Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowiania serdeczne dla spotkanych dziś na trasie między Ustroniem a Cieszynem:

 

1. Srebrnej imprezy - machanko było w ostatniej chwili,

2. Niebieskiej imprezy - type lanos (jak mawiają) - kiwka równeiż była.

 

Ja goniłem tam i z porotem w śubnym przystrojeniu - chociaż koledzy, z którymi się pozdrawialismy widzieli mnie jeszcze bez strojenia chyba; bo to było tak około 10'00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam chłopaków z fajnego STI Blue Mica (EL xxxxx) i pięknego granatowego rajdowego GT (klamry na masce, żółte logotypy na bokach), spotkanych dziś po SuperOESie Mikołajki na ORLENie w Prawdowie (?) :-) Fajnie tak podjechać w trzy Imprezy jedna za drugą :-) To się zdarza tylko na spotach i przy rajdach :-)

Także dla nieobecnej załogi STI blue mica na WOT koło parku serwisowego :-)

Do zobaczenia jutro na Miłkach (jadę na mierzone hopy za startem), Sybie albo Zalesiu :-)

Aha! Pozdrawiam także wszystkich wyjeżdżających z parkingu po SuperOESie Mikołajki 7, którzy pozdrawiali moją Małżonkę, siedzącą w Bug WRX kombi WTxxxxx. Była zaskoczona życzliwością i zainteresowaniem innych Subaromaniaków :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTe :)

Fakt że jednej gwiazdy w komforcie mało które auto jest w stanie pobić. :)

 

Pozdrowienia dla srebrnego, nowego forka XT spotkanego na trasie z Kielc w kierunku Skarżyska-Kamiennej ok 19.30-20.00. Pozdrowienia światłami poszło w obie strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z czwartku dla WROCŁAWSKICH subaryn,tj.niebieska Bug STi (blachy F..cos tam ,cos tam)co sobie na oławskiej stała oraz niebieskiej blob STi co stała na parkingu serwisu subaru.

A i pozdrowionka dla przemiłej (i jakże urodziwej :shock: :oops: ) pani z salonu Subaru we wrocku,co to wyszła do nas i zamieniło sie parę słów (cos o tym,że zaniedługo białe z nieba lecieć będzie i w ogóle) :):)

 

-- N wrz 25, 2011 9:12 am --

 

a co do autek ze świniami co nie odmachują,to ja w swym poprzednim paszczurze zwanym laguna też miałem na lusterku i na klapie świnię,ale nie zdążyłem jej zedrzeć przed sprzedażą,więc jak by ktoś widział fioletową lagunę I na blachach DBL gdzieś na drodze (albo prędzej standardowo na lawecie :mrgreen: ) to nie machajcie,nie ma sensu ,to nie"swój" :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla kierowniczki granatowego Audi A4 Avant 2,5 TDi (WY....) z różowym świniaczem na lusterku, spotkanej wczoraj (koło 13-14?) na Jagiellońskiej w Wawie.

 

Pozdrowienia również dla kierownika srebrnego buga WRX na blachach WRA... spotkanego wczoraj na Bitwy Warszawskiej koło 16 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Harvestera i całej ekipy "zerówkowej", która mnie dzisiaj rano wyprzedzała przed Orzyszem, przed pierwszym OESem.

Było machanko, mruganko, a najfajniejsze było to, ze jedna z zerówek włączyła na chwilę swoją pomarańczową dyskotekę na dachu. Bossssko! Kibicowałem Wam na prawie każdym OESie :-) Dziś na samiutkim starcie w lesie.

 

I pozdrówki dla forumowego kolegi Siemanko2 ;-) , machane i odmachane dziś około 11 między OESami, w Wygrynach :-D

Ładne Subaru ;-) I fajnie pomalowane :-) Trzymam kciuki!

I za Kajtka! I za Hołka! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych i obmachanych w Mikołajkach i na trasie na odcinki :) Szczególne pozdrowienia dla Siemanki, była autografowa kiwka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla IDIOTY :evil: (pisze to z pełną świadomością) z białego forestera na numerach GD...., który w piątek rozpychał się na trasie nr 7 w stronę Elbląga wyprzedzał na podwójnej ciągłej, ograniczeniu do 50 i w dodatku na trzeciego :evil::evil: . Mam nadzieje, że słyszałeś te bluzgi jakimi obrzucali Cię ludzie na cb (antenka była). Dla takich palantów zero tolerancji. :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla IDIOTY :evil: (pisze to z pełną świadomością) z białego forestera na numerach GD...., który w piątek rozpychał się na trasie nr 7 w stronę Elbląga wyprzedzał na podwójnej ciągłej, ograniczeniu do 50 i w dodatku na trzeciego :evil::evil: . Mam nadzieje, że słyszałeś te bluzgi jakimi obrzucali Cię ludzie na cb (antenka była). Dla takich palantów zero tolerancji. :evil::evil::evil:

 

To raczej pasuje do tego wątku:

viewtopic.php?f=1&t=102709

 

Pozdrówki niech zostaną na przyjemniejsze tematy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idą uśmiechy w stronę pitera i docencik12 oraz Magdy wtulonych razem w sektor "media" na ostatnim OS RP.

Pozdrawiam krajana z Nieszawki, który skręcił wcześniej niż się spodziewałem na OS 10 i okazja do pogaduchy uciekła.

Pozdrawiam tzd i Janka Dropa. Pozwoliłem sobie stanąć na tym samym parkingu w czasie zamknięcia rajdu w Mikołajkach, a gdy wróciłem was już nie było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...