Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Że dwoma łapkami naraz?!

jak machać to porządnie :!: 8) w ostateczności uratuje Cię jedna łapka :roll:

 

A którym pasem trzeba jechać, na takiej, rozumiesz, Puławskiej w W-wie? Lewym?

a tego nie wiem, bo nie przerabiałam tego w praktyce, to pytanie do Warszawiaków :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówka dla kierownika pięknego GT- ka z naklejkami "Rajd Mazowiecki" oraz "Delegat PZM" - na klapie agresywny prosiak z podpisem "konkurencyjnego" forum :D ( jak nic - RTR :D )

Było miło - obmruganie, kiwki :-)

Imprezka przecudownie gadała, ja poklekotałem i tak to w miłym towarzystwie "przelecieliśmy" ok. 8:00 fragment Puławskiej w kierunku Piaseczna :-)

Pozdrawiam również oświniaczonego srebrnego forka który w tym samym czasie pomykał dokładnie w drugą stronę.

 

Takie małe niby nic, a gęba się od rana cieszy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to czerwoną trubowanną właśnie jeździ po Mistrzejowicach? :twisted: Czyżby ktoś nowy zagościł w mojej okolicy, czy to Oskar straszy? Ryk jest niesamowity!! :twisted: 8)

Chyba ten sam ryczał w czwartek popołudniową porą na Lublańskiej. Oczywiście bezwiednie pogoniłem do okna :P

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika czarnego outbacka z żółtą świnią na pupie :shock: dziś o 8.00 w Al. JPII przed Nowolipkami. kiwki nie dostrzegłem.

 

oraz standardowo zaparkowanego prawie pod "ajtiajem" niebieskiego gietka na złotych felach. dopiero dziś zauważyłem świnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj.

 

1) Dla bug-eye Zaki79 którego stojącego na parkingu na Korfantego w Katowicach mijałem około 4.30 :)

2) Piękny czarny WRX 03-05 stojący pod jakimś obiektem sakralnym na Żoliborzu w okolicy ulicy Pogonowskiego :)

3) kilka Subaraków mijanych na trasie Katowice-Warszawa.

 

Tym razem poruszałem się serią 5 więc inkoguto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wspominałeś o tym, że wrzucałeś pozdrowienia to...zaczęłam intensywnie szukać :D ii....

 

 

 

znalazłam!! jestem mistrzem :D odpozdrawiam :] i do następnego spotkania pod PIPEM :]

 

bardzo intensywnie, kiedy to bylo hehe :mrgreen:

pozdrawiam

i dozo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja to ja! - zresztą suzuki jest dość charakterystyczne :) moja Wyższa szkoła fartu i żartu się tam znajduje :)

ty masz srebrną imprezę w combi ?

od dzisiaj jak nie znajdę miejsca to będę Cię zastawiać :twisted:

pozdrawiam również :)

Zgadza się srebrna wanna :mrgreen: , alto jest lekkie to przepchnę najwyżej :twisted: , ewentualnie jak sam nie będę miał gdzie po chałupą zaparkować to też Cię zastawię :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro z dnia dzisiejszego :arrow:

- oświniaczone niebieskie Sti 06 z różowym napisem STI na parapecie na Puławskiej ok 12

- kolejne niebieski Sti na Waryńskiego, odwróciłem się dopiero jak zawarczałeś :mrgreen: ok 12

- grafitowy WRX/Sti z lusterkiem w polskie barwy na ul. Leszno przy Towarowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A którym pasem trzeba jechać, na takiej, rozumiesz, Puławskiej w W-wie? Lewym?

Oj, to już dla wtajemniczonych 8) Zależy w którym miejscu, w którą stronę i o której godzinie ;)

 

A przy okazji pozdrowienia dla granatowego pięknego klasyka, który mignął mi dzisiaj na (a jakże!) Puławskiej, w okolicach Wilanowskiej, dzisiaj ok. 17.40 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrnego "lanosa" parkującego dzisiaj przed salonem (nie wiem, czy mogę to napisać....) Toyoty w Toruniu.

Świnki były, kierownika brak-nie było komu pomachać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę niebieskiego GT ze świnką na lusterku, którego wyprzedziłem między Radomiem a Kielcami w okolicach Skarżysko Kamiennej ok 18.00, machnąłem po wyprzedzeniu ale kierowca raczej nie mógł wiedzieć, że to forumowicz macha bo jechałem Yamahą ;) ten z plecakiem na siedzeniu i sakwami to byłem ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika skuterka Honda, który mnie dziś wyprzedził w korku w Ożarowie Maz :idea:

świnka na kufrze była, ale na miganie długimi kolega nie reagował :roll: w każdym razie pozdrawiam 8)

Odpozdrawiam :D:)

Forka ze świnką z tyłu widziałem, ale mrugania już nie. Trochę się spieszyłem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...