Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Antypozdrowienia dla "kierowcy" pomarańczowego VW T4 ze świnkami na lusterku i tylnej klapie, który dziś koło 17 popisał się wyjątkowym kretynizmem na pasach na Kruczkowskiego, przed klubokawiarnią PKP Powiśle. Jeśli mnie czyta, to z chęcią przypomnę zasadę kierowania autem, #384: jeśli auto na sąsiednim pasie zatrzymuje się, by przepuścić pieszych, warto zrobić to samo.

 

Widzialem juz kilka razy tego panzervagena, nie odpozdrawia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Panią z ciemno zielonego Legasa Kombi ze świnią na tylnej szybie (blachy WW), której to ciemne okulary pomogły nie dostrzegać kiwki na Sobieskiego wczoraj koło po 17.00 :cry:

 

Ta Pani nie odpozdrawia... Jeździmy jedną trasą spokojnie ponad rok i dalej jest nieczuła na moje pozdrowienia. Ale będę wytrwały :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Panią z ciemno zielonego Legasa Kombi ze świnią na tylnej szybie (blachy WW), której to ciemne okulary pomogły nie dostrzegać kiwki na Sobieskiego wczoraj koło po 17.00 :cry:

 

Ta Pani nie odpozdrawia... Jeździmy jedną trasą spokojnie ponad rok i dalej jest nieczuła na moje pozdrowienia. Ale będę wytrwały :mrgreen:

Ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla kierownika chyba srebrnego newage STi KRA ..., który pomykał ok 20 obwodnicą Kielc w kierunku Radomia, wyprzedzałam czerwoniastym Yaseratti, a za mną śmigała Wiśnia :mrgreen:

 

zapomniałam dodać że świnek nie zaobserwowano... :roll: chyba że na lusterku była :twisted::idea:

 

A jakiegoś czerwonego Seata Leona BS 08@#$ ze świnią na lusterku nie mijałaś przypadkiem w drodze na Kraków? :wink:

 

Pozdrawiam, na pewno widziałem wiśniowego uświnionego forka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla kierownika chyba srebrnego newage STi KRA ..., który pomykał ok 20 obwodnicą Kielc w kierunku Radomia, wyprzedzałam czerwoniastym Yaseratti, a za mną śmigała Wiśnia :mrgreen:

 

zapomniałam dodać że świnek nie zaobserwowano... :roll: chyba że na lusterku była :twisted::idea:

 

A jakiegoś czerwonego Seata Leona BS 08@#$ ze świnią na lusterku nie mijałaś przypadkiem w drodze na Kraków? :wink:

 

Pozdrawiam, na pewno widziałem wiśniowego uświnionego forka.

oj nie wiem :oops: nie przyobserwowałam bo trochę mnie rozpraszało nowe wozidło :mrgreen:

 

Odpozdrawiam w imieniu swoim i rodzicielki, która wtedy powoziła Wiśnią 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych w Mikołajkach, w tym dla STI SPRT zaparkowanego obok pod Gołębiewskim i dla oświniaczonej załogi nr 39 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego STI hawka na blachach NO XXXXX, z lekko uszkodzonym przednim zderzakiem oraz bez spojlera na klapie. Widziane dziś na trasie między Łasinem a Grudziądzem gdy mnie wyprzedzała w ekspresowym tempie i z bulgotem z wydechu i sapaniem bova :D krzyczałem przez CB ale bez odzewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...