Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrówki dla Gendzia, do którego zagadałem z roweru dziś z rańca na przejściu dla pieszych na Puławskiej :-D

Ciężko było się przełamać, żeby zaczepić osobę, której nigdy wcześniej nie widziałem,

ale w końcu ile czarnych Legasiów klasyków na złotych felgach tamtędy jeździ? :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morgiana, pozdrowienia z "budki" w Teatrze! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Gendzia, do którego zagadałem z roweru dziś z rańca na przejściu dla pieszych na Puławskiej :-D

Ciężko było się przełamać, żeby zaczepić osobę, której nigdy wcześniej nie widziałem,

ale w końcu ile czarnych Legasiów klasyków na złotych felgach tamtędy jeździ? :-D :-D :-D

 

Fakt, nie wiele :D

wlasnie tak sie patrze, na kolege kolarza, tak spoglada i spoglada, czai sie nie wiadomo na co, i wkoncu zagadal :mrgreen::mrgreen:

 

ODPOZDRAWIAM 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, chciałem go na duchu podnieść, a Ty mi sypiesz kamienie do ogródka ;) Jakby co, to ja tą chorobę przygarnę... ;)

 

PS: Pozdrowienia z KRK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kolege z czarnej imprezy, z ktorym spotkalem sie na myjni na Warszawskim Tarchominie jakies 2 tyg temu. Dzien mialem podly to i nie odezwalem sie ani slowem. Nie chcialo sie nic Az glupio! Ale teraz ( choc z opoznieniem) moze troszke nadrabiam. I pozdrawiam

 

 

Odpozdawiam, bo to chyba o mnie chodzi 8) Myjnia ręczna na ul. Aluzyjnej :idea:

Mam nadzieję, że następnym razem jak się spotkamy to będziemy mieli okazję pogadać 8)

 

 

Tak, ul Aluzyjna :)

 

A ja pozdrawiam kolege z czarnej imprezy, z ktorym stalem dzis obok siebie na swiatlach na modlinskiej ok godz 19 tej. Byc moze to ten sam kolega o ktorym wyzej ( na myjni). Ja nie bylem dzis swoim wrxem - jeno sluzbowym pojazdem. Ale pozdrawiam

 

Ok. godziny 19 to nie, ale jakoś po 20 to tamtędy jechałem 8)

 

 

czyli mam bloba

 

masz bloba i to ładnego :idea::mrgreen:

 

dzieki i do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla emila123, zdziwienie jego pasażerów że ktoś obcy pozdrawia - bezcenne 8)

 

odpozdrawiam sam przez chwile byłem zdziwiony bo trochę źle stałem myślałem ze ktoś będzie machał ze złości a tu kolega z uśmiechem na twarzy pozdrawia. miło było poznać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi, Jaroszwrx, widze, ze ekipa bardziej tarchominska, jak bedziecie w poblizu Piotra i Pawla, zobaczycie mojego oswiniaczonego dziadyge, tzn ze jestem w robocie, w sushi, dziada mam na oku wiec jak pokrecicie sie przy nim to napewno wyjde pogadac, ot taki mini spot, a co! :mrgreen:

 

POZDRO DLA NALI I SFARAGDASA, KTORYCH WRESZCIE DANE MI BYLO POZNAC, PO WIELU WYMINIECIACH NA W/W PARKINGU PiP :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kogoś od ciemnego Antyka z wiatrakiem kombi i ze świnką na lusterku - Antyk ten zaparkowany był dziś koło 14.10 przy... straży miejskiej na Al. Solidarności 8)

I kolejne pozdrowienia dla kierowcy czarnego Forestera 06-07 (świnka na lustrze też była!) zaparkowanego koło 14.30 przy Pl. Teatralnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kogoś od ciemnego Antyka z wiatrakiem kombi i ze świnką na lusterku - Antyk ten zaparkowany był dziś koło 14.10 przy... straży miejskiej na Al. Solidarności 8)

 

Pod latarnią najciemniej :D

Odpozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla kierowcy WRX/STI z barkiem na białej feldze, z którym wymieniliśmy kiwki wczoraj na Pułkowej. Chyba dziś ten sam samochód stał na odnodze z Pułkowej już w Łomiankach - nie wiem, jak ta ulica się nazywa (już Warszawska?), ale chodzi o były główny wjazd do Łomianek i, w co trudno uwierzyć, były fragment trasy na Gdańsk :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...