Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika/kierowniczki forka turbo koloru hmm ciemnego widzianego dziś ok 7.20 na Al. Lotników...jeszcze spałem jak jechałem więc nie zdążyłem pomachć :oops:

 

Pozdrowienia również dla piciu i jego turbowanny widzianych chwilę później na ul Bacha 8)

 

noi zaległe pozdrowienia z niedzieli dla Roba i Cysztofa spotkanych w powsinie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 17.20 na wylocie z Krakowa w stronę Kielc machnąłem oświniaczonej srebrnej turbowannie na złotych felgach a później parę Subaru spotkałem aż do Radomia ale nikt nie raczył odmachać. Fajnego zaparkowanego niebieskiego Forestera w Radomiu zaparkowanego przy ulicy na chodniku widziałem na blachach WR :)

 

Odpozdrawiam ;) Przepraszam, że nie odmachałem, ale nie zdążyłem ;)

 

 

Ja pozdrawiam oświniaczoną czarną Imprezę widzianą na obwodnicy kieleckiej w poniedziałek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego klasyka (STI?) z Nałęczowskiej

zielone WE 07xxV :?: z Naleczowskiej w Sobieskiego :?: wczoraj chyba ok 19 sobie machalismy :?:

tak to STI

pozdrawiam :mrgreen:

 

niebieskiego WRX kombi EL ze swinia spotkanego chwile pozniej na Sobieskiego jedno skrzyzowanie dalej tez pozdrawiam :D

 

zalegle pozdrowienia dla bordowego bugeye WRX/STI (Zofija?) i corolli ze swinka ktore widzialem ostatnio na RoboWash na Czarnomorskiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla ślicznego niebieskiego Forka widzianego dzisiaj w Radomiu po godz. 11.20. Kiwka była w obie strony. Piękny kolor i sam Foryś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpozdro - kiedy znowu gramy ?

 

 

a w co gracie w Powsinie :?: czyżby w siate :?: 8)

 

 

 

Przy okazji pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STI na blachach WL, spotkanego w niedzielę wieczorem na Jagielońskiej :idea:

Świnki nie widziałem, ale kiwka była 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ślicznego STI Blue Mica SKxxxxx, oświniaczonego, stojącego ok 13.30 na Wroniej zaraz przy Chłodnej. Znak charakterystyczny - biała naklejka z torem Nurburgring. Obejrzałem z kolegami dokładnie wracając z obiadku - piękna sztuka :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ślicznego STI Blue Mica SKxxxxx, oświniaczonego, stojącego ok 13.30 na Wroniej zaraz przy Chłodnej. Znak charakterystyczny - biała naklejka z torem Nurburgring. Obejrzałem z kolegami dokładnie wracając z obiadku - piękna sztuka :!:

tez go widzialem ale 2 dni temu przy starowce !!!! Pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla czarnego dziadka (turbo?) na złotych oraz czarnego new age z białą świnką na klapie po lewej i chyba gołym tyłkiem ;-) widzianych wczoraj przez okno kebaba na Puławskiej, na światłach przy Narbutta ok. 11:40... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpozdro - kiedy znowu gramy ?

 

 

a w co gracie w Powsinie :?: czyżby w siate :?: 8)

 

 

 

się przyłączam do pytania? czyżby w siatę :?: 8)

 

 

a przy okazji pozdrawiam Forki spotkane dziś u Jako, które już niedługo będą jeździć "po taniości" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielone WE 07xxV z Naleczowskiej w Sobieskiego wczoraj chyba ok 19 sobie machalismy

tak to STI

pozdrawiam

O to chodzi, o to chodzi.

Chciałem pogonić, ale "Sabrine" była zimna dla mnie jeszcze, a i tak skręcałem w lewo w Bońka... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stach83 czy to z Tobą rozmawiałem przez szybę na Sobieskiego jakiś miesiąc temu? tak mi się kojarzy, że twoje auto było wtedy srebrno zielone czyli już po lifcie :) pozdrawiam oczywiście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpozdro - kiedy znowu gramy ?

 

 

a w co gracie w Powsinie :?: czyżby w siate :?: 8)

 

 

 

się przyłączam do pytania? czyżby w siatę :?: 8)

 

 

a przy okazji pozdrawiam Forki spotkane dziś u Jako, które już niedługo będą jeździć "po taniości" :mrgreen:

 

 

a gramy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam całe stado subaraków spotkanych dziś w Katowicach jak jechałem do pracy i pełzałem po mieście z buta :-)

Zwłaszcza dla ładnego srebrnego forka stojącego na Kopernika a Skłodowskiej - bardzo ładnie utrzymany, właściciel to starszy pan, raczej z nie z forum jak go znowu spotkam to będę nawracał na forum :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...