Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Morgiana

a ja pozdrawiam ekipę zebrana na "Woly" :wink:

 

a tak na zupełnie poważnie to Kubeusza co się dał wrobić w taksówkę :P

 

dla tych co nadal walczą - sił.

A dla rezydenta - cierpliwości sąsiada z dołu :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika oświniaczonego białego WRX grzebiącego wczoraj w swoim bolidzie na parkingu przy ul. Ciszewskiego w Warszawie około godziny 12.00.

Szedłem akurat z dzieckiem na spacer, i myślałem co by nie zagadać, ale z uwagi na pozycję kierownika któremu wystawały tylko nogi z pod pojazdu zrezygnowałem aby nie przeszkadzać w wykonywaniu operacji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kolege z czarnej imprezy, z ktorym spotkalem sie na myjni na Warszawskim Tarchominie jakies 2 tyg temu. Dzien mialem podly to i nie odezwalem sie ani slowem. Nie chcialo sie nic :( Az glupio! Ale teraz ( choc z opoznieniem) moze troszke nadrabiam. I pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotnie pozdrowienia dla srebrnego GT kombi w Ostrołęce - świnia na klapie. Odpozdrowienia dla srebrnego forestera New Age z rej. WY..... też Ostrołęka. Miłe powitanie w mieście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika oświniaczonego białego WRX grzebiącego wczoraj w swoim bolidzie na parkingu przy ul. Ciszewskiego w Warszawie około godziny 12.00.

Szedłem akurat z dzieckiem na spacer, i myślałem co by nie zagadać, ale z uwagi na pozycję kierownika któremu wystawały tylko nogi z pod pojazdu zrezygnowałem aby nie przeszkadzać w wykonywaniu operacji :mrgreen:

 

Odpozdrawiam :D

zmieniałem olej + filtr :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak...

Ja pozdrawiam:

-białego bloba na złotych kołach, z którym pomruczeliśmy przy hotelu hayatt

-kierowcę i pasażerkę! granatowego! GT? na Al.Wilanowskiej o 16.35,

 

Tynek jeśli to granatowe GT było kombi to odpozdrawiam, akurat w tych godzinach przejeżdżałem tamtędy :)

 

ps. noi pozdrowienia dla piciu :) szejk jak zwykle smakował 8) noi trzymam kciuki byś szybko powrócił SUBRU :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierowcy Niebieskiego GT Klasyka, któremu machałam w pochmurny niedzielny poranek na Wyszyńskiego w Łodzi .

:D

 

-- N maja 15, 2011 6:27 pm --

 

Pozdrowienia dla Kierowcy Niebieskiego GT Klasyka, któremu machałam w pochmurny niedzielny poranek na Wyszyńskiego w Łodzi .

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak...

Ja pozdrawiam:

-białego bloba na złotych kołach, z którym pomruczeliśmy przy hotelu hayatt

-kierowcę i pasażerkę! granatowego! GT? na Al.Wilanowskiej o 16.35,

 

Tynek jeśli to granatowe GT było kombi to odpozdrawiam, akurat w tych godzinach przejeżdżałem tamtędy :)

 

ps. noi pozdrowienia dla piciu :) szejk jak zwykle smakował 8) noi trzymam kciuki byś szybko powrócił SUBRU :wink:

 

To był sedan z lotką na klapie, ale Ciebie również pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kolege z czarnej imprezy, z ktorym stalem dzis obok siebie na swiatlach na modlinskiej ok godz 19 tej. Byc moze to ten sam kolega o ktorym wyzej ( na myjni). Ja nie bylem dzis swoim wrxem - jeno sluzbowym pojazdem. Ale pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak...

Ja pozdrawiam:

-białego bloba na złotych kołach, z którym pomruczeliśmy przy hotelu hayatt

-kierowcę i pasażerkę! granatowego! GT? na Al.Wilanowskiej o 16.35,

 

Tynek jeśli to granatowe GT było kombi to odpozdrawiam, akurat w tych godzinach przejeżdżałem tamtędy :)

 

ps. noi pozdrowienia dla piciu :) szejk jak zwykle smakował 8) noi trzymam kciuki byś szybko powrócił SUBRU :wink:

 

To był sedan z lotką na klapie, ale Ciebie również pozdrawiam :)

 

a ja odpozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki model nazywany jest blobem? :)

 

'03-'05

 

Pozdrawiam kierowcę GT, bez rejestracji, który wykręcał około 14:00 przez parkiem w Wilanowie - szedłem z buta, pozdrawiałem telepatycznie :).

 

A potem, tj. około 15:30 na wysokości Sadyba Best Mall, mignął mi, gdy wykręcałem, srebrny forek turbo - też pozdrawiam 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRAKOWSKIE pozdrowienia ze srebrnego Forka 07 z dzisiaj dla załóg:

 

 

Piaskowy Outback Diesel KR..... (07-09) z naklejką "Siemanko" na klapie, spotkany ok 14:10 na Opolskiej za wiaduktem z 29 listopada; pozdrawiany tylko awaryjnymi z braku możliwości nawiązania kontaktu wzrokowego :)

 

Czarna New Age Impreza Lanos, spotkana 2 min później (skręcałem w kierunku szpitala Jana Pawła z Opolskiej), bez trzody więc odpozdrowień się nie spodziewam, ale na wszelki wypadek... ;)

 

Czarne New Age Legacy KR.... (MY 10) z turbo (diesel lub GT) spotkany na Królewskiej o 14:40. Machałem, ale stałeś za policyjną lodówką, więc nie mogłem nawiązać kontaktu wzrokowego ;) Była świnia na lustrze :)

 

Granatowe New Age Legacy WI.... (MY 10) z turbo (diesel lub GT), spotkany ok 15 na krajowej "siódemce"; mam wrażenie, że załoga mnie obmachała, ale pewności nie mam... Na wszelki wypadek odpozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaroszwrx, nie martw się, blob to nie choroba... :mrgreen: :wink: a jeśli tak, to wierz mi, szukam swojej intensywnie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kolege z czarnej imprezy, z ktorym spotkalem sie na myjni na Warszawskim Tarchominie jakies 2 tyg temu. Dzien mialem podly to i nie odezwalem sie ani slowem. Nie chcialo sie nic Az glupio! Ale teraz ( choc z opoznieniem) moze troszke nadrabiam. I pozdrawiam

 

 

Odpozdawiam, bo to chyba o mnie chodzi 8) Myjnia ręczna na ul. Aluzyjnej :idea:

Mam nadzieję, że następnym razem jak się spotkamy to będziemy mieli okazję pogadać 8)

 

A ja pozdrawiam kolege z czarnej imprezy, z ktorym stalem dzis obok siebie na swiatlach na modlinskiej ok godz 19 tej. Byc moze to ten sam kolega o ktorym wyzej ( na myjni). Ja nie bylem dzis swoim wrxem - jeno sluzbowym pojazdem. Ale pozdrawiam

 

Ok. godziny 19 to nie, ale jakoś po 20 to tamtędy jechałem 8)

 

 

czyli mam bloba

 

masz bloba i to ładnego :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...