Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z wczoraj dla kierownika chyba srebrnego newage STi KRA ..., który pomykał ok 20 obwodnicą Kielc w kierunku Radomia, wyprzedzałam czerwoniastym Yaseratti, a za mną śmigała Wiśnia :mrgreen:

 

zapomniałam dodać że świnek nie zaobserwowano... :roll: chyba że na lusterku była :twisted::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla bordowego Forestera ze świnkami i numerem rej. LU....R. Widziany wczoraj wieczorem na obwodnicy Kielc! (lata to to po całym kraju, a pod wiadomy sklep nie podjedzie :evil: :wink:)

Odpozdrawiam w imieniu rodzicielki która akurat powoziła :mrgreen: czym leciałeś? :twisted:

 

a pod wiadomy sklep podjeżdża od czasu do czasu :mrgreen: jak brakuje cukru do robienia wina :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika oświniaczonego Outbacka, który machał mi dziś koło 17:15 w okolicy ambasady francuskiej na Pięknej. Odmachane :-)

Dzięki i miło było poznać autko przez szybę. Piękny i czysty! Jadę dzisiaj ze swoim do myjni :idea:

 

A z machaniem troszkę przesadziłeś - to było raczej stateczne podniesienie ręki w geście pozdrowienia plus oczywiście mrugnięcie światełkami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki oraz pasażera Subaru Baja KWE* dziś w Łodzi na Mickiewicza. Auto widzę chyba już drugi raz we wrześniu w Łodzi. No gdzie jak gdzie ale w tym modelu wypada wiedzieć o co chodzi gdy machają nieznajomi z innego subaraka! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowniczke oswinionego turbo lanosa, jadaca jakąś godzine temu gierkówka w stronę katowic.

Pozdro zaległe z wczoraj: dla wrxa kombi z zepsutym zderzakiem na blachach DB, spotkanego ok 19 na Pulawskiego we Wro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika blue mica WRX ze świnią co dzisiaj był (jest ?) na parkingu wielopoziomym na Okęciu. Rejestracja LU coś tam, ale nie wiadomo kiedy to przeczyta, skoro poleciał... :mrgreen:

 

Odpozdrawia Kierownik serdecznie, już wrócił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki z dziś od 17:15 dla Załogi (mieszanej :-) ) bardzo ładnego srebrnego Legasia kombi oklejonego dużymi czarnymi logotypami SWRT na obu bokach i trzodą w bejsbolówkach, z którym udowodniliśmy sobie, że niezależnie od tego, którędy się jedzie, czas jest ten sam :-D - pozdrówki z Sandomierskiej, Puławskiej, pl. Na rozdrożu, Myśliwieckiej i Płowieckiej :-D Tyle razy się spotykaliśmy, jadąc różnymi drogami :-) :-) :-)

Już go kiedyś na Marysinie widziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POzdro z ostatnich kilku dni dla dwóch gietków spotkanych w Zakopanem, jednego oklejonego na żółto (555) drugiego zaparkowanego pod antałówką w kolorze niebieskim ze srebrnymi drzwiami :) dzisiejsze pozdro także dla nowego niebieskiego stiaja (wgr) na dwupasmówce za kielcami w stronę wawy którego zmotywowałem do troszke szybszej jazdy :D oraz w końcu dla białego gietka spotkanego na geodetów przy auchan, kiwka była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypozdrowienia dla "kierowcy" pomarańczowego VW T4 ze świnkami na lusterku i tylnej klapie, który dziś koło 17 popisał się wyjątkowym kretynizmem na pasach na Kruczkowskiego, przed klubokawiarnią PKP Powiśle. Jeśli mnie czyta, to z chęcią przypomnę zasadę kierowania autem, #384: jeśli auto na sąsiednim pasie zatrzymuje się, by przepuścić pieszych, warto zrobić to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypada wiedzieć o co chodzi gdy machają nieznajomi z innego subaraka!

 

 

Nikt sie nigdy nie spodziewa Hiszpańskiej Inkwizycji...

 

 

No tak, pewnie dlatego nie byli w stanie pomachać :-D

 

-- Śr wrz 21, 2011 8:22 pm --

 

Pozdrowienia dla miszozona, spotkanego dziś ok. 17:00 prawie że u mnie pod domem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika bordowego Legacy kombi, który to dziś wieczorkiem wpuścił mnie, gdy chciałem zmienić pas na prawy.

Co prawda świnek nie było, ale pozdrawiam i dziękuję. 8)

 

 

 

A przy okazji... mam nadzieję, że kierowca białego Lanosa STI, który wczoraj wieczorem leciał przez Ożarów w kierunku Poznania, miał jakiś naprawdę ważny powód do tego, aby śmigać na awaryjnych na zderzaku karetki na sygnale :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji... mam nadzieję, że kierowca białego Lanosa STI, który wczoraj wieczorem leciał przez Ożarów w kierunku Poznania, miał jakiś naprawdę ważny powód do tego, aby śmigać na awaryjnych na zderzaku karetki na sygnale :evil:

jak na awaryjnych śmigał, to on pewnie od tej karetki :| :roll: ja tam miałam raz w życiu i nie chcę tego powtarzać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...