Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla Goory'ego - na skrzyżowaniu przy Sobieskiego - chyba około 15.00. Zaległe hej z wczoraj dla Harva - wyjazd z Europejskiej. I jeszcze szczególne pozdro dla Jako i jego klientów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla ciemnego Forka (zielony?) 7110 , który wskoczył mi dynamicznie przed Mazdę Żonki na lewy pas na Marsa przed chwilką, ok. 21:30? objeżdżając srebrnego Outbacka. Świnka z imieniem (nie zdążyłem zobaczyć, jakim, widziałem tylko, że dość długim) po prawej na klapie.

 

-- 11 maja 2011, o 21:38 --

 

Ano, jak pisałem, ok. 11:40, Gendziu... :-)
Hehe, odpozdrawiam :)
Czyli to Ty? :-) No to ładnie na tych felach wygląda :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Goory'ego - na skrzyżowaniu przy Sobieskiego - chyba około 15.00. Zaległe hej z wczoraj dla Harva - wyjazd z Europejskiej. I jeszcze szczególne pozdro dla Jako i jego klientów...

 

A ja Ciebie pozdrawiam z kolei na rogu wilanowskiej i Kosiarzy. :wink:

 

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika niebieskiego STI lanosa, ktory dziś koło 16 dostał od nas baty ( zielony focus RS) na zakopianskiej, predkosci były całkiem grube ale STI zdecydowanie poległo , pozdro :D

 

Reczny mial zaciagniety? Choc na tych dziuriach :roll: :P:twisted:

 

No to ładnie na tych felach wygląda :-)

 

Dziekowac, takie bylo zalozenie heh

Jak na Moko jestes/pracujesz, daj znaka, z checia wreszcie sie zapoznam sie z Toba :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c

Przemeq wyjaśnijmy sobie raz na zawsze, nie spodziewaj się kiwki po moim ojcu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Tego nie przewidziałem. Następnym razem poproszę o przekazanie Ci pozdrowień :mrgreen:.

 

on uważa, że jestem pedałką

 

Jesteś i za to Cię lubimy 8).

tez go widzialem ale 2 dni temu przy starowce !!!! Pozdro 8)

 

JA tego z ringową naklejką też ostatnio przyuważyłem i się zastanawiałem, czy to nie uczestnik wycieczki na Ring z 2008 roku (było wtedy sporo samochodów, w tym mi nieznajome)

 

Przemeq coś mię się tak wydaję:D

 

Nie - ja od czasu lakierowania tylnej klapy (rdza pod skrzydłem) jakoś nie mogę się zebrać do naklejenia na nowo Ringu

 

Przemeq nie ma katowickich blach, tylko najlepsze - łomiankowskie :mrgreen:

 

O to to :mrgreen:. Od razu widać, że cham z Łomianek jedzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma ubranek rowerowych SWRT
Są u braci Czechów w sklepiku... Subi Styl Ostrava.
Przetrzepałem katalog... Rowerowych nie widzę (poliester, kieszonki na plecach etc.) :-(

U nas była jedna fajna, "coolmaxowa", czarna, z dużymi Plejadami, taka np. do biegania (też bym łyknął!) ale od dawna nie ma rozmiarówki w sklepie na subaru.pl :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalegle pozdrowienia dla bordowego bugeye WRX/STI (Zofija?) i corolli ze swinka ktore widzialem ostatnio na RoboWash na Czarnomorskiej :D

 

Dziękować, dziękować, byliśmy tam z Zofiją. :)

 

Również pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsze poranne pozdro dla Forumowicza z zielonego Forka NA klasyka 8)

Odpozdrawiam serdecznie, miło było przemierzać naszą kochaną zakorkowaną dolinkę w towarzystwie takiego forka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika zaparkowanej błękitnej Imprezy STI nr WE..... Świętokrzyska/Emilli Plater ok 16.30 8)

 

Dziękuję i odpozdrawiam! :) Akurat tak była zaparkowana, że z każdego miejsca skrzyżowania było ją widać :)

 

P.S. Rejestracja jest WF.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...