Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowionka dla wszystkich napotkanych forumowiczow podczas rajdu Polski
Pozdrowienia dla WSZYSTKICH spotkanych w miniony weekend na mazurach,

 

ja też pozdrawiam wszystkich forumowiczów spotkanych na Rajdzie Polski, szczególnie dla jadących po os-ach, kiwaliście mocno 8) 8)

 

była Mocna Grupa Wspierająca (w dodatku z inżynierem od dział pogodowych) to kiwaliśmy ile sie dało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki z dziś od 17:15 dla Załogi (mieszanej :-) ) bardzo ładnego srebrnego Legasia kombi oklejonego dużymi czarnymi logotypami SWRT na obu bokach i trzodą w bejsbolówkach, z którym udowodniliśmy sobie, że niezależnie od tego, którędy się jedzie, czas jest ten sam :-D - pozdrówki z Sandomierskiej, Puławskiej, pl. Na rozdrożu, Myśliwieckiej i Płowieckiej :-D Tyle razy się spotykaliśmy, jadąc różnymi drogami :-) :-) :-)

Już go kiedyś na Marysinie widziałem...

 

 

 

Odpozdrawiamy. W tych godzinach w naszym mieście i na naszej trasie nie da się skrócić czasu podróży do domu. :evil: Do kolejnego spotkania 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla szybkiej kierowniczki :mrgreen: granatowego forka KRA widzianej po 22:00 na Zakopiańskiej 8)

Oraz dla dziewczyny o włosach koloru blond :D prowadzącej niebieskiego klasyka N/A (lampy lexus style) w Łagiewnikach.

Oczywiście ja i dziad musieliśmy zrobić klasyczną wiochę :oops::mrgreen: dając lekko po garach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika starszego legasia (fajnie bulgał) ze świnią na lusterku widzianego dzisiaj rano na skrzyżowaniu Odyńca i Krasickiego.

Poza tym pozdrawiam wszystkie subarynki, które często widuje w okolicy (Goszczyńskiego, Odyńca, Ursynowska).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Buga STI z którym jechaliśmy od Ronda Zesłańców do Górczewskiej.

pozdrawiam też własciciela lekko dłubniętej turbowanny z czarną maską, którego spotkałem przy wodopoju zwanym Lukoliem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...