Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niesmiało w kwestii pozdrawiania się kierowników różnych modeli - sugerowałbym aby nie generalizować ...

Jako posiadacz dwóch "nie Imprez" , z tej drugiej strony "barykady" mogę też dodać że "elyta" często ma głęboko "w ciemni" inne modele i olewa pozdrowienia od OBK i Forka - a oba oświniaczone ...

To kwestia człowieka a nie modelu Subaru ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niesmiało w kwestii pozdrawiania się kierowników różnych modeli - sugerowałbym aby nie generalizować ...

Jako posiadacz dwóch "nie Imprez" , z tej drugiej strony "barykady" mogę też dodać że "elyta" często ma głęboko "w ciemni" inne modele i olewa pozdrowienia od OBK i Forka - a oba oświniaczone ...

To kwestia człowieka a nie modelu Subaru ...

niestety taka prawda, jazda forkiem to potwierdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę ze srebrnego Forestera Turbo, który często przejeżdża pod moim oknem na Batalionu Parasol w Wawie oraz forumowicza, którego GT-ka na parkingu przy ATTISIE mijam codziennie w drodze do bydłowozu komunikacji miejskiej :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorrrrrrrrrrrrrrry

ja pozdrawiam WSZYSTKIE zaswinione subaraki

pisalem tylko ze imprezy jakos sie pozdrawiaja latwiej

jest nas po prostu mniej na ulicach i prawie wszyscy sie znamy - czy to osobiscie czy to z widzenia na ulicach

to ze subarakow - a szczegolnie foresterow jest coraz wiecej to fakt niezaprzeczalny

obserwuje to od kilku lat - przybywa nas - to cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niesmiało w kwestii pozdrawiania się kierowników różnych modeli - sugerowałbym aby nie generalizować ...

Jako posiadacz dwóch "nie Imprez" , z tej drugiej strony "barykady" mogę też dodać że "elyta" często ma głęboko "w ciemni" inne modele i olewa pozdrowienia od OBK i Forka - a oba oświniaczone ...

To kwestia człowieka a nie modelu Subaru ...

niestety taka prawda, jazda forkiem to potwierdza

+1 :roll: macham, ale nie reagują... dopiero jak daję długimi , macham i trąbię to CZASAMI pojawia się jakaś reakcja... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca sobie człowiek kulturalnie z dyskoteki, i na wysokości Gawłowskeij słyszę bulgot... Za chwile ucicha, myślę sobie - zboczenie mam :mrgreen: Ale znowu słyszę z oddali boksera, pewnie Bęben leci w stronę miasta... Podchodzę bliżej, a tu czarna Impreza wylatuje z mojej ulicy... po dźwięku domniemam, że Jedras33 nawiedził moje tereny, i tym samym umilił mi "wieczór". Dzięki i pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niesmiało w kwestii pozdrawiania się kierowników różnych modeli - sugerowałbym aby nie generalizować ...

Jako posiadacz dwóch "nie Imprez" , z tej drugiej strony "barykady" mogę też dodać że "elyta" często ma głęboko "w ciemni" inne modele i olewa pozdrowienia od OBK i Forka - a oba oświniaczone ...

To kwestia człowieka a nie modelu Subaru ...

 

właśnie :!: ja tam obmachuje ,otrąbiam wszystko co z plejadami ma wspólnego,każdy model subru,nawet ostatnio otrąbilismy a jak się zatrzymal to zagadaliśmy do gościa w Subru Leone,gośc był mooocno zaskoczony,że go ktos zaczepia tylko i wyłącznie dlatego,że ma jakiegos japońskiego starego rupcia :mrgreen: ale chwalił autko za to jak jeździ,że wszędzie się wdrapie i wogóle.

 

Ostatnio będąc na drift open we wrocku uwagę zwróciła oświniaczona Honda więc na dzien dobry był przeprowadzony "wywiad" z właścicielem,czy czasem aby nie ma jakiegos drugiego auta,też z japońka duszą :mrgreen:

 

 

A z tymi imprezami to chyba bardziej chodzi o to,że im bardziej "niepraktyczne" auto tym bardziej można sie spodziewać fana ,a nie przypodkowego kogoś :D

Tak jak pisałem wcześniej w Forku czy Legasiu można spotkac kogos kto chciał jeżdzic dobrym autem,a niekoniecznie musi być wielkim fanem aut,ale jak widzimy kogoś w Imprezie GT czy jakimś STi to mamy na 100% pewność,że to był totalnie ukierunkowany wybór :mrgreen:

Siak czy tak ,jo obmachuje wszystko niezaleznie czy nowe czy stare subru,a jak oświniaczone to jeszcze bardziej obmachuję :mrgreen::mrgreen:

 

-- N wrz 18, 2011 10:05 am --

 

Pozdrowienia dla hemi112, który buszuje nocą po forum :-)

 

I dla całej masy subaraków widzianych w nocy w Katowicach :D

 

wiesz,jak pacjenci są ogarnięci i lecą im wszelakie "kroplanki",a nie można iśc spać,bo trzeba mieć oko na nich ,to pozostaje komp i buszowanie po róznych forach,poczynając od tego ło :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej Imprezy STI Blob eye na Koszykowej w Warszawie koło godz. 14:10. Świnki były na lusterkach i pupce bo wyleciałem z roboty żeby ją zobaczyć i jakaś reklama była na drzwiach od kierowcy srebna bądź biała :) Szef tylko, a gdzieś tak wyrwał? Subaru jechało? Ja: "NOOOOO :shock: :D Forumowe" Szef: "Ty to masz pier...ca" :mrgreen::mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...