Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrówki dla Załogi czarnego oświniaczonego Forka (chyba I gen.), który mnie zauważył wczoraj pod wieczór w korku na Puławskiej w stronę Wawy.

Odmachane, uśmiechy były :-)

Baaardzo miły powrót do domu po śmignięciu Wawa-Szydłowiec-Wawa, machaniu najróżniejszym Plejadom i braku jakiejkolwiek "odkiwki".

Aha! I pozdrówki dla pięknego czarnego Hawka STI, widzianego około 10:20 na Wilanowskiej przy Dolince, stał pierwszy na światłach w stronę Wilanowa. Przegapiłem, a Małżonka z fotela pilota: "Widzisz to czarne Subaru tam? Ładne, ładne..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Załogi czarnego oświniaczonego Forka (chyba I gen.), który mnie zauważył wczoraj pod wieczór w korku na Puławskiej w stronę Wawy.

Odmachane, uśmiechy były :-)

A dziękuję, dziękuję, odpozdrawiam serdecznie :) Już traciłem nadzieję że nas zauważysz, ale się udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras K

Twoje auto wygląda tak jak w stopce

Tak jak w podpisie :!: Zajrzyj do tego wątku :arrow: viewtopic.php?f=1&t=139709&start=200

 

 

Muszę przyswoić sobie wyglad Twojego auta bo już trace nadzieje że ktoś mnie kiedyś na tym forum pozdrowi albo odpozdrowi.

Ostatnio troche dalej jeździłem (poza powiat ciszynski) nakiwałem się (nawet mi jeden odkiwał) i nic :lol:

Liczę że jak się spotkamy na trasie to sobie pokiwamy :!: i niechciałbym tego przeoczyć :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyswoić sobie wyglad Twojego auta bo już trace nadzieje że ktoś mnie kiedyś na tym forum pozdrowi albo odpozdrowi.

Ostatnio troche dalej jeździłem (poza powiat ciszynski) nakiwałem się (nawet mi jeden odkiwał) i nic :lol:

Liczę że jak się spotkamy na trasie to sobie pokiwamy :!: i niechciałbym tego przeoczyć :shock:

 

Pozdrowienia dla Kerama który ostatnio jeździł trochę dalej poza swój powiat :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Rakietowej ;) Mam nadzieje że Iskier i Lafoo dali rade :D a Iskier wygrał z EVO :D

 

 

[ ]

 

[ ]

 

[ ]

 

[ ]

 

Ha! Moje skromne GT zalapalo sie na foty :D (3 od gory)

 

Te pozdrawiam wszystkich z Rakietowej (Leony tez :lol: ) i tych na parkingu i tych za kolkiem! A nie bylo latwo bo slisko i mokro :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla b4k3 spotkanego natychmiast po wjechaniu do Zakopanego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj dla Yacho :D miło było poznać 8)

 

 

opozdrawiam i dziekuje za kominek ;)

zdroowka!

 

-- 20 wrz 2011, o 03:43 --

 

Pozdrowienia dla Yacho, którego dogoniłem na Marszałkowskiej po 19:00 ;) Naprawdę nie widać tych świnek na lusterkach w mojej zielonej Primerze :) Fajnie, że poznałeś i pamiętasz :) Super ta Twoja się prezentuje w lusterkach z mrygającymi drogowymi :D

 

 

pozdrowienia! ;)

milo bylo spotkac.

zdroowka!

 

-- 20 wrz 2011, o 03:45 --

 

I pozdrowienia bardziej aktualne dla Yacho i Hogiego, spotkanych w pewnym Warsztacie w Z.D. "u Adama". Szkoda że musiałem jechać, bo zapowiadał się mini spot :)

 

 

odpozdrawiam! wymiana kabli pomogla? :wink:

zdrooowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...