Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrówki dla Harvestera i całej ekipy "zerówkowej", która mnie dzisiaj rano wyprzedzała przed Orzyszem, przed pierwszym OESem.

Było machanko, mruganko, a najfajniejsze było to, ze jedna z zerówek włączyła na chwilę swoją pomarańczową dyskotekę na dachu. Bossssko! Kibicowałem Wam na prawie każdym OESie :-) Dziś na samiutkim starcie w lesie.

 

I pozdrówki dla forumowego kolegi Siemanko2 ;-) , machane i odmachane dziś około 11 między OESami, w Wygrynach :-D

Ładne Subaru ;-) I fajnie pomalowane :-) Trzymam kciuki!

I za Kajtka! I za Hołka! :-)

 

odpozdrawiam w imieniu całej ekipy, nam też było miło jak was spotkaliśmy, a jeszcze trochę wcześniej ładnego (i oswiniaczonego) granatowego Legaca

no i w ogóle subarynek wszędzie było pełno :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam tzd i Janka Dropa. Pozwoliłem sobie stanąć na tym samym parkingu w czasie zamknięcia rajdu w Mikołajkach, a gdy wróciłem was już nie było....

 

Odpozdrawiam :wink:

 

Pozdrowionka dla wszystkich napotkanych forumowiczow podczas rajdu Polski :idea: Tyle nas bylo ze musialbym pol strony wypisac :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz specjalne pozdrowienia dla Bartekfi (oczywiście wraz z małżonką), z którym parę minut rozmawialiśmy przez CB, wczoraj wczesną nocą, gdzieś pomiędzy Rykami a Kurowem

 

 

Odpozdrowiłem w weselnym wątku, ale odpozdrowie i tutaj 8)

Miło było spotkać i pogadać; tak się zagadałem, że mało co nie przejechaliśmy skrętu na jakieś Niemce, bo taki skrót :twisted:siekla dla nas wymyślił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj dla małżonki Plejadka za którą jechałam ok 15.30 od ronda makro do skrzyżowania z Mickiewicza :) nie trąbiłam bo byłam inkoguto :roll: :wink:

 

img1247hw.jpg

 

 

 

oraz dla kierownika tego srebrnego Forka s-turbo widzianego o 16 na Spółdzielczości Pracy

 

img1248v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrowiłem w weselnym wątku, ale odpozdrowie i tutaj Miło było spotkać i pogadać; tak się zagadałem, że mało co nie przejechaliśmy skrętu na jakieś Niemce, bo taki skrót siekla dla nas wymyślił

Dziękuję zatem podwójnie za pozdrowienia. Warto było przełożyć CB do Golfa, bo jak widać przydało się nie tylko do zapytań o drogę :). I dzięki też za wyprzedzenie mnie. Skutecznie wyrwało mnie to z letargu. Cały dzień latania po Warszawie z parą młodą, ledwo więc o 23 żyłem. Nasza rozmowa przywróciła mnie do życia :mrgreen:. Tylko moja panna nie może się nadziwić, że obcą osobę zaczepiłem i z nią rozmawiałem. Moje wyjaśnienie było krótkie: Ola, bo to The Forum! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko moja panna nie może się nadziwić, że obcą osobę zaczepiłem i z nią rozmawiałem. Moje wyjaśnienie było krótkie: Ola, bo to The Forum!

 

 

Dokładnie miałem takie same reakcje u siebie :idea:

Znaczy żona to się nie dziwiła ani trochę, bo już przyzwyczajona, ale znajomi jakoś ciężko zdziwieni byli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla wszystkich napotkanych forumowiczow podczas rajdu Polski
Pozdrowienia dla WSZYSTKICH spotkanych w miniony weekend na mazurach,

 

ja też pozdrawiam wszystkich forumowiczów spotkanych na Rajdzie Polski, szczególnie dla jadących po os-ach, kiwaliście mocno 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super sprawa być w miejscu gdzie dookoła sami swoi :D my w weekend uderzamy do poznania na drift,zapewne prędzej będzie można spotkać bawarki czy inne japońskie RWD,ale wiedzcie jedno: cokolwiek sie pojawi z plejad na torze w Poznaniu to zagości tutaj na stronce w pozdrowieniach :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla WSZYSTKICH spotkanych w miniony weekend na mazurach,

na (...) stacjach benzynowych (...)

Odpozdrawiam Piter :-)

Pierwszy raz stałem na stacji z jedną niebieską Imprezą przed sobą, a drugą za sobą. Suuuper!

Do tego kolejna sztuka Blue Mica stała z boku, też na stacji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla WSZYSTKICH spotkanych w miniony weekend na mazurach,

na (...) stacjach benzynowych (...)

Odpozdrawiam Piter :-)

Pierwszy raz stałem na stacji z jedną niebieską Imprezą przed sobą, a drugą za sobą. Suuuper!

Do tego kolejna sztuka Blue Mica stała z boku, też na stacji :-)

Miło był poznać ;-)

 

Do zobaczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla WSZYSTKICH spotkanych w miniony weekend na mazurach,

na (...) stacjach benzynowych (...)

Odpozdrawiam Piter :-)

Pierwszy raz stałem na stacji z jedną niebieską Imprezą przed sobą, a drugą za sobą. Suuuper!

Do tego kolejna sztuka Blue Mica stała z boku, też na stacji :-)

 

 

ech super sprawa,jak wpad sie gdzież pod market lub na stacje a tam ktoś z plejadka ,a jak jeszcze zrażony świńska chorobą to juz w ogóle :mrgreen::mrgreen:

Pamietam jak zjechliśmy na parking we wrocku na Drift Open jakis miesiąc temu,na parkingu masa podłubanych tylnonapędowców czy innych tuningów,a moje pierwsze kroki były skierowane do zwykłej Prelude,tylko dlatego,że właściciel stał obok ,a na lusterku świnia była :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...