Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla ESP którego namierzyłem wczoraj po spocie na Rzymowskiego(...)

 

A serdecznie odpozdrawiam :!:

Piękną Imprezkę masz, uczta dla ucha i oka.

Dzięki za poprawę humoru, wracaliśmy z Kasią padnięci i zmarznięci z kortów po dosyć brutalnym zetknięciu się z chamstwem jednego "dyrektora". A mówi się że tenis to "biały sport"...

Ale jak zobaczyłem najpierw charakterystyczną maskę, potem lusterko z trzodą a na końcu uśmiechniętą buźkę to od razu wiedziałem że wieczór jednak należy zaliczyć do udanych! Banan na twarzy dłuuugo się trzymał :D Tylko Kasia nie mogła zrozumieć dlaczego obcy faceci pozdrawiają się, machają i uśmiechają do siebie na ulicy :mrgreen: Najwyraźniej młoda jeszcze jest, jeszcze pewnych rzeczy nie rozumie :mrgreen:

 

Przy okazji pozdrowienia z wczoraj dla granatowego GT kombi z białym świniaczem na lusterku który odpucowywał się przed myjnią na Statoilu przy Towarowej (zaraz obok pl.Zawiszy). Godzina była 17.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A serdecznie odpozdrawiam :!:

Piękną Imprezkę masz, uczta dla ucha i oka.

Ale jak zobaczyłem najpierw charakterystyczną maskę, potem lusterko z trzodą a na końcu uśmiechniętą buźkę to od razu wiedziałem że wieczór jednak należy zaliczyć do udanych! Banan na twarzy dłuuugo się trzymał :D

 

dzięki i cieszę się, ze pomogłem ;)

 

ps

wpadaj na spoty, tam takich więcej :)

 

Tylko Kasia nie mogła zrozumieć dlaczego obcy faceci pozdrawiają się, machają i uśmiechają do siebie na ulicy :mrgreen: Najwyraźniej młoda jeszcze jest, jeszcze pewnych rzeczy nie rozumie :mrgreen:

sie nauczy z czasem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze pozdrowiska dla niebieskiego, oświniaczonego Forka na Mikołowskich blachach, któremu w ostatniej chwili pokiwałem ok. południa na Kosciuszki w KACE. Pozdro również dla srebrnego(chyba buga) WRX z Krosna, którego również "doświeciłem" na tej samej ulicy z mojego Kerax-a, tym razem już wieczorem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Yacho, którego dogoniłem na Marszałkowskiej po 19:00 ;) Naprawdę nie widać tych świnek na lusterkach w mojej zielonej Primerze :) Fajnie, że poznałeś i pamiętasz :) Super ta Twoja się prezentuje w lusterkach z mrygającymi drogowymi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze pozdrowiska dla niebieskiego, oświniaczonego Forka na Mikołowskich blachach, któremu w ostatniej chwili pokiwałem ok. południa na Kosciuszki w KACE. Pozdro również dla srebrnego(chyba buga) WRX z Krosna, którego również "doświeciłem" na tej samej ulicy z mojego Kerax-a, tym razem już wieczorem. :wink:

 

moje pierwsze pozdrowienia :)

Dzięki serdeczne, odpozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka z kierownikiem Civica VTi(?), Krasickiego/Odynca, wczoraj pod wieczor

 

pzdr

 

Odpozdrawiam. Jedzie sobie człowiek w stroju motocyklowym w zwykłym Civicu to od razu robi się z 1.4 robi VTi :):P

 

Pzdr

Sadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczności dla Kierownika srebrnej turbowanny (bug) spotkanego ok. godzinki temu na Powązkowskiej (kiwka była) :)

...i dzięki za sprowokowanie dyskusji, którą moja Żona zakończyła: "albo kupujemy Subaru, albo nie machaj do obcych chłopów" :!: :mrgreen: To chyba idę pisać w Kupię/Sprzedam... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...