Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Serdeczności :D dla trzody z okolic ul. Mandarynki w Wwie:

- czarny legac kombi z żółtym prosięciem na klapie (stał na parkingu)

- chwilę później widziano srebrną imprezę (wrx chyba) - bez prosiaczka na lusterku, ale na klapie już była - ten co się tak oglądał z rogalem na gębie - to ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla łódzkich forków spotkanych dziś rano:

Srebrnego MY06-07 widzianego przy Dworcu Kaliskim;

Srebrnego MY03-05 2.0X EL5***R, którego wyprzedziłem jadąc Dąbrowskiego na wschód i udawał, ze mnie nie widzi;

Ever Green MY06-07 jadącego Lodową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla:

1. Błękitnego STI new age ze skrzydłem, stojącego wczoraj ok. 18:00 z tyłu salonu Toyoty na Czerniakowskiej, koło sądu. Fajne litery w rejestracji: WOT KA ;-)

2. Białego chyba STI z dużym skrzydłem, który pięknie mi wczoraj warczał za oknem, ok. 19:00, na Kościuszkowców na Marysinie... Ładnie zagadał na wysokości kościoła :twisted:

3. Ciemnosrebrnego Legasia kombi, na "WF...", oklejonego na burtach w czarne logotypy SWRT, dziś o 8:00 na Korkowej przy Kościuszkowców. Bardzo ładny! :-) , widziany już któryś raz, kiedyś z wzajemnością obmachany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, nie do końca udana teleportacja? - byłem tamże, w tym czasie, na zielono, wanną - jedynie turbo nie trafiło w ten sam wycinek czasoprzestrzeni :)

 

A widzisz. Tak czułem przez dwie pary gaci, że to może być Twoja. Wydawało mi się jednak, że gdzieś kurnik na masce widziałem no i miałem rację - wydawało mi się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla błękitnej wanny GL stojącej w Pułtusku, na wylocie bodajże Mickiewicza w Daszyńskiego (przy sklepie komputerowym). Świnie były i podpis, którego nie pamiętam :oops: , ale nazwa użytkownika kończyła się na 77.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...