Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla niebieskiego STI widzianego dzisiaj zaparkowanego na ul. pereca pod moim blokiem.

Czarny STI hawk ok 9 na towarowej w strone placu zawiszy. W ostatniej chwili Cie zobaczyłem jak mój wzrok przebił się przez tłum ludzi w tramwaju. Czyżby Harvi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego GTka :?: parkującego na Raabego z prosiakiem na lusterku,

oraz ponowne dla Szarego/Srebrnego oświniaczonego OBK (2007-8 :?: ) także parkującego na Raabego - ostatnio bez odzewu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pozdrawiam czarnego Outbacka diesla z prosiakiem na klapie, za którym stałem przed chwilą na Sienkiewicza ;)

 

Odpozdrawiam:)

 

Twoja Impreze zdecydowanie ładniej brzmi niż ten mój klekot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia na Pana Pawła i obsługi z Subaru ITS w Radomiu, za przemiłą współpracę i fachową bezstresową obsługę. Jestem pod dużym wrażeniem.

Jeszcze raz pozdrawiam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR, następnym razem obiecuje, że się odezwę.

Niestety wyjazd był na szkolenie które trwało do 16-17 a potem plan zwiedzania miałem napięty jak baranie jaja - chciałem jak najwięcej rodzinie pokazać.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WR1

 

czyzby oktavian juz odebral swojego z przekladki?

 

pozdrawiam kierownictwo tego uroczego pojazdu, 0,5h temu pod PiP Tarchomin, wypatrzone z przez szybe z knajpy :mrgreen: :

beztytuuhfi.jpg

 

jak wspominałeś o tym, że wrzucałeś pozdrowienia to...zaczęłam intensywnie szukać :D ii....

 

 

 

znalazłam!! jestem mistrzem :D odpozdrawiam :] i do następnego spotkania pod PIPEM :]

 

 

a i jeszcze pozdrowienia z wczoraj dla Hogiego. Ale żeś furę dostał :P fiu fiu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nala, a nie kręcisz się czasami w okolicach Pawiej, Dzielnej w Wawie, bo chyba widziałem kilka razy takie suzuki ze świnką w tych okolicach. Przy okazji Pozdrawiam Cię :mrgreen: , oraz białego nowego Forka jadącego około 19 Okopową w kierunku Towarowej na wysokości Orlenu (świnia na lustrze była)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja to ja! - zresztą suzuki jest dość charakterystyczne :) moja Wyższa szkoła fartu i żartu się tam znajduje :)

ty masz srebrną imprezę w combi ?

od dzisiaj jak nie znajdę miejsca to będę Cię zastawiać :twisted:

pozdrawiam również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yagoolar, długie, awaryjne, intensywne machanie łapkami, lekkie skinięcie głową... i wiele wiele innych 8) :mrgreen:

 

-- Cz maja 19, 2011 11:22 pm --

 

można jeszcze do tego czynu nakłonić/zmusić pasażera jeżeli nie mamy możliwości wykonania powyżej wymienionych czynności (w sytuacji, gdyby nasze poczynania mogły zagrozić zdrowiu i życiu kogokolwiek) :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yagoolar, długie, awaryjne, intensywne machanie łapkami, lekkie skinięcie głową... i wiele wiele innych 8) :mrgreen:

 

-- Cz maja 19, 2011 11:22 pm --

 

można jeszcze do tego czynu nakłonić/zmusić pasażera jeżeli nie mamy możliwości wykonania powyżej wymienionych czynności (w sytuacji, gdyby nasze poczynania mogły zagrozić zdrowiu i życiu kogokolwiek) :idea:

 

Że dwoma łapkami naraz?!

 

A którym pasem trzeba jechać, na takiej, rozumiesz, Puławskiej w W-wie? Lewym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...