Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia:

- Z wczoraj dla Imprezy WRX bug parkującej w Krakowie na osiedlu Żabiniec (jest świnia)

- Czarnego hawka WRX bez świni (ta sama ulica)

- NIebieskiego hawka STI ze świnią, który zignorował mnie przy placu Imbramowskim pomimo mrugania / machania :roll: ok 12:10

- Zieloną Subarynę SVX z prosiakiem na lewym, widzianą dzisiaj rano ok 8:30 na Wielickiej :P Obstawiam Flipper'a, którego w tamtym miejscu widzę już drugi raz :mrgreen: (Poprzednio podróżowaliśmy Nowohucką / Wielicką do tego samego skrzyżowania i pożegnałeś mnie awaryjnymi - jakiś miesiąc temu ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika szarego, oklejonego legacy z Rembertowa:) świnia z czapeczką na klapie:)

Widuje codziennie w drodze do pracy:)

Jak nic SpecBaba kolegi Nash :-)

 

-- 30 wrz 2011, o 00:37 --

 

Pozdrawiam załogę Buga WRXa Blue Mica prawdopodobnie obecną na koncercie Adama Łapacza w tawernie Korsarz na Gostyńskiej dziś wieczorem (faaajny koncert był... Do 0:15, ale Subarak odjechał wcześniej).

Wyrazy współczucia z powodu karteczki za wycieraczką... Wszyscy po tamtej stronie ulicy dostali takie :-(

Ja się uchowałem naprzeciwko, bo tam nie ma zakazu. Panowie ze Straży M tylko powiedzieli mi, żebym troszkę się cofnął, tak żebym nie stał przednim kołem na trawie, tylko na ziemi. No przyzwoicie się zachowali wobec mnie, nie mogę powiedzieć. Mogli wlepić za trawę.

Niezłe było, jak kelner spytał "Państwo macie może samochód w tej ulicy obok? Bo Straż Miejska chodzi i wlepia mandaty pod zakazem zatrzymywania"... Mój kumpel niestety dostał :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam ekipę z Mysiadła oraz tam spotkany w czwartek ok 15:00

 

niebieskie sti z ramką 4t na żwirkach okolice wyjazdu z Okęcia w czwartek ok 19.20

 

Urban jak skrzynia :?:

 

-- Pt wrz 30, 2011 11:43 am --

 

a przypomniałem sobie o gt'eku w kombi n/a z czarną maską który stoi na ul.Traktorzystki Wola/Warszawa :) niedaleko mojej Lodówki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecznie pozdrowienia dla załogi wiśniowego Forestera z rejestracją CB...., który to dziś około 13:30 pędził po drodze nr 4 z Rzeszowa na wschód.

Nie zdążyłem należycie pozdrowić, bo z kolei pędziłem na zachód... A szkoda, bo CB to częściowo mój "ziomal". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i anakinsky'ego widzianych na Ursynowie dziś z rana
odpozdrawiam :D

 

i ja pozdarwiam...sąsiada:)którego widuję codziennie

PS: nice avatar

 

no dzięki, ale możesz zejść na dół :lol:

zegary przybyły... :!:

 

no przyjdę dzisiaj i popodziwiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla bordowego nowego forka (w automacie) ktory zaparkowal wczoraj kolo mojego pod auchan w piasecznie. Swinie i podkładki nie-ASO były

 

W imieniu żony i swoim odpozdrawiam. Tradycyjne zakupy w L-M. Jedyne wolne miejsce było przy Twoim (chyba srebrnym?) XT :-)

 

TYSIĘCZNY POST MI WZIĄŁ I STRZELIŁ !!!

 

-- 30 wrz 2011, o 20:40 --

 

zegary przybyły... :!:

 

znakomicie się prezentują!

teraz tylko 6 MT i ....

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowników:

- Imprezy STI blue mica nr WI..... jadącego mostem Poniatowskiego do centrum ok 11.30

- Imprezy WRX blue mica nr WN..... zaparkowanej ok 13 na Prostej przy budowie metra

- Legacy niebieskiej nr WOR..... zaparkowanej na Pereca pod blokiem - świnia na lusterku 8)

- Forka srebrnego nr WSC..... skęracjącego ok 18.15 z Marszałkowskiej w Jerozolimskie - świnia na lusterku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ze Straży M tylko powiedzieli mi, żebym troszkę się cofnął, tak żebym nie stał przednim kołem na trawie, tylko na ziemi. No przyzwoicie się zachowali wobec mnie, nie mogę powiedzieć. Mogli wlepić za trawę.(

Mi kiedyś chcieli wlepić mandat za stanięcie jednym kołem na trawie to się tak na nich zagotowałem, że wykrzyczałem im, żeby mi wystawili tylko 1/4 wartości mandatu, bo przecież tylko jednym kołem wjechałem na trawę. Zbaranieli i.... odpuścili. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...