Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia co prawda nie forumowe ale bardzo sympatyczne : z poniedziałku dla kierowcy i pasażerki mojego bliźniaka czyli Legacy kombi przy Krzemienieckiej w Łodzi: Wyjeżdżaliśmy obaj z jednokierunkowej, ja w prawo oni w lewo... jedno spojrzenie pani pasażerki... drugie z lekkim uśmiechem: "taki sam" i machanko od obydwojga :)

Z wczoraj dla sympatycznego pana z czarnego z kolei Legasia za którym to przejechałem cały parking Galerii Łódzkiej. Zobaczył mnie dopiero przy wyjeździe i bardzo, bardzo machał, mrugał... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś rano ok 6:40 na Siekierkowskim w kierunku Mokotowa mój 4-letni syn zauważył jakąś impre srebrną ze świnkami, spieszylismy sie i ja już tylko kątem oka widziałem i o ile sie nie myle na szybie miał flagę PL naklejoną, w kazdym razie pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że były świnie to pozdrawiam:

- kierowcę niebieskiego hawkeye kombi na złotej feldze i z biało-czerwonymi świniami na klapie i lusterku, na blachach z Mokotowa wyjeżdżającego z lekkim opóźnieniem ze świateł, ze Wspólnej w lewo w Marszałkowską o 16:15. Blacha z przodu Ci się poluzowała :)

- kierowcę niebieskiego WRX STI na złotej feldze jadącego Spacerową w kierunku Belwederskiej na blachach Łódzkich ze świnią i naklejką Baby on board.

Machałem obu ze słuzbowego 131 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś rano ok 6:40 na Siekierkowskim w kierunku Mokotowa mój 4-letni syn zauważył jakąś impre srebrną ze świnkami, spieszylismy sie i ja już tylko kątem oka widziałem i o ile sie nie myle na szybie miał flagę PL naklejoną, w kazdym razie pozdrawiamy!

 

Pewno ja o tak nieludzkiej porze do pracy gnałem, na bocznej szybie jest flaga z nickiem :)

Pozdrawiam

 

-- 14 wrz 2011, o 16:35 --

 

Masz świnki bo faktycznie widziałem jakiegoś legacy, zielony/szary jakiś taki mi zapadł w pamięć, jechałeś środkowym pasem ja zew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stach83

"Jako, że były świnie to pozdrawiam:

- kierowcę niebieskiego hawkeye kombi na złotej feldze i z biało-czerwonymi świniami na klapie i lusterku, na blachach z Mokotowa wyjeżdżającego z lekkim opóźnieniem ze świateł, ze Wspólnej w lewo w Marszałkowską o 16:15. Blacha z przodu Ci się poluzowała "

 

To ja bylem. Pchelek. Tablica z przodka krzywo zamocowana, srubka sie wygla. Ale sie trzyma.

Swinki byly różowe - z czasem zaczerwieniły się.

Dzieki za pozdrowionka.

czy to Ty byles w tym czarnym duzym [forester?]

Ja ruszylem spod sądu nastepnie w prawo we Wspolną. Zem cos esemesowal [stad spoznienie].

Jechales z tylu ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś rano ok 6:40 na Siekierkowskim w kierunku Mokotowa mój 4-letni syn zauważył jakąś impre srebrną ze świnkami, spieszylismy sie i ja już tylko kątem oka widziałem i o ile sie nie myle na szybie miał flagę PL naklejoną, w kazdym razie pozdrawiamy!

 

Pewno ja o tak nieludzkiej porze do pracy gnałem, na bocznej szybie jest flaga z nickiem :)

Pozdrawiam

 

-- 14 wrz 2011, o 16:35 --

 

Masz świnki bo faktycznie widziałem jakiegoś legacy, zielony/szary jakiś taki mi zapadł w pamięć, jechałeś środkowym pasem ja zew.

 

Hurrraaaa! nareszcie mnie ktoś widział :)

 

Świnke to ja mam narazie jedną i skromną :mrgreen:

20110831096.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Ale oczywiście poprawię się i zanabędę odpowiednią trzodę, ta świnkę w sumie lubię ale jest nieco nietrwała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z wczoraj z trasy Chełm - W-wa - Chełm dla kierowników:

 

- czarnego nowego OBK widzianego w okolicach Kołbieli

- białego nowego sedana STI za Kołbielą (leciał jak przeciąg :shock: )

- szarego Forka (09 i dalej) w miejscowości Zakręt

- masy subarynek jeżdżących po W-wie, w szczególności kierownika, który wiózł swoja pociechę srebrnym Forkiem 2,5T po Niepodległości w kierunku Dworca Centralnego po 16, może nawet 17 :?

 

PS. pozdrowienia dla kierowników czarnej A6 ze świnka na klapie i białego Lanosa, którzy to "ścigali się" na Marszałkowskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja po kolei, najpierw zaległe pozdrowienia:

- sobota, Puławska (na wysokości Poleczki?) czarny Forek, bliźniak mojego :)

- wtorek rano, w Lesznowoli, zielone S-Turbo (czyżby znowu Grzesiek_67 ? :) )

- wczoraj, ok. 17 na Karczunkowskiej przy przejeździe, biały GTek - świnek nie widziałem ale kiwka była

I pozdrowienia bardziej aktualne dla Yacho i Hogiego, spotkanych w pewnym Warsztacie w Z.D. "u Adama". Szkoda że musiałem jechać, bo zapowiadał się mini spot :) oraz dla Kierownika WRXa dzisiaj ok 17.30 na Woronicza (chyba czarnego ale trochę zgaduje, pamięć już nie ta.... :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Subarków widzianych dziś około południa w śródmieściu Krakowa:

 

Czarna impreza - w trakcie nawrotki przy Emil Frey'u

Czarne subaru (sorki nie wiem nawet jakie) ale kierownik patrzył na mnie dość długo i przenikliwie, skręcając przy tym na jednym ze skrzyżowań w lewo ja w tym czasie pracowałem nad nawigacją i nawet nie wiem czy mi machałeś czy nie.

 

Niebieska impreza machanko obustronne pełne było! (trzoda na lusterku też)

 

Dla białej imprezy zaparkowanej na podziemnym parkingu przy ulicy Powiśle - ładniutka :D :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego gt ze swiniami na lustrach który dziś koło 15 skrecal z koszykowej w krzywickiego w wawie. Machalem warczalem strzelalem ogniem z wydechu :twisted: ale kierownik był tak zaoferowany obraniem optymalnego toru jazdy ze chyba nie dostrzegł moich starań :roll:

Wogole większość forkow i legasiow new age w wawie reaguje na machanie jak na sygnał z kosmosu albo cicho cichociemny patrol drogówki ;-) może kiedyś zatrzymam kogoś do kontroli :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniałem sobie,że będąc w karpaczu 11.09 na drifcie przejechała w dół ok.14:00 jakaś czarna turbo lodówka - forek z kurnikiem na masce :) Widziane z knajpy więc tylko tyle ,że :"o patrz,forek leci" ,"widziałeś,tez kurnik miał:D"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...