek z wlewem lpg w błotniku i na tablicach z Quebecu :-) Z przodu tablicy brak, tylko jakaś zaślepka. Może uda się zrobić na dniach fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Oskara :) (...). Około 12:00 z naddźwiękową prędkością :twisted: przeleciałeś (...)

Nie wiem jak to się stało, że najpierw Cie zobaczyłem, a potem usłyszałem :P

powinno być odwrotnie z racji mega głośnego wydechu :mrgreen:(...)

Malik - sam sobie odpowiedziałeś ;-) Poruszał się z prędkością naddźwiękową, zatem dźwięk nadleciał później niż on sam :twisted:

Żeby nie było off-topu:

Pozdrówki dla bardzo zacnego czarnego GT, widzianego dziś o 14:50 na rondzie Marsa/Płowiecka/Siekierkowska/Ostrobramska/Grochowska :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Harviego widzianego koło 19.30 w Nowym Testamencie. Najpierw wpuściłem Cię na pomorską i skręcałeś w lewo na skrzyżowaniu, a chwilę później zrównaliśmy się na światłach przy Kościuszki, machałem ale nie widziałeś.

:oops:

To ja kierowałem autem. Faktycznie kojarzę fakty, że mnie wpuszałeś najpierw na pomorskiej ale ze później machałeś to już nie zauważyłem. :roll:

Pozdrawiam. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdecznie kierownika forka zaparkowanego w Bielsku-białej którego to auto poprawiło mi humor w czasie latania po biurach w tym też mieście ^^

 

[ ]

 

Pozdrawiam pozdrawiam, strzelam , ze to u żony pod biurem, przez dzień to ona upala forka 8) Ładnie drzwi wgniotła, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...