Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrówki dla czarnego Bloba z wysokim parapetem i jadowicie zielonym "drapnięciem" Monstera na klapie tylnej, z którym wymieniliśmy kiwki i uśmiechy wczoraj rano na Siekierkach, przed ZUSem, w stronę miasta :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam blackdogwwl który zostawił karteczkę za wycieraczką :) bardzo miłe zaskoczenie, a co do białej świnki to miałem tylko lusterko zmieniałem :P a srebrzynka niedługo będzie musiała być wystawiona na sprzedaż :|

Bardzo się cieszę, że pozdrowienia się podobały :)) Moją Primerę widziałeś? Stała wcześniej. Bo jak parkowałem to Twojej Srebrzynki nie było :( Nie mów, że do WSFIZ przyjechałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej imprezy N/A blob mijanej dzisiaj na skrzyżowaniu Nowowiejska/ Chałubińskiego - było ładne miganko i machanko. :D

 

Pozdrowienia dla właściciela Legasia spotkanego na parkingu w Promenadzi :)

 

A ja też często jestem w Promenadzie i jakoś nigdy się nie widzieliśmy... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebachon
maciekkkk napisał(a):

Pozdrowienia dla właściciela Legasia spotkanego na parkingu w Promenadzi

 

 

A ja też często jestem w Promenadzie i jakoś nigdy się nie widzieliśmy...

 

Jeszcze będzie okazja:P

Ja bywam w Promenadzie 1-2 razy w tygodniu, a zazwyczaj parkuję na samej górze pod gołym niebem.

 

 

Pozdrawiam również Kierowcę i blondyneczkę z prawego fotela Legacy Kombi z maską i klapą rost, spotkanych na stacji BP w Starej Miłośnie. Ładnie Blugotał Legaś:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieli byśmy pozdrowić bardzo gorąco wszystkich kibiców Rajdu Lausitz,mega organizacja i przede wszystkim wspaniały doping dla zawodników i nie tylko.Naprawdę chce się jechać z taką publicznoscią.Pozdrawiamy i do następnego rajdu.. :wink: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...