Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla eMTe spotkanego wczoraj wieczorem na Rondzie Zesłańców Syberyjskich jak podróżował autem tylko z jedną gwiazdą ;) Obmachane, obtrąbione było :) Mam nadzieję że udało Ci się wyjechać i dotrzeć do celu bezproblemowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Cysztofa oraz Piciu 8) dzieki za szejka i mila przejadzke po miescie :twisted:

ps. Krzysiek nawet fajne te Twoje nowe padlo...szkoda tylko ze nie Subaru :mrgreen:

 

odpozdrawiam...

Oczywiscie spoznilem sie na trening ale nie czesto bywa sie w maku w tak doborowym towarzystwie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj dla kierownika czerwonej wanny ze świnką na lustrze, LU ... widzianego przed 14 na Zygmuntowskich - nie pomachałam bo nie zdążyłam, ale kierownik też chyba zauważył moją trzodę lusterkową :)

 

i pozdrowienia z wczoraj dla kierownika srebrnego STi newage LU ...H, który stał zaparkowany w Marysinie na Aksamitnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Panią z ciemno zielonego Legasa Kombi ze świnią na tylnej szybie (blachy WW), której to ciemne okulary pomogły nie dostrzegać kiwki na Sobieskiego wczoraj koło po 17.00 :cry:
Ta Pani nie odpozdrawia... Jeździmy jedną trasą spokojnie ponad rok i dalej jest nieczuła na moje pozdrowienia. Ale będę wytrwały :mrgreen:

Widocznie nie lubi "podrywania" w taki sposób ... :wink:

Pozdrawiam Panią w czarnym Forku I gen., Al. Wilanowska ok. 14.00 ! Sympatycznie wyglądała ... i też na mnie nie zwróciła uwagi :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Panią z ciemno zielonego Legasa Kombi ze świnią na tylnej szybie (blachy WW), której to ciemne okulary pomogły nie dostrzegać kiwki na Sobieskiego wczoraj koło po 17.00 :cry:
Ta Pani nie odpozdrawia... Jeździmy jedną trasą spokojnie ponad rok i dalej jest nieczuła na moje pozdrowienia. Ale będę wytrwały :mrgreen:

Widocznie nie lubi "podrywania" w taki sposób ... :wink:

Pozdrawiam Panią w czarnym Forku I gen., Al. Wilanowska ok. 14.00 ! Sympatycznie wyglądała ... i też na mnie nie zwróciła uwagi :cry:

 

może Ty wyglądałeś nie sympatycznie :mrgreen:

 

coś nie halo z tymi Paniami w Subarakach we Wilanowie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj dla kierownika czerwonej wanny ze świnką na lustrze, LU ... widzianego przed 14 na Zygmuntowskich - nie pomachałam bo nie zdążyłam, ale kierownik też chyba zauważył moją trzodę lusterkową

Zauważył i się domyślił, że to musiała być joanna7f. Dziękuję i pozdrawiam również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj dla kierownika czerwonej wanny ze świnką na lustrze, LU ... widzianego przed 14 na Zygmuntowskich - nie pomachałam bo nie zdążyłam, ale kierownik też chyba zauważył moją trzodę lusterkową

Zauważył i się domyślił, że to musiała być joanna7f. Dziękuję i pozdrawiam również.

To twoją wannę widziałem dzisiaj na chodniku przy Lubelli po godz 16? Złote fele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich Subaraków widzianych na parkingu przy SuperOESie Mikołajki. Oj sporo ich było :-D Miło było popatrzeć.

Specjalne dla kolegów w oświniaczonej ciemnozielonej klasycznej Imprezie w kombi, z którymi sobie pomachaliśmy na parkingu wyjeżdżając po imprezie.

I pozdrowienia dla Harvestera widzianego w Nowym Testamencie na żółtych kogutach około 15:45 na trasie SuperOESu w Mikołajkach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawskie pozdrowienia dla:

 

- niebieskiego WRX, czwartek około 16, ulica Międzynarodowa, obok salonu Land Rovera

- srebrnego GT, nr rej WW..., czwartek godzina 22, gdzieś chyba na Mokotowie, w kierunku Urysnowa, zła świnka na klapie i napis Forum Subaru (nie wiem tylko czy kropka czy kreska)

- czarnego hawka STI, różowa świnka na lusterku (lub różowe emblematy STI), piątek godzina 18, Plac Piłsudskiego

 

Oraz specjalne pozdrowienia dla Bartekfi (oczywiście wraz z małżonką), z którym parę minut rozmawialiśmy przez CB, wczoraj wczesną nocą, gdzieś pomiędzy Rykami a Kurowem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla eMTe spotkanego wczoraj wieczorem na Rondzie Zesłańców Syberyjskich jak podróżował autem tylko z jedną gwiazdą ;) Obmachane, obtrąbione było :) Mam nadzieję że udało Ci się wyjechać i dotrzeć do celu bezproblemowo :)

Odpozdrawiam :) z Bólem serca musze przyznac ze jedna gwiazda jest duzo lepsza na dlugie trasy od subarowych gwiazdek :P Wyjechac mi sie udało, dzieki za pomoc:)

 

 

Pozdrawiam Krzysiek555 ktorego subarak stal zaparkowany dzis rano kolo jubilatu w krk:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla dwóch imprez, jednej blob WRX srebrnej i drugiej jadącej tuż za nią czarnej lanos-type, spotkanych dzisiaj w okolicach południa na Grójeckiej przy Placu Narutowicza. Dzięki za machanko. Zaraz obok na światłach jeszcze evo się znalazło. Jakiś nielegalny zlot urządzacie?... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...