Skocz do zawartości

sherman

Użytkownik
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O sherman

 • Tytuł
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Skąd
  Lublin
 • Auto
  SI 2.0 GL 96', Forester 2,5 XT 04'
 1. Wymiana poduszek silnika Forester SF/Impreza GC

  Robiłem to kilka lat temu i z tego co pamiętam, że unosiłem silnik podkładając lewarek pod miskę olejową przez drewniany klocek i zdejmowałem dolny wąż chłodnicy, reszty nie pamiętam, ale tu masz film który może Ci pomóc
 2. Drgania przy ruszaniu

  Walczyłem z tym problemem w Imprezie. Wymiana wszystkich poduszek nie dała zupełnie nic. Może dlatego , że poduszki nie oem. Z tego co pamiętam montowałem Febest po silnikiem, powierzchnia gumy na nich jest mniejsza niż na oryginalnych chociaż te fabryczne wcale nie były w takim złym stanie. Wydaje mi się , że szarpanie jest bardziej intensywne w lecie niż w chłodniejsze miesiące. Odpuściłem temat.
 3. Korozja w Foresterze

  Właśnie o to chodzi , że nie widziałem tego. Dopiero przy wymianie kół na letnie zauważyłem. Samochód oddawałem na 3 tygodnie cały do lakierowania. Kupę kasy wsadzone i teraz znowu trzeba ciąć błotniki żeby to naprawić.
 4. Korozja w Foresterze

  Czy waszym zdaniem zakład blacharski któremu oddałem samochód na między innymi wstawienie reperaturek błotników tylnych powinien przy tej operacji jeżeli stan nadkoli wewnętrznych jest tak beznadziejny skontaktować się ze mną i poinformować, że nadkola także wymagają naprawy? Nie wierzę, że tego nie zauważyli.
 5. Forester - SZYBKIE PYTANIE

  Pod numerem 12 http://opposedforces.com/parts/forester/en_s11/type_24/engine_electronic/spark_plug_and_high_tension_cord/illustration_1/
 6. Spec.B grupa operacyjna

  Odnośnie tego drugiego to w zeszłym roku pytano o niego w wątku - strona 102 i 106
 7. Lublin spoty...

  Nie, to nie byłem ja.
 8. Lublin spoty...

  Odpozdrawiam. Tak zdziwił, że się jakiś gość wpatruje we wsteczne lusterko z mało męskiego samochodu Awaryjnych nie zauważyłem, świnkę dopiero ujrzałem jak zjeżdżałeś z ronda. I jeszcze warto by dodać, że to nie turbowanna tylko N/A.
 9. Spinki listwy dachowej GC sedan 1994

  Ja kupując w ASO zapłaciłem za nie 12,5 zł za sztukę, dostępne były na drugi dzień.
 10. legacy II 2.0 97r eksploatacja

  Możesz zrobić coś takiego
 11. Legacy II '97 2.0 po wymianie świec gaśnie

  Ja miałem dokładnie takie same objawy, gdy nie podpiąłem któregoś z przewodów na odcinku filtr powietrza – kolektor, tyle że u mnie też świecił się check.
 12. Lublin spoty...

  Pozdrowienia chyba dla TOMA52 widzianego koło 14 na Nałęczowskiej
 13. szybkie pytanie-Impreza 2,0 N/a

  http://www.forum.sub...49#entry1713849
 14. Wyciek oleju z silnika

  Od strony pasażera jest dobry dostęp od góry i nic nie trzeba demontować żeby wymienić oring. Ten oring ma rozmiar 46,5x2. Oryginalny z jednej strony jest płaski a z drugiej stożkowy. Ja założyłem okrągły. Od strony kierowcy lepszy dostęp jest od dołu, od góry też można, ale trzeba by rozłączać przewody idące do nagrzewnicy.
 15. szybkie pytanie-Impreza 2,0 N/a

  Uszczelki pokryw, z tymi pod śruby kupiłem w ASO za 270 zł.
×