Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowionka dla wszystkich ,których obfociłem czy obmachaliśmy na weekendowych mistrzostwach Polski w Drifcie w Karpaczu :!: :!: :mrgreen::mrgreen: to lecimu z fotkami,może ktoś się rozpozna :mrgreen:

 

-- Pn wrz 12, 2011 2:50 pm --

 

 

 

-- Pn wrz 12, 2011 2:50 pm --

 

 

 

-- Pn wrz 12, 2011 2:51 pm --

 

 

 

-- Pn wrz 12, 2011 2:52 pm --

 

 

 

-- Pn wrz 12, 2011 2:52 pm --

 

 

 

-- Pn wrz 12, 2011 2:53 pm --

 

 

 

-- Pn wrz 12, 2011 2:53 pm --

 

 

 

-- Pn wrz 12, 2011 2:54 pm --

 

 

 

-- Pn wrz 12, 2011 2:54 pm --

 

 

 

-- Pn wrz 12, 2011 3:00 pm --

 

i kicha :( można dodać max 10 załączników więc następne trzy czekają w kolejce :)

Z tego co widzę to sti z czerwonymi chlapaczami musi być forumowa,bo siemanko widać :) Fotka poniżej czyli niebieska (fotka d9)tez chyba forumowa ,bo Igi gdzies tam zobaczył trzodę na lusterkach :)

A ta DW 555 to normalnie obłędny GT,sliczniutki,cudowny,ach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierowniczkę zielonego Forka z wiatrakiem I generacji z kangurem na przodzie i łapkami na lusterkach na nr rej. ,chyba, LBU......, którego widziałem dzisiaj ok. 16tej w Kozienicach na trasie w kierunku od Warki. Jechałem rowerkiem z pracy i swoją łapkę uniosłem do lusterkowych siemanko ale chyba zbyt nisko bo reakcji nie widziałem, więc pozdrawim ponownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierowniczkę zielonego Forka z wiatrakiem I generacji z kangurem na przodzie i łapkami na lusterkach na nr rej. ,chyba, LBU......, którego widziałem dzisiaj ok. 16tej w Kozienicach na trasie w kierunku od Warki. Jechałem rowerkiem z pracy i swoją łapkę uniosłem do lusterkowych siemanko ale chyba zbyt nisko bo reakcji nie widziałem, więc pozdrawim ponownie :)

Nie ma takich numerów rejestracyjnych, rozpoczynających się od LBU :wink:. Przypuszczalnie widziałeś zielonego S-turbo o numerze początkowym LUB...Pozdrawiałem go tu już dwukrotnie, wczoraj też jadąć rowerem pod Lublinem znów mi mignął, ale nigdy nie odpozdrowił na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lecimy dalej :mrgreen:

 

-- Pn wrz 12, 2011 4:14 pm --

 

 

 

-- Pn wrz 12, 2011 4:14 pm --

 

 

 

-- Pn wrz 12, 2011 4:17 pm --

 

była jeszcze biała impreza latająca juz po zmroku,ale aparat był juz spakowany..

 

A mnie nie ma :cry::cry::cry:

 

Wysoko staliśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierowniczkę zielonego Forka z wiatrakiem I generacji z kangurem na przodzie i łapkami na lusterkach na nr rej. ,chyba, LBU......, którego widziałem dzisiaj ok. 16tej w Kozienicach na trasie w kierunku od Warki. Jechałem rowerkiem z pracy i swoją łapkę uniosłem do lusterkowych siemanko ale chyba zbyt nisko bo reakcji nie widziałem, więc pozdrawim ponownie :)

Nie ma takich numerów rejestracyjnych, rozpoczynających się od LBU :wink:. Przypuszczalnie widziałeś zielonego S-turbo o numerze początkowym LUB...Pozdrawiałem go tu już dwukrotnie, wczoraj też jadąć rowerem pod Lublinem znów mi mignął, ale nigdy nie odpozdrowił na forum

Bardzo możliwe, jechałem pod słońce więc przekłamanie bardzo możliwe, pewnie jest tak jak mówisz LUB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę czarnej Imprezy ze świnkami wjeżdżającej w poniedziałek po 14-tej w objazd na wylocie z Jastrzębia w kier. Pawłowic. Wszystko odbyło się tak szybko, że ledwo zdążyłem machnąć, ale reakcji już nie zarejestrowałem. :)

Pozdrówka również dla właściciela (lki) właśnie gazowanej u Stalmacha Imprezy N/A, która pod maską lśniła jak nówka. 8)

Zużyli dla ciebie ostatnie wtryski Hana no i dla mnie zabrakło. :|

Miłej jazdy po taniości. :D

 

W drodze do Jastrzębia i z powrotem spotkałem z 8 Forków, kilka OTB, 4 Legasie i 3 Imprezy :shock: Niesamowite, jak na tak krótki odcinek i niecodzienne, bo jak dotąd to może dwa razy ze 3 Subary mijałem na tej trasie jednorazowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie dzis obmrugal forek z wlotem na masce w nowej budzie na trasie gdzies pod ostroleka. pewnie cos nawijal na CB, ale mialem wylaczone radio, bo ladowalem navi ;) kto to byl?

 

Najpierw obmachał, potem obmrugał, coś tam zagadał, posuchał pięknych dźwięków.

To niestety byem ja :roll:

 

PozdrOi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja, korzystając z okazji, że jest wtorek, chciałbym pozdrowić kierwników z ul. Parkingowej w Warszawie (między Nowogrodzką a Żurawią):

- złotą wannę - Legacy na złotych Speedlinach na tablicach z Wrocławia,

- niebieskie, oświniaczone STI (hawk?) na tablichach z Mokotowa.

Oba widziane o godzinie 14:05. Legacy w spoczynku, STI w ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy w spoczynku to mogło być moje, odpozdrawiam.

Pozdrowienia dla kierowników:

STI BlueMica, zaparkowany przed 14 na rogu Krucza/Nowogrodzka (rej coś tam 1213)

Podobny estiaj, ładnie się prezentuje na rogu Chłodna/Wronia (rej coś tam SK33xxxx).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...