Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika Imprezy z gwiazdkami i 555 oraz DW .... Niepodleglosci w W-wie ok 14:20. Skrecalem w Rakowiecka w lewo.

 

 

też go pozdrawiam :D ,

 

Rownie serdecznie odpozdrawiam :) a przy okazji spoznione pozdro i dzieki dla Konsueli za kolejny prezent za wycieraczka :)

 

-- Wt maja 17, 2011 9:53 pm --

 

ANTY pozdrowienia dla kierownika

 

Zawsze, gdy zaczynam czytać taki wątek, na chwilę staje mi serce :twisted:.

 

A potem się okazuje, że opisywanym był XXX ...

 

:mrgreen:

 

Hehe dobre :) Przemeq cfaniaku ... na chwile podniosles mi cisnienie, widac mam cos za uszami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm,

 

Jak to moja żona zauważyła - w Krakowie jeździ duuużo subaraków ale jakoś kierownicy są strasznie nie kwapliwi do pozdrowień - ale co tam: Pozdrawiam wszystkie auta z pod znaku Plejad które widziałem ja bądź moja połowica w Królewskim mieście od poniedziałku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika czarnego (jeśli dobrze widziałem w lusterku) Forka mijanego po 17 na Puławskiej (jechał w kierunku Piaseczna) - pozdrawiałeś mnie ale zapatrzyłem się w drugą stronę, kolega, który ze mną jechał mnie uświadomił i chyba nawet próbował odmachać ale był tak zaskoczony że nie zdążył :)

Odpozdrawiam :mrgreen:

 

I pozdrawiam MForbi który zaparkował swoje auto na placu Teatralnym ok 16 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika czarnego (jeśli dobrze widziałem w lusterku) Forka mijanego po 17 na Puławskiej (jechał w kierunku Piaseczna) - pozdrawiałeś mnie ale zapatrzyłem się w drugą stronę, kolega, który ze mną jechał mnie uświadomił i chyba nawet próbował odmachać ale był tak zaskoczony że nie zdążył :)

Odpozdrawiam :mrgreen:

 

I pozdrawiam MForbi który zaparkował swoje auto na placu Teatralnym ok 16 :D

A kiedyż to niby ?

Jak wczoraj to albo nie ja niestety, albo się czasoprzestreń załamała bo od 7:00 do 19:00 byliśmy wczoraj razem (ja i mój samochód ) na wycieczce w okolicach Konina - Licheń konkretnie :-)

Niemniej jednak - odpozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z soboty dla kierowcy niebieskiego GT`ka (DW ..) skręcającego w Gagarina w kierunku Al. Ujazdowskich ok. 21:00.

Pozdrowienia dla Imprez spotkanych w Lublinie i okolicach: 2 Hawki (poniedziałek ok. 8:30 na wylocie w kierunku Janowa L.) i jeden Blob kombi (wczoraj w samym Lublinie ok. 13:00).

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika czarnego (jeśli dobrze widziałem w lusterku) Forka mijanego po 17 na Puławskiej (jechał w kierunku Piaseczna) - pozdrawiałeś mnie ale zapatrzyłem się w drugą stronę, kolega, który ze mną jechał mnie uświadomił i chyba nawet próbował odmachać ale był tak zaskoczony że nie zdążył :)

Odpozdrawiam :mrgreen:

 

I pozdrawiam MForbi który zaparkował swoje auto na placu Teatralnym ok 16 :D

A kiedyż to niby ?

Jak wczoraj to albo nie ja niestety, albo się czasoprzestreń załamała bo od 7:00 do 19:00 byliśmy wczoraj razem (ja i mój samochód ) na wycieczce w okolicach Konina - Licheń konkretnie :-)

Niemniej jednak - odpozdrawiam :-)

hmm to ktoś ma takie same auto jak ty tylko na WPI ze świniaczem na klapie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego WRX-buga kombi na blachach LBI (bliźniaka mojego! :-D ), który stał wczoraj zaparkowany na Narbutta koło Sandomierskiej o 19:30 :-)

oraz dla pięknego niebieskiego Hawk STI, który zaburczał dziś pięęęeknie lecąc Czerniakowską przy Gagarina w stronę Wilanowa o 8:32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla kierownika białego STI RA, który wpuścił mnie dziś ok 8 rano gdy skręcałem z Bacha w Wałbrzyską :) ps. wczoraj jak jechałem Meganką to już mnie nie wpuścił :P :wink: :mrgreen:

Grzesiek musisz oświniaczyć "swoją" megankę inaczej nie licz na przywileje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla kierownika białego STI RA, który wpuścił mnie dziś ok 8 rano gdy skręcałem z Bacha w Wałbrzyską :) ps. wczoraj jak jechałem Meganką to już mnie nie wpuścił :P :wink: :mrgreen:

Grzesiek musisz oświniaczyć "swoją" megankę inaczej nie licz na przywileje :lol:

 

o wypraszam sobie :idea: meganka ma świnie na klapie bagażnika i resztki świni (same oczy :mrgreen: ) na lusterku

 

 

ps. kiedy myjka? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika czarnego (jeśli dobrze widziałem w lusterku) Forka mijanego po 17 na Puławskiej (jechał w kierunku Piaseczna) - pozdrawiałeś mnie ale zapatrzyłem się w drugą stronę, kolega, który ze mną jechał mnie uświadomił i chyba nawet próbował odmachać ale był tak zaskoczony że nie zdążył :)

Odpozdrawiam :mrgreen:

 

I pozdrawiam MForbi który zaparkował swoje auto na placu Teatralnym ok 16 :D

A kiedyż to niby ?

Jak wczoraj to albo nie ja niestety, albo się czasoprzestreń załamała bo od 7:00 do 19:00 byliśmy wczoraj razem (ja i mój samochód ) na wycieczce w okolicach Konina - Licheń konkretnie :-)

Niemniej jednak - odpozdrawiam :-)

hmm to ktoś ma takie same auto jak ty tylko na WPI ze świniaczem na klapie :mrgreen:

A więc żeby nie było już nigdy wątpliwości - zrobiłem tak :

 

mforbi.jpg

 

Godlik - dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam nieoświniaczonego kierownika srebrnego bloba STI-a (z intercoolerem w zderzaku), który wczoraj pomiędzy 15-tą a 16-tą kręcił się po skrzyżowaniu Madalińskiego i Puławskiej (z kolegą na pokładzie). Gratuluję pięknie brzmiącego wydechu! Co to za końcówka? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm,

Jak to moja żona zauważyła - w Krakowie jeździ duuużo subaraków ale jakoś kierownicy są strasznie nie kwapliwi do pozdrowień - ale co tam: Pozdrawiam wszystkie auta z pod znaku Plejad które widziałem ja bądź moja połowica w Królewskim mieście od poniedziałku :D

Andremil, mnie niestety nie widzieliście. Zauważylibyście, bo ja macham czym się da, a prócz tego na aucie z każdej strony widać trzodę. :) Do zobaczenia na Plejadach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pierwszy raz w tym temacie 8)

 

Pytanko kto ma białe Gt i mieszka przy Heroldów?

 

Pozdrawiam kolegę z bloku obok :)

Fajnie byłoby sobie wieczorami razem podłubać no chyba ze kolega zupełnie nie mechaniczny.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika STI z zmniejszoną powierzchnią przednią z lewej strony. Na Chocimskiej to było, ok.12:30. Chwilę przedtem lekko zmodernizowałem BMW E30 i patentowałem sposób zmiany linii bocznej na papierze. Forek tylko nieznaczne blizny zaliczył.

A echo powtarzało: mać ... mać ... mać ...

 

PS. Kto dobrze lakieruje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja pozdrawiam dziś piękne STi 06, w korku na poznańskiej w kierunku mostu i popołudniu bialutkie STi Type-RA, swinia na lusterku byla :D

 

A ta w ogole to pozdrawiam Cezara25 i jego żone, ktorej machałem jak jechałem Skodą :lol: z daleka widziałem "Czarkowóz", ale dopiero potem ujrzałem za kierownicą kobiete :oops::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam dwa cudne czarne WRX-y które minęły mnie dzisiaj przed 17 na skrzyżowaniu Armii Krajowej - Borowska (stałem do lewoskrętu)

świnie były.

pierwszy (sedan) brzmiał jak myśliwiec. nie wiem, jak brzmiał drugi (kombi) bo byłem pod wrażeniem pierwszego :)

 

i przy okazji pozdrawiam wszystkie pół miliona forków napotkanych po drodze Wrocław - Trzebnica i z powrotem między 17 a 19. oczywiście wszystkie zauważałem z opóźnieniem i nie zdążałem z kiwką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...