Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

nie sie lansował, tylko podjechałem z ciekawości zobaczyć czy kogoś znajomego nie ma.

nie mogłeś zadzwonić, że jesteś? :roll:

 

przecież żartuję :roll:

byłem z kobietą na chwilę... poza tym na forum dopiero zobaczyłem że to ty nowym nabytkiem :)

a mój forek stał na przy drugim parkingu na chodniku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał(a):

krzysiek555 napisał(a):

Pozdrawiam Simona, którego GT-ek stał zaparkowany dziś w Krakowie na Ul Dolnych Młynów.

 

 

brawo Simon Twój Subarak tak daleko dojechał 8) , stary a może :wink: :mrgreen:

 

 

Simon już w drodze do Budapesztu ;-)

 

 

Też się dołączam do pozdrowień. Nawet zdjęcia zrobiłem :)

 

 

Odpozdrawiam serdecznie, wizyta w Kraku to byla mala chwila relaksu po kilku dniach udawania w wysokich gorach kozicy. 8)

 

No i jestem chyba pierwszym forumowiczem, ktory juz zaliczyl porzadny snieg w tym roku :twisted:

imag0052v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PJAY, czyżbyś to mnie pozdrawiał...? :mrgreen: miejsce i opis się zgadza ;) czemu Cię nie widziałem??

 

może przez te betonowe bloki oddzielające pasy ruchu :wink: Serdeczności jeszcze raz 8)

Oczywiście, odpozdrawiam :D :D :D

 

Dobra, już wiem, przejaśniło mi się w głowie ;) startowałeś srebrnym Legacem z pod świateł koło MORD-u :D Nawet Cię widziałem, ale nie widziałem świniaka, więc nie machałem...

 

Dokładnie tak, a legaś jest oświniaczony z obu stron :wink:

 

PJAY, będę się dokładniej przyglądał... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał(a):

krzysiek555 napisał(a):

Pozdrawiam Simona, którego GT-ek stał zaparkowany dziś w Krakowie na Ul Dolnych Młynów.

 

 

brawo Simon Twój Subarak tak daleko dojechał 8) , stary a może :wink: :mrgreen:

 

 

Simon już w drodze do Budapesztu ;-)

 

 

Też się dołączam do pozdrowień. Nawet zdjęcia zrobiłem :)

 

 

To i ja nie będę oryginalny i POZDRAWIAM SIMONA :mrgreen: , którego GTeka obmrugałem i obmachałem na Alejach :mrgreen: Oczywiście, z wzajemnością, o 17:30 w niedzielę.

 

I pozdrawiam:

kierownika niebieskiego Hawka KSU, widzianego 10 min później na najwyższym piętrze parkingu Galerii Krakowskiej. Był prosiak na lewym lusterku

 

oraz

 

Kierownika Bentleya Continentala GT z iście Subarakową (555) rejestracją.... :wink: spotkanego ok 20:00 na Placu Nowym na Kazimierzu. To teraz przyznać się, kto z Krakowa sobie takiego kupił i się jeszcze na spocie nie pochwalił?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon, namierzyliśmy Cię z bratem, staliśmy na Alejach (skrzyżowanie z Czarnowiejską) na światłach, Ty wpadłeś na Aleje w prawo z Czarnowiejskiej. I myślałem, że popatrzysz w lewo, dwa Forestery stały "na pierwszego" obok siebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon, wiem wiem, też nie próbowaliśmy szaleć... Chociaż kusiło, ojjj kusiło :mrgreen::mrgreen::mrgreen: CB sobie zamontuj, to następnym razem chociaż pokonwersujemy via radio :)

 

Jeszcze raz pozdrowienia od Krakowskiej Reprezentacji Foresterowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wczoraj wszystkie subaraki obecne na cargo, oraz spotkanego Cysztof i Kubeusz który lansował się nowym nabytkiem :wink:

 

odpozdrawiam :)

mowcie co chcecie ale ja tam lubie wpasc z kumplem obserwowac folklor 8)

 

spokojnie zaryzykuję określenie - festyn :mrgreen:

 

festyn nie bo nie ma (jeszcze) waty cukrowej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wczoraj wszystkie subaraki obecne na cargo, oraz spotkanego Cysztof i Kubeusz który lansował się nowym nabytkiem :wink:

 

odpozdrawiam :)

mowcie co chcecie ale ja tam lubie wpasc z kumplem obserwowac folklor 8)

 

spokojnie zaryzykuję określenie - festyn :mrgreen:

 

festyn nie bo nie ma (jeszcze) waty cukrowej :mrgreen:

 

ale wioska jest 8)

to już chyba podpada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sie lansował, tylko podjechałem z ciekawości zobaczyć czy kogoś znajomego nie ma.

nie mogłeś zadzwonić, że jesteś? :roll:

 

przecież żartuję :roll:

byłem z kobietą na chwilę... poza tym na forum dopiero zobaczyłem że to ty nowym nabytkiem :)

a mój forek stał na przy drugim parkingu na chodniku :D

 

Ooo. To ja byłem od 20 w sumie tak do 23.00 i nie widziałem Was ;)

Oczywiście pozdrawiam tych forumowiczów i znajomych których spotkałem i pamiętali mnie choć dawno mnie nie było ;)

oraz pozdrowienia szczególne dla kolegi właściciela WRX-a na zielonych felgach, który jedzie fajnie bo siedziałem z nim z tyłu na światłach :D Odpycha to się fajnie :D Spać nie mogłem jak mówiłem i mi się śniło Subaru dziś w nocy :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika niebieskiego bloba, który "negocjował" na wiertniczej w niedzielę po 16.00 :twisted::twisted::twisted: jak by były "świnie" to "pies" by nie ruszył :lol::lol:

 

no i Forka srebrnego na WN z dużą świnią na pupie widziałem dziś skręcającego z Tytusa Chałubińskiego w Koszykową :mrgreen: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...