Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Zwibel, miałem identyczną Imprezkę tylko że wanne ;p .Co się nie chwaliłeś ;)

 

PS: Nie wiem czy pamiętasz, ale jakieś tam grillowanie jeszcze wisi ;]

 

PS2: Żeby nie było że nie na temat to i ja pozdrawiam wszystkie Subary spotkane na drifcie. Nie ma to jak w domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla oświniaczonego na lusterku niebieskiego bloba STI ELxxxxx widzianego dziś przed 9:00 na skręcie z Puławskiej w Goworka -

już się namierzał na skręt na tyły Biurowców (Chocimska?) w prawo, więc mnie nie widział z naprzeciwka w korku :-(

I pozdrówki dla kogoś, kto umilił mi dzień, ubarwiając rzeczywistość za oknem biura :-) ul. Wiśniowa, Wawa.

15092011293.th.jpg

Aha! Kierownik w kurtce Blue Mica :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj ok. 16:00 dla czarnego Forestera na złotej feldze ze świniakiem na lustrze (chyba WN ...), zaparkowany przy Bitwy Warszawskiej (blisko Dw. Zachodniego) i dla białego GT`ka co się kręci po Bemowie i widuje go od czasu do czasu.

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika zielonego forestera S turbo parkującego pod GPW.

Rzadko bywam w siedzibie firmy ale za każdym razem stoi i cieszy oko. Świnka jest, a jak :)

 

Pozdrawiam też właściciela imprezy z depozytu. Auta nie było na parkingu ale miło było Cię poznać. Big Up!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozadrowienia dla kierowców:

Srebrnego Buga WRX chyba kombi ze świnkami spotkanego na Smoczej koło 15. Czarnym kabanem jechałem, mógł kolega nie skojarzyć :lol:

Niebieskiego chyba Hawka na białych skrecającego z Toruńskiej do kerfura jakoś po 17. Tylko trąbnąć zdążyłem i zaawaryjnić bo w ostatniej chwili dostrzeżony został :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu Ci on to był :mrgreen:

 

Również serdecznie pozdrawiam (tym razem się nawet "jargnąłem" i odpozdrowiłem na miejscu spotkania) 8)

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

Grzegorz, wiec tym razem sie nie "szlo" gdyz czas naglil? :mrgreen:

 

subleo, widzialem podobny "twor" w Wawie, z tym ze forek byl starszy, nie przebija sie z nowym forum :twisted:

 

Pozdro dla czarnego zla, evolucji 10, rej WA, swinia na lustrze, ulica Swiderska dzis ok 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich kierowników subarynek. Przepraszam jeśli jeszcze komuś nie pomachałem, ale to moje pierwsze subaru (Forester MY11) - jestem oczarowany i mocno zestresowany podczas jazdy - ale to już powoli mija i będę machał!

 

Pozdrowionka :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...